Koszykarski Śląsk

Kibice koszykarskiego Śląska mają w tym sezonie powody do radości
1

Koszykarze Śląska wygrali kolejny mecz i ustanowili rekord wszechczasów

Wrocławski Śląsk przechodzi do historii. Koszykarze WKS-u pokonując w Dąbrowie Górniczej po zaciętym spotkaniu miejscowy MKS 87:78, odnieśli 22. kolejną wygraną, co na tym szczeblu rozgrywkowym nie zdarzyło się jeszcze nikomu!

2013-02-14 00:00 Autor: jg
W sobotę zespół Tomasza Jankowskiego rozegra mecz w hali przy ulicy Wejherowskiej
0

Rusza przedsprzedaż biletów na koszykarskie starcie w Orbicie

Tylko w ciągu ostatnich trzech dni przedsprzedaży biletów na niedzielny mecz ze Zniczem Pruszków w hali „Orbita” (17.02, godz. 14:00) przy zakupie wejściówki otrzymać będzie można kolekcjonerskie karty koszykarzy WKS Śląsk Wrocław.

2013-02-12 00:00 Autor: jg
Czy Radosław Hyży poprowadzi Śląsk do rekordu wszechczasów? Dowiemy się w środę
0

Koszykarze mieli wolny weekend, bo... zawodnik trafił z połowy boiska. W środę znów grają

Tak długiej przerwy jak przed środowym spotkaniem z MKS-em Dąbrowa Górnicza wrocławscy koszykarze jeszcze w tym sezonie nie mieli. Jak ciężki tydzień treningów, po których nastąpiła dwudniowa pauza od zajęć, wpłynie na ich formę?

Na spotkanie można się wybrać z przystojnymi koszykarzami i futbolistami
0

Wylicytuj spotkania z wrocławskimi sportowcami i pomóż chorym dzieciom!

Wspólna walentynkowa akcja koszykarzy Śląska Wrocław oraz futbolistów Giants Wrocław właśnie się rozpoczęła. Od dziś można licytować już „randki” z wybranymi sportowcami! Wylicytowane kwoty zostaną przekazane Fundacji „Na Ratunek”, która zbiera środki m.in. na budowę nowej Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.

2013-02-01 00:00 Autor: jg
Koszykarze Śląska są nie do zatrzymania
0

Koszykarski Śląsk na drodze do historycznego rekordu rozgrywek

Tylko jedno zwycięstwo dzieli koszykarski Śląsk od wyrównania historycznego, rekordowego wyniku 21 kolejnych ligowych wygranych. Ostatnią przeszkodą do pokonania pozostaje niedzielny przeciwnik Śląska – Sokół Łańcut – trzecia najlepsza ekipa tegorocznych rozgrywek.

2013-01-31 00:00 Autor: jg
Koszykarze Śląska są nadal nie do zatrzymania dla przeciwników
0

Śląsk źle zaczął mecz w Siedlcach, ale ostatecznie i tak rozgromił rywala

Wynik 83:58, jakim zakończyło się spotkanie Śląska w Siedlcach, wcale nie oddaje charakteru meczu. Wrocławianie w pierwszej kwarcie przegrywali już nawet dziesięcioma oczkami i momentami byli w kłopotach. – Czasami trzeba dać sobie czas na rozgrzewkę – mówił po meczu Tomasz Jankowski.

2013-01-30 00:00 Autor: jg
Koszykarze Śląska są zdeterminowani w wywalczeniu upragnionego awansu do ekstraklasy
0

Wrocławscy koszykarze zbliżają się do historycznego osiągnięcia

Sporo emocji czeka wrocławskich kibiców, którzy w najbliższą sobotę o godzinie 19 zjawią się we wrocławskiej hali Kosynierka, gdzie swój kolejny pojedynek na zapleczu ekstraklasy stoczą koszykarze Śląska.

2013-01-24 00:00 Autor: jg
Po kontuzji Sulimy, jeszcze mocniej w grę podkoszową będzie musiał zaangażować się waleczny Radosław Hyży
0

Poważna kontuzja podstawowego wrocławskiego koszykarza

Będącego w ostatnich tygodniach w świetnej formie, środkowego zespołu Krzysztofa Sulimę, czeka przynajmniej kilkutygodniowy rozbrat z koszykówką. Zawodnik cierpi na schorzenie zwane „kolanem skoczka”.

2013-01-22 00:00 Autor: jg
Radosław Hyży i jego koledzy nie zwalniają tempa na drodze do ekstraklasy
0

Stal rozgromiona w Ostrowie. Koszykarze Śląska nie zwalniają tempa

Rewelacyjny w czwartej kwarcie Marcin Flieger poprowadził swój zespół do efektownej wygranej na ciężkim terenie w Ostrowie Wielkopolskim. Śląsk pozwolił przeciwnikom na zdobycie jedynie 29 oczek w drugiej połowie meczu, co pozwoliło mu zwyciężyć 87:64.

2013-01-20 00:00 Autor: jg
Mecze Śląska ze Stalą zawsze pasjonowały kibiców
0

Hit I ligi: koszykarze Śląska jadą do gorącej hali Stali w Ostrowie

Ledwie kilka dni po hitowym, lecz przegranym 74:83 spotkaniu z Anwilem Włocławek, którym w dalszym ciągu żyje sportowy światek Wrocławia, koszykarze Śląska rozegrają inny wielki pojedynek, nawiązujący do bogatej historii Klubu.

2013-01-19 00:00 Autor: jg