Koszykówka we Wrocławiu

FutureNet Śląsk Wrocław wraca do domu. W sobotę mecz z Czarnymi [ZAPOWIEDŹ]
0

Już ponad trzy tygodnie minęły od ostatniego meczu FutureNet Śląska Wrocław na własnym parkiecie. W sobotę podopieczni Radosława Hyżego wracają do hali AWF-u, by zmierzyć się z Czarnymi Słupsk. Początek meczu o godzinie 19.

2018-12-01 09:01 Autor: prochu
Świetny mecz WKK! Wrocławianie zatrzymali Sokoła Łańcut
0

WKK Wrocław nadal pozostanie niepokonany na własnym parkiecie. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Niedbalskiego w meczu na szczycie pokonali Rawlplug Sokoła Łańcut 93:90. Najwięcej punktów dla wrocławian rzucił Michał Jędrzejewski.

2018-11-25 23:46 Autor: prochu
Pierwsza porażka Ślęzy w tym sezonie [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Passa sześciu kolejnych zwycięstw w wykonaniu koszykarek Ślęzy Wrocław została przerwana. Wrocławianki we własnej hali musiały uznać wyższość InvestInTheWest AZS-u AJP Gorzów Wielkopolski, przegrywając 62:78.

2018-11-25 23:45 Autor: prochu
Pogoń znów lepsza od wrocławian. Druga porażka FutureNet Śląska [RELACJA]
0

Prudnik to niezwykle trudny teraz dla wszystkich zespołów koszykarskiej 1. ligi. Przekonali się już o tym zawodnicy WKK, a w minioną sobotę doświadczyli tego koszykarze FutureNet Śląska. Podopieczni Radosława Hyżego przegrali 80:87, a najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u z 30 punktami był Aleksander Dziewa.

2018-11-25 23:24 Autor: prochu
Zatrzymać Sharnee. Ślęza podejmuje AZS Gorzów Wielkopolski [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godzinie 17 w hali wrocławskiej AWF rozegrane zostanie spotkanie 8. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet pomiędzy Ślęzą Wrocław a InvestInTheWest Enea AZS-em AJP Gorzów Wlkp. Rywalki 1KS-u będą chciały przerwać passę sześciu kolejnych zwycięstw zespołu z Wrocławia, a pomóc ma w tym była gwiazda Ślęzy, Sharnee Zoll-Norman.

2018-11-25 14:18 Autor: prochu
Koszykarze Śląska jadą do Prudnika po dziesiąte zwycięstwo w sezonie [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwutygodniowej przerwie koszykarze FutureNet Śląska Wrocław wracają do pierwszoligowych zmagań. Podopieczni Radosława Hyżego jadą pod polsko-czeską granicę, gdzie w sobotę zmierzą się z Pogonią Prudnik. Początek meczu o 17:30.

2018-11-24 16:26 Autor: prochu
Niezłe wystepy koszykarek Ślęzy w meczach narodowych reprezentacji
0

W Basket Lidze Kobiet trwa przerwa na mecze kadry. Na zgrupowaniach swoich reprezentacji przebywa siedem koszykarek Ślęzy, które mają za sobą pierwsze mecze w tym okienku.

2018-11-20 10:40 Autor: prochu
Wyjątkowi goście na treningu FutureNet Śląska [WIDEO]
0

W miniony weekend koszykarze FutureNet Śląska Wrocław mieli wolne od rozgrywek ligowych, ale nie oznacza to lżejszych treningów. Podczas jednych z zajęć w hali WKS-u pojawili się wyjątkowi goście - grupa dzieci z przedszkola Happy Bees.

2018-11-19 07:00 Autor: prochu
WKK bliski niespodzianki. Polonia Leszno lepsza w końcówce [RELACJA]
0

Gdyby mecz trwał 37 minut, koszykarze WKK mogliby cieszyć się z kolejnego wyjazdowego zwycięstwa i sprawienia nie lada niespodzianki, jaką byłoby pokonanie Jamalex Polonii Leszno na jej terenie. Niestety, końcówka spotkania należała do miejscowych, którzy wygrali ten fragment 12:3, a całe spotkanie 72:64.

2018-11-18 20:53 Autor: prochu
Mecz drużyn własnego parkietu. WKK z wizytą w Lesznie [ZAPOWIEDŹ]
0

Konia z rzędem temu, kto kilka tygodni temu spodziewał się, że starcie 10. kolejki koszykarskiej pierwszej ligi pomiędzy Polonią Leszno a WKK Wrocław będzie meczem na szczycie, pojedynkiem trzeciego i czwartego zespołu w tabeli. Drugiego konia temu, kto wytypowałby wrocławian jako zespół zajmujący wyższą lokatę. Niemniej za faworyta sobotniego spotkania między zainteresowanymi, uznaje się leszczynian.

2018-11-17 14:34 Autor: prochu