KONDRACIUK

0

WKK: Wrocławianie przegrywają na własnym parkiecie

Brak koncentracji i dyscypliny taktycznej to dwa główne czynniki, które spowodowały, iż pomimo dobrej gry w pierwszej połowie spotkania koszykarze WKK musieli uznać wyższość zespołu z Częstochowy.

2011-03-07 00:00 Autor: Jakub Roskosz, pk
0

WKK: Walka o play-off trwa

Koszykarze WKK wiedzą najlepiej, że nadszedł czas by zwyciężać. Po pechowej przegranej po dogrywce z wiceliderem rozgrywek, koszykarze trenera Mazura mają zamiar meczem w Gliwicach przerwać fatalną passę porażek.

2011-01-26 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKK: Pierwsza porażka nowego trenera

Pierwszej porażki pod wodzą nowego szkoleniowca doznali koszykarze WKK Wrocław. Pomimo doskonałej postawy Adama Wójcika koszykarze Mariusza Mazura ulegli MKS - owi Skierniewice 88:96.

2010-12-21 00:00 Autor: WKK, Piotr Kolisko
0

WKK zagra z z Pogonią Ruda Śląska

Po wygranym wyjazdowym spotkaniu w Częstochowie wrocławianie znów są na fali wznoszącej. By podtrzymać dobrą passę muszą zwyciężyć na własnym terenie zespół Pogoni Ruda Śląska.

2010-12-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKK: Cenne zwycięstwo w Częstochowie

Koszykarze WKK najwyraźniej podnieśli się już po wysokiej porażce na własnym parkiecie z zespołem Doralu. W spotkaniu ostatniej kolejki podopieczni trenerów Gliniaka i Olesiewicza pokonali na wyyjeździe AZS Częstochowa 79:85.

2010-12-02 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Adam Wójcik już w najbliższą sobotę zagra przeciwko drużynie, z którą odnosił największe sukcesy.
4

Koszykówka: Derby Wrocławia już w sobotę

Po wielu latach koszykówka we Wrocławiu ma okazję do pojedynku derbowego. Miejmy nadzieję, że rywalizacja między WKK Wrocław a Śląskiem Wrocław poziomem sportowym nawiązywać będzie do spotkań, które elektryzowały publiczność a na parkiecie grały przeciwko sobie ekipy WKS-u i Gwardii.

2010-11-01 00:00 Autor: Piotr Kolisko
3

WKK: Odprawili Bytom z kwitkiem

Zespół WKK pokonał na własnym parkiecie drużynę KK-A Bild 86-79 i po 6 kolejkach rozgrywek II ligi zajmuje wysokie trzecie miejsce. Najwięcej punktów -26 dla zespołu z Wrocławia rzucił Adam Wójcik.

2010-10-25 00:00 Autor: Piotr Kolisko
1

WKK Wrocław ogrywa Stal

Pierwsze zwycięstwo WKK Wrocław w obecnym sezonie stało się faktem. Na boisku krew i pot a na tablicy wyników rezultat 68:64.

2010-10-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko