Koszykówka we Wrocławiu

Mecz o wszystko Ślęzy. Bezpośrednie starcie o finał [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed koszykarkami Ślęzy najważniejszy mecz sezonu. W niedzielę o godzinie 18 po raz piąty zmierzą się z Artego Bydgoszcz (znów na wyjeździe) w półfinale play-off Energa Basket Ligi Kobiet. Po czterech spotkaniach bydgosko-wrocławskiej pary jest remis 2-2.

2018-04-21 12:18 Autor: prochu
Niewykorzystana szansa Ślęzy. Artego doprowadziło do remisu w półfinale [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Niespełna osiem minut do końca spotkania, Kourtney Treffers w swoim stylu przepycha się pod koszem i zdobywa kolejne dwa punkty. Ślęza prowadzi już 59:48 i wydaje się, że jest na autostradzie do finału Energa Basket Ligi Kobiet. Niestety, ostatnie minuty czwartkowego spotkania mistrzynie Polski przegrały aż 2:19, a cały pojedynek 61:67. Artego Bydgoszcz doprowadziło do wyrównania, a piąty, decydujący mecz odbędzie się w niedzielę w Bydgoszczy.

2018-04-19 20:56 Autor: prochu
Będzie czwarty mecz. Ślęza przegrała z Artego Bydgoszcz [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały w trzecim meczu półfinałowym z Artego Bydgoszcz 79:85. Mistrzynie Polski zagrały całkiem poprawnie w ataku, ale zdarzały im się błędy w defensywie, które bezwględnie wykorzystywały rywalki. W czwartek kolejna odsłona wrocławsko-bydgoskiego półfinału.

2018-04-19 09:00 Autor: prochu
Wrocławskie zespoły w półfinałach koszykarskich mistrzostw Polski U16
0

Trzy wrocławskie zespoły - Śląsk, WKK i MKS MOS - wywałczyły awans do koszykarskich mistrzostw Polski do lat 16. Co więcej - żaden z nich nie poniósł porażki, pewnie wygrając każdy swój mecz, a niejednokrotnie deklasując rywali.

2018-04-18 14:38 Autor: prochu
Ślęza gra o finał. W środę trzeci mecz z Artego Bydgoszcz [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarki Ślęzy staną w środę przed szansą awansu do finału play-off Energa Basket Ligi Kobiet. O godzinie 19 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim mistrzynie Polski po raz trzeci zmierzą się z Artego Bydgoszcz. W rywalizacji do trzech zwycięstw mistrzynie Polski prowadzą 2-0.

2018-04-17 13:27 Autor: prochu
Kolejny świetny występ mistrzyń Polski! Ślęza o krok od finału! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław wygrała drugi mecz półfinałowy w Bydgoszczy. Mistrzynie Polski jeszcze w trzeciej kwarcie przegrywały różnicą 12 "oczek", ale w ostatniej ćwiartce dogoniły rywalki i po nerwowej końcówce odniosły kolejne cenne zwycięstwo.

2018-04-16 02:00 Autor: prochu
Kapitalna dogrywka Ślęzy! Mistrz Polski obejmuje prowadzenie w półfinale! [RELACJA, ZDJĘCIA]
1

Po 40 minutach pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy Artego Bydgoszcz a Ślęzą Wrocław był remis 68:68. Mistrzynie Polski w dogrywce zagrały koncertowo - szczególnie w obronie, nie pozwalając rywalkom na zdobycie żadnych punktów z gry! Podopieczne Arkadiusza Rusina wygrały dodatkowy fragment meczu 12:2, a cały mecz 80:70 i prowadzą w półfinałowej rywalizacji 1:0. Kolejny mecz już w niedzielę.

2018-04-14 22:10 Autor: prochu
Ślęza rozpoczyna walkę w półfinałach. Dwa mecze na terenie lidera [ZAPOWIEDŹ]
0

Już tylko cztery drużyny pozostały w walce o mistrzostwo Polski koszykarek. W Energa Basket Lidze Kobiet nastał więc czas półfinałów play-off. Przeciwnikiem Ślęzy będzie Artego Bydgoszcz. Pierwsze dwa mecze wrocławianki rozegrają na wyjeździe (14-15 kwietnia).

2018-04-13 12:45 Autor: prochu
Artego Bydgoszcz rywalem koszykarek Ślęzy w półfinale Basket Ligi Kobiet
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław w półfinale Energa Basket Ligi Kobiet zagrają z Artego Bydgoszcz. W piątym meczu ćwierćfinałowym bydgoszczanki wygrały z Basketem 90 Gdynia 64:58 i w całej rywalizacji zwyciężyły 3:2. Pierwsze półfinały już w najbliższy weekend (14-15 kwietnia).

2018-04-11 20:30 Autor: prochu
Minimalna porażka WKS-u. Koszykarze Śląska zakończyli już sezon [RELACJA]
0

Koszykarze Śląska Wrocław przegrali 71:73 w ostatnim meczu rundy zasadniczej pierwszej ligi. Podopieczni Radosława Hyżego zajęli dziewiąte miejsce w tabeli, nie awansowali do play-offów i zakończyli już występy w tym sezonie.

2018-04-09 14:00 Autor: prochu