Koszykówka we Wrocławiu

5 punktów -
0

5 punktów - "tylko" czy "aż? Ślęza stoi przed historyczną szansą [ZAPOWIEDŹ]

Koszykarki Ślęzy staną w środę 10 stycznia przed szansą awansu do grona ośmiu najlepszych drużyn Pucharu Europy. O godzinie 19 wrocławianki podejmą w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim węgierski zespół Atomeromu KSC Szekszard. Po pierwszym spotkaniu mistrzynie Polski mają pięć punktów zaliczki.

2018-01-09 18:31 Autor: prochu
WKK Wrocław i Radiopharm ULM zwycięzcami Krasnal Cup 2018 [ZDJĘCIA]
0

Wygranymi WKK Wrocław i niemieckiego Radiopharm ULM zakończyła się rywalizacja w koszykarskim turnieju Krasnal Cup 2018. Wrocławianie okazali się najlepsi w rywalizacji do lat 14, natomiast nasi zachodni sąsiedzi w turnieju U16.

2018-01-08 10:16 Autor: prochu
Falstart w nowym roku. Polfarmex rozgromił Śląsk we Wrocławiu
0

Koszykarze Śląska Wrocław nie rozpoczęli udanie 2018 roku. Podopieczni Radosława Hyżego walczyli z wyżej notowanym Polfarmexem Kutno przez pierwsze 20 minut, ale w drugiej połowie opadli z sił. Spadkowicz z PLK po zmianie stron wrzucił wyższy bieg i zasłużenie wygrał 79:57.

2018-01-07 22:27 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u walczą o dobre rozpoczęcie nowego roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Po krótkiej przerwie koszykarze Śląska wracają na pierwszoligowe parkiety. Zwycięstwo z Astorią Bydgoszcz było doskonałym świątecznym prezentem dla kibiców, a teraz czas, by z przytupem wejść w 2018 rok. Jest na to tylko jeden sposób - zwycięstwo z Polfarmexem Kutno. Początek spotkania w niedzielę (7 stycznia) o godzinie 18.

2018-01-06 07:00 Autor: prochu
Ślęza nadal niepokonana w Europie.
0

Ślęza nadal niepokonana w Europie. "Musimy szybko zapomnieć o wygranej"

Ślęza Wrocław w pierwszym meczu drugiej rundy pucharowej EuroCupu pokonała na wyjeździe Atomeromu KSC Szekszard 77:72. Jedną z bohaterek tego spotkania była Sonia Ursu-Kim, która rzuciła 22 punkty. - Obrona to klucz do sukcesu. W każdym meczu - mówiła zawodniczka po meczu. Z kolei trener Arkadiusz Rusin podkreślał, że to dopiero połowa pucharowej rywalizacji.

2018-01-05 18:45 Autor: prochu
Ważna wygrana Ślęzy. Mistrzynie Polski bliżej ćwierćfinału EuroCup [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy pokonały na wyjeździe węgierski Atomeromu KSC Szekszard 77:72 w pierwszym meczu  1/8 finału Pucharu Europy. Rewanż już 10 stycznia o godzinie 19 w hali wrocławskiej AWF przy Stadionie Olimpijskim.

2018-01-05 09:20 Autor: prochu
Ślęza wraca do gry. Na początek trudny wyjazd na Węgry [ZAPOWIEDŹ, ZDJĘCIA]
0

Od niezwykle ważnego i prestiżowego starcia w Pucharze Europy rozpoczną nowy rok koszykarki Ślęzy Wrocław. W czwartek (4 stycznia) o godzinie 18 mistrzynie Polski zmierzą się na wyjeździe z węgierskim Atomeromu KSC Szekszard w pierwszym meczu 1/8 finału tych rozgrywek.

2018-01-03 09:00 Autor: prochu
Krasnal Cup 2018. Święto młodzieżowej koszykówki we Wrocławiu
0

Już w najbliższy piątek (5 stycznia) w hali WKK Wrocław przy ulicy Czajczej rozpocznie się międzynarodowy turniej młodzieżowej koszykówki Krasnal Cup 2018. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych - U16 oraz U14. W zawodach wezmą udział zespoły z Polski, Belgii, Niemiec i Czech, a Wrocław reprezentować będą koszykarze WKK.

2018-01-03 14:03 Autor: prochu
Mistrzynie Polski wróciły do treningów po świątecznej przerwie
0

Koniec świąt Bożego Narodzenia oznacza powrót koszykarek Ślęzy do treningów. W czwartek rano pod okiem Krzysztofa Szweja ćwiczyło osiem zawodniczek. Dwie inne przebywają na krótkim zgrupowaniu reprezentacji Polski prowadzonej przez Arkadiusza Rusina.

2017-12-28 18:00 Autor: prochu
Koszykarze Śląska wcielili się w rolę... nauczycieli [WIDEO]
0

Zawodnicy Śląska sprawili nie lada niespodziankę uczniom jednej z wrocławskich szkół. Koszykarze przybyli na lekcję wychowania fizycznego i sami nauczali podstaw koszykówki. Oprócz pokazania, jak należy podawać i rzucać, dali także mały popis wsadów.

2017-12-27 20:15 Autor: prochu