Koszykówka we Wrocławiu

Przegrali z Hicksem. Trzecia porażka koszykarzy Śląska z rzędu [GALERIA]
0

Koszykarze Śląska Wrocław przegrali z R8 Basketem Kraków 77:89 w rozgrywanym awansem meczu 14. kolejki pierwszej ligi. Podopieczni Radosława Hyżego znów zagrali niezłe spotkanie, ale raz jeszcze nie przełożyło się to na wynik. Katem wrocławian był Michael Hicks, który decydujących momentach zdobył 16 punktów, zachowując przy tym stuprocentową skuteczności rzutów z gry.

2017-11-30 07:00 Autor: prochu
Misja
0

Misja "Stambuł". Ślęza walczy o rozstawienie przed play-offami EuroCupu [ZAPOWIEDŹ]

Koszykarki Ślęzy staną w czwartek przed szansą zakończenia grupowych zmagań w Pucharze Europy z kompletem zwycięstw. Wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z zespołem Istanbul Universitesi. Początek o godzinie 16 polskiego czasu.

2017-11-29 06:00 Autor: prochu
Starcie beniaminków we Wrocławiu. Śląsk chce przełożyć dobrą grę na zwycięstwo [ZAPOWIEDŹ]
0

W ostatnim meczu koszykarze Śląska Wrocław zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i byli o krok od wygranej, ale musieli uznać wyższość Polonii Leszno. Teraz przed podopiecznymi Radosława Hyżego szansa na rehabilitację - w środę (29 listopada) o godzinie 19 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim podejmują R8 Basket Politechnikę Kraków.

2017-11-27 13:42 Autor: prochu
Kolejny dreszczowiec dla Ślęzy.
0

Kolejny dreszczowiec dla Ślęzy. "Staramy się funkcjonować w tych realiach"

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały w niedzielę InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski 71:69 w 10. kolejki Basket Ligi Kobiet. Dla mistrzyń Polski był to kolejny mecz, w którym losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich sekundach. - Nadal mamy momenty niestabilnej gry. Pomiędzy meczami jednak mamy bardzo mało czasu na przygotowanie się i od początku sezonu staramy się nauczyć funkcjonować w tych realiach - komentował po spotkaniu szkoleniowiec Ślęzy Arkadiusz Rusin.

2017-11-27 20:36 Autor: prochu
Co za emocje! Ślęza wygrywa po punktach w ostatniej akcji meczu! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław pokonała InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski 71:69 w meczu 10. kolejki Basket Ligi Kobiet. Na siedem sekund przed końcem na tablicy wyników był remis 69:69, ale ciężar odpowiedzialności na swoje barki wzięła Sharnee Zoll Norman i zapewniła Ślęzie kolejne cenne zwycięstwo.

2017-11-27 09:50 Autor: prochu
Mikołajkowe starcie Ślęzy z AZS-em AJP Gorzów Wlkp. [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław wracają do rywalizacji w Basket Lidze Kobiet. W niedzielę (25 listopada) o godzinie 16 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim mistrzynie Polski zmierzą się z InvestInTheWest AZS-em AJP Gorzów Wlkp. Przed meczem odbędą się tradycyjne Mikołajki Ślęzy.

2017-11-25 16:05 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u toczyli wyrównany bój z Polonią przez 40 minut. A potem była dogrywka... [RELACJA]
0

Przez niemal 40 minut spotkania z faworyzowaną Polonią Leszno koszykarze Śląska Wrocław prezentowali się naprawdę nieźle i niewiele zabrakło, by odnieśli sensacyjne zwycięstwo. Leszczynianie w ostatniej chwili wrócili do gry i doprowadzili do dogrywki, w której nie mieli sobie równych. Ostatecznie podopieczni Radosława Hyżego przegrali 86:96 i mogą jedynie żałować, że w odpowiednim momencie nie "dobili" rywala.

2017-11-25 08:30 Autor: Paweł Prochowski
Marissa Kastanek zaprasza na mecz Ślęzy z AZS-em AJP Gorzów Wlkp. [WIDEO]
0

W środę koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały przed własną publicznością turecki AGU Spor Keyseri, a już w niedzielę przed nimi kolejny ciężki mecz. Tym razem w ramach Basket Ligi Kobiet podejmą gorzowski InvestInTheWest AZS AJP. Na to spotkanie zaprasza jedna z najlepszych zawodniczek Ślęzy, Marissa Kastanek.

2017-11-24 18:55 Autor: prochu
Śląsk podejmuje leszczyńską Polonię.
0

Śląsk podejmuje leszczyńską Polonię. "Muszę przeprosić Kamila Chanasa" [ZAPOWIEDŹ]

Łukasz Grudniewski, Maciej Zieliński i Kamil Chanas - co łączy te trzy osoby? Wszyscy oczywiście byli przez lata związani ze Śląskiem Wrocław, a koszykarski los rzucił ich do Leszna, gdzie w różnych rolach związali się z Jamalexem Polonią. Teraz ze swoim obecnym klubem przyjeżdżają do Wrocławia, by zmierzyć się z odradzającym się WKS-em. Początek meczu w piątek 24 listopada o godzinie 20 w hali AWF-u we Wrocławiu.

2017-11-23 11:00 Autor: prochu
Kolejny dreszczowiec z happy endem! Ślęza wygrywa z AGU Sporem! [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Kolejne zwycięstwo Ślęzy! Podopieczne Arkadiusza Rusina pokonały w 5. kolejce EuroCupu turecki AGU Spor Kayseri 73:68 i zapewniły już sobie pierwsze miejsce w tabeli grupy E. Mistrzynie Polski jednocześnie wciąż pozostają niepokonane w europejskich pucharach.

2017-11-22 20:43 Autor: prochu