Koszykówka kobiet we Wrocławiu

Będzie piąty mecz! Ślęza zmiażdżyła CCC! [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław zdeklasowały CCC Polkowice 71:52 w czwartym meczu półfinałowym Basket Ligi Kobiet. Podopieczne Arkadiusza Rusina zrehabilitowały się za sobotnią porażkę i doprowadziły do piątego meczu, który w środę odbędzie się we Wrocławiu.

2017-04-10 08:50 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Rozsypaliśmy naszą defensywę
0

Ślęza Wrocław na własne życzenie przegrała w trzecim spotkaniu półfinałowym z CCC Polkowice 60:65. - W ostatniej kwarcie zagraliśmy bardzo słabo. Za godzinę wszystko wróci do normy - mówił na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-04-09 13:00 Autor: prochu
Ślęza na własne życzenie przegrywa w Polkowicach [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały z CCC Polkowice w trzecim meczu półfinałowym Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki po 30 minutach prowadziły już dziesięcioma punktami, ale zagrały w czwartej kwarcie fatalnie i ostatecznie uległy rywalkom 60:65. W rywalizacji do trzech zwycięstw CCC prowadzi 2:1.

2017-04-09 08:00 Autor: prochu
Walka o finał Basket Ligi Kobiet przenosi się do Polkowic [ZAPOWIEDŹ]
0

Zapowiada się niezwykle gorący koszykarski weekend. W sobotę i niedzielę (oba mecze o godzinie 19) Ślęza będzie walczyć w Polkowicach z CCC o awans do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. Na razie w rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 1:1.

2017-04-07 19:56 Autor: prochu
Remis! Ślęza wygrywa drugi mecz półfinałowy z CCC! [RELACJA, GALERIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonały w drugim meczu półfinałowym CCC Polkowice 62:52. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 1:1.

2017-04-03 09:00 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Dalej jesteśmy w grze
0

CCC Polkowice wygrało w pierwszym meczu półfinałowym ze Ślęzą Wrocław 66:64. - Liczyliśmy chyba na szczęście - mówił po spotkaniu szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-04-02 12:28 Autor: prochu
Derby Dolnego Śląska w półfinale Basket Ligi Kobiet
0

Ślęza Wrocław zmierzy się z CCC Polkowice w półfinale Basket Ligi Kobiet. Rywalki wrocławianek wygrały w środę piąty mecz ćwierćfinałowy z InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 87:81.

2017-03-30 10:00 Autor: red
Ślęza melduje się w półfinale Basket Ligi Kobiet! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław wygrały ćwierćfinałową rywalizację z Basketem 90 3:1! W niedzielę podopieczne Arkadiusza Rusina zwyciężyły po raz drugi w Gdyni, tym razem 67:63. Najwięcej punktów dla 1KS-u rzuciła Marissa Kastanek - 21.

2017-03-26 20:14 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Wygrana niczego nie przesądza
0

Ślęza Wrocław w sobotę pokonała na wyjeździe Basket 90 Gdynia 77:60 w trzecim ćwierćfinałowym spotkaniu Basket Ligi Kobiet. - Dalej musimy zachować koncentrację - przestrzega szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-03-26 13:49 Autor: red
Basket 90 pokonany, Ślęza obejmuje prowadzenie! [RELACJA, GALERIA]
0

Koszykarki Ślęzy pokonały w trzecim meczu ćwierćfinałowym Basket Ligi Kobiet Basket 90 Gdynia 77:60. Wrocławianki w rywalizacji do trzech wygranych prowadzą 2:1, a kolejne spotkanie odbędzie się już w niedzielę.

2017-03-26 11:00 Autor: red