Koszykówka we Wrocławiu

Ślęza znalazła następczynię Sharnee Zoll-Norman. Sydney Colson koszykarką 1KS-u
0

Ślęza Wrocław ma nową rozgrywającą. To Sydney Colson, niespełna 29-letnia Amerykanka, mistrzyni uniwersyteckich rozgrywek NCAA z 2011 roku, która ma na koncie 113 meczów w lidze WNBA. Posiada również doświadczenie wyniesione z europejskich parkietów, grała w Polsce i w Izraelu.

2018-06-18 13:50 Autor: prochu
Daria Marciniak dołącza do zespołu Ślęzy Wrocław
0

Daria Marciniak to kolejna koszykarka, która w nadchodzącym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet będzie reprezentować Ślęzę Wrocław.

2018-06-11 13:46 Autor: prochu
Lea Miletić nową zawodniczką Ślęzy Wrocław
0

Trwa przebudowa zespołu koszykarek Ślęzy. Kolejną nową zawodniczką wrocławskiego klubu została Chorwatka Lea Miletić. Oprócz niej popisane kontrakty na przyszły sezon mają także Amerykanka z polskim paszportem, Marissa Kastanek, a także Słowaczka Terezia Palenikova.

2018-06-07 09:05 Autor: prochu
Reprezentacja Polski koszykarek wygrywa w sparingu z Irlandią
0

Prowadzona przez trenera Ślęzy Arkadiusza Rusina reprezentacja Polski koszykarek pokonała w sparingu Irlandię 81:49. Osiem punktów w tym pojedynku zdobyła zawodniczka występująca w minionym sezonie w 1KS-ie Karina Szybała.

2018-06-04 11:41 Autor: prochu
Śląsk Wrocław koszykarskim wicemistrzem Polski kadetów
0

Śląsk Wrocław został wicemistrzem Polski w koszykówce mężczyzn do lat 16. W spotkaniu finałowym zawodnicy WKS-u musieli uznać wyższość Siódemki Sopot, z którą przegrali 88:96. Piąte miejsce w turnieju zajął WKK Wrocław.

2018-06-04 10:01 Autor: prochu
Śląsk zajął piąte miejsce na międzynarodowym turnieju koszykówki w Moskwie [WIDEO]
0

Koszykarze Śląska Wrocław zakończyli już sezon w I lidze, ale cały czas ciężko pracują. Oprócz samych treningów, w drugiej połowie maja wrocławianie wzięli udział w międzynarodowym turnieju International Students Basketball Cup w Moskwie, który zakończyli na piątym miejscu z bilansem 4-1.

2018-06-02 16:41 Autor: prochu
Poważne osłabienie Ślęzy. Agnieszka Kaczmarczyk odchodzi do CCC Polkowice
0

Jedna z liderek koszykarskiej Ślęzy Wrocław, Agnieszka Kaczmarczyk, przechodzi do CCC Polkowice. Dla brązowych medalistek to utrata kolejnej wartościowej zawodniczki - wcześniej odeszła Holenderka Kourtney Treffers.

2018-05-24 14:18 Autor: prochu
Pierwsze wzmocnienie Ślęzy. Terezia Palenikova koszykarką 1KS-u
0

W koszykarskiej Ślęzie Wrocław trwają prace nad budżetem i budową składu na sezon 2018/2019. Jednym z efektów tej pracy jest podpisanie kontraktu z Terezią Palenikovą, reprezentantką Słowacji.

2018-05-23 17:24 Autor: prochu
Marissa Kastanek otrzymała polskie obywatelstwo
0

Marissa Kastanek, koszykarka Ślęzy Wrocław, otrzymała polskie obywatelstwo. Oznacza to, że w przyszłym sezonie będzie występować w Energa Basket Lidze Kobiet jako rodzima zawodniczka.

2018-05-22 16:07 Autor: prochu
Koszykarze Śląska będą reprezentować Polskę na międzynarodowym turnieju w Rosji
0

Chociaż sezon dla pierwszego zespołu Śląska Wrocław już się zakończył, to koszykarze WKS-u nadal ciężko trenują. Wrocławianie nie mogą też narzekać na brak meczów, bo w najbliższych dniach będą reprezentować Polskę podczas turnieju International Students Basketball Cup, który zostanie rozegrany w Moskwie.

2018-05-18 08:02 Autor: prochu