Koszykówka we Wrocławiu

Setka FutureNet Śląska. Wrocławianie pewnie wygrywają w Łowiczu [RELACJA]
0

FutureNet Śląsk Wrocław nadal pozostaje niepokonaną ekipą w 1. lidze. W sobotę podopieczni Radosława Hyżego bez większych problemów pokonali w Łowiczu Księżaka 100:77. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u tradycyjnie był Aleksander Dziewa, który rzucił 26 punktów i zebrał 10 piłek.

2018-10-28 12:25 Autor: prochu
Pierwsza odsłona maratonu. FutureNet Śląsk walczy w Łowiczu z Księżakiem [ZAPOWIEDŹ]
0

5 spotkań w 15 dni - FutureNet Śląsk Wrocław czeka w najbliższych dwóch tygodniach prawdziwy koszykarski maraton. Na pierwszy ogień idzie wyjazd do Łowicza i spotkanie z tamtejszym Księżakiem Syntex. Początek meczu w sobotę - 27 października - o godzinie 19:30.

2018-10-26 00:33 Autor: prochu
WKK rośnie w siłę. Pewne zwycięstwo wrocławian z SKK Siedlce
0

Koszykarze WKK Wrocław pokonali SKK Siedlce 94:80 w zaległym spotkaniu 1. kolejki 1. ligi. Do wygranej wrocławian poprawdził Jakub Patoka, którzy rzucił 27 punktów, a równie wysokie zdobycze odnotowali Jakub Koelner i Michał Jędrzejewski (po 20 "oczek"). Dzięki temu zwycięstwu WKK awansował na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

2018-10-26 00:34 Autor: prochu
Rekordowy występ koszykarza FutureNet Śląska [WIDEO]
0

W sobotę koszykarski Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe SKK Siedlce 104:102. Jednym z bohaterów spotkania - obok Roberta Skibniewskiego, który rzucił decydujące punkty - był Aleksander Dziewa. Środkowy rzucił aż zdobył aż 38 "oczek" i zebrał 14 piłek.

2018-10-25 01:04 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Popełnialiśmy koszmarne błędy
0

Ślęza Wrocław w trzeciej kolejce Basket Ligi Kobiet pokonała Pszczółkę Lublin i nadal ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Z niedzielnej wygranej nie był do końca zadowolony szkoleniowiec 1KS-u, Arkadiusz Rusin, który miał wiele zastrzeżeń co do koncentracji swoich zawodniczek.

2018-10-24 00:33 Autor: prochu
Niespodzianka w Poznaniu. WKK wygrywa z osłabionym Basketem [RELACJA]
0

WKK Wrocław wygrał w spotkaniu 5. kolejki koszykarskiej 1. ligi w Poznaniu z Biofarm Basketem 72:62. W trzeciej kwarcie wrocławianie odsłonie miejscowi odnotowali serię 16 punktów z rzędu i wrócili do gry. Ostatecznie jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyśc przechylił WKK, a najskuteczniejszym zawodnikiem wrocławian z 20 punktami był Damian Pieloch.

2018-10-21 23:58 Autor: prochu
Nerwówka na własne życzenie. Ślęza wygrywa z Pszczółką Lublin [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław po trzech rozegranych spotkaniach w Energa Basket Lidze Kobiet wciąż mają na koncie komplet zwycięstw. W pierwszym meczu przed własną publicznością wrocławianki pokonały Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 80:78.

2018-10-22 12:25 Autor: prochu
Podtrzymać serię. Koszykarki Ślęzy przed pierwszym meczem u siebie [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godzinie 17 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim Ślęza Wrocław podejmie Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin w meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Będzie to pierwsze spotkanie brązowych medalistek z zeszłego sezonu na własnym parkiecie.

2018-10-19 11:47 Autor: prochu
Co za mecz! FutureNet Śląsk dopiero po dogrywce wygrywa w Siedlcach [RELACJA, WIDEO]
0

Koszykarze FutureNet Śląska Wrocław na własne życzenie zgotowali sobie nieprawdopodobne emocje w Siedlcach. Podopieczni Radosława Hyżego byli murowanym faworytem starcia z SKK i do przerwy wszystko szło zgodnie z planem, bo wygrywali 52:38. W trzeciej kwarcie siedlczanie wrócili do gry, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej wygraną WKS-owi w ostatniej akcji zapewnił Robert Skibniewski.

2018-10-21 23:59 Autor: prochu
SKK Siedlce - FutureNet Śląsk Wrocław: ostatni grają z pierwszymi [ZAPOWIEDŹ]
0

W najbliższej kolejce 1. ligi ostatni zespół w tabeli zagra z liderem: SKK Siedlce podejmie FutureNet Śląsk Wrocław. Po dwóch ciężkich domowych meczach wrocławian czeka więc teoretycznie łatwiejszy wyjazd. Początek meczu w sobotę (20 października) o godzinie 18.

2018-10-20 16:12 Autor: prochu