Koszykarski Śląsk

Kapitan Śląska nie zagra i nie będzie trenował przez tydzień
0

Dwóch ważnych graczy Śląska kontuzjowanych

Koszykarze Śląska nie rozegrali przeciwko SIDEN-owi Toruń wielkiego spotkania, lecz dzięki determinacji, woli walki i poświęceniu w drugiej połowie meczu, pokonali przeciwnika 75:67. Niestety ostatnio urazów nabawili się Paweł Kikowski i Adrian Mroczek-Truskowski.

2013-03-12 00:00 Autor: jg
Wszystkie tegoroczne mecze z Sidenem Śląsk do tej pory wygrał
0

Niedzielę warto spędzić z koszykarzami w Kosynierce

Na 3 kolejki przed zakończeniem rozgrywek ligowych, koszykarski Śląsk skupia się na realizowaniu planu, który ma sprawić, że osiągnie szczyt sportowej formy na play-offy. Toruński SIDEn z kolei walczy o udział w najlepszej „ósemce” mając przed sobą bardzo wymagający terminarz.

2013-03-08 00:00 Autor: jg
Koszykarze Śląska w I lidze przegrali po raz pierwszy od września
0

Koniec historycznej serii koszykarzy Śląska po porażce w Poznaniu

Wielki zawód sprawili swoim kibicom koszykarze Śląska, którzy jednak bez czterech podstawowych zawodników zdecydowanie ulegli AZS-owi Politechnika Poznań 51:72. Tym samy zakończyła się świetna passa 25 triumfów z rzędu. W ekipie Tomasza Jankowskiego zadebiutowali Marcin Skorek i  Marc-Oscar Sanny, którzy rzucili po 2 punkty.

2013-03-07 00:00 Autor: jg
Radosław Hyży nie zagra w najbliższym meczu Śląska
0

Śląsk w nietypowym składzie będzie walczył o kolejne ligowe zwycięstwo w Poznaniu

W eksperymentalnym składzie na kolejne ligowe starcie udają się w środę koszykarze Tomasza Jankowskiego i Jerzego Chudeusza. W ekipie „Trójkolorowych” będzie czterech zdolnych 17-latków, mistrzów Polski kadetów z poprzedniego sezonu.

2013-03-06 00:00 Autor: jg
Dla wrocławskiego teamu ostatnie zwycięstwo nad AZS-em Kutno było 25 kolejnym ligowym triumfem
0

Panie będą mogły za darmo zobaczyć kolejny mecz koszykarzy Śląska

Z okazji Dnia Kobiet, który odbywać się będzie ledwie 2 dni przed spotkaniem koszykarskiego Śląska z SIDEN-em Toruń w hali „Kosynierka”, dla wszystkich pań klub przygotował specjalną niespodziankę.

2013-03-04 00:00 Autor: jg
Czy Śląsk wygra w niedzielę po raz 25 z rzędu?
0

Koszykarze Śląska Wrocław kroczą po kolejne zwycięstwo

W niedzielę naszych koszykarzy czeka spotkanie o więcej, niż tylko 2 kolejne ligowe punkty. Pojedynek z AZS-em Polfarmex Kutno to starcie prestiżowe, mogące dać odpowiedź na to, jak zacięta i wyrównana może być walka w  zbliżających się play-offach.

2013-03-01 00:00 Autor: jg
Czy goście powstrzymają wrocławian?
0

Już w weekend koszykarski mecz na szczycie

Do wielkiego pojedynku, meczu na szczycie, starcia dwóch dominujących w  rozgrywkach ligowych drużyn dojdzie już w niedzielny wieczór, we wrocławskiej hali Orbita. Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdża AZS Polfarmex Kutno. Początek meczu o godzinie 18:00.

2013-02-27 00:00 Autor: jg
Po raz kolejny przydało się doświadczenie Radosława Hyżego
1

Koszykarze WKS-u znów wygrali i są pewni pierwszego miejsca w lidze

3 celne rzuty trzypunktowe z rzędu w 4. minucie ostatniej kwarty dały Śląskowi wygraną w spotkaniu przeciwko UMKS Kielce. Wrocławianie zaliczyli 24. kolejna wygraną, już na 5 kolejek przed końcem rundy zasadniczej zapewniając sobie pierwszą lokatę przed fazą play-off.

2013-02-23 00:00 Autor: jg
Koszykarze śrubują rekord, ale wygrali w Orbicie po męczarniach
0

Zagraliśmy po prostu beznadziejnie - stwierdził po niedzielnym meczu swoich podopiecznych trener Tomasz Jankowski. Śląsk męczył się w 24. ligowej kolejce ze Zniczem Pruszków w hali "Orbita", lecz zwyciężył 75:69. Wojskowi powiększyli tym samym przewagę w tabeli nad drugim zespołem, a do tego wyśrubowali rekord kolejnych wygranych do 23.

2013-02-18 00:00 Autor: jg
Wielka koszykówka znów wraca do Hali Stulecia
0

Wrocławianie wystąpią na koszykarskim meczu gwiazd w Hali Stulecia

Pawła Kikowskiego, Adriana Mroczka-Truskowskiego oraz szkoleniowiec Śląska Tomasza Jankowskiego zobaczymy 24 lutego przed wrocławską widownią zgromadzoną w Hali Stulecia podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie koszykarski polsko-czeski Mecz Gwiazd 2013.

2013-02-15 00:00 Autor: jg