Koszykówka we Wrocławiu

WroBasket: Udany weekend Hasco-Lek, LZS Blues zaskakuje
0

Rozgrywki ligi WroBasket nabierają tempa. W miniony weekend rozegrano piątą kolejkę spotkań, bardzo udaną dla ekipy Hasco-Lek, która w sobotę wygrała po bardzo ciężkim meczu z Samprausem 52:49, a dzień później pokonała 4basket.pl 45:36.

2017-04-25 14:34 Autor: prochu
Łowicz zdobyty! Koszykarze Śląska jedną nogą w pierwszej lidze [RELACJA]
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali Syntex Księżak Łowicz 76:75 w drugim ćwierćfinałowym spotkaniu drugiej ligi. Podopieczni Dominika Tomczyka musieli gonić wynik niemal cały mecz, a w końcówce zachowali stalowe nerwy i niemal stuprocentową skuteczność rzutów wolnych.

2017-04-23 09:00 Autor: Paweł Prochowski
Marissa Kastanek wprowadza Ślęzę do finału! [WIDEO, RELACJA]
0

Cóż to był za mecz! Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały w piątym spotkaniu półfinałowym CCC Polkowice 67:59 i wywalczyły awans do wielkiego finału Basket Ligi Kobiet. Fantastyczne zawody rozegrała Marissa Kastanek, która rzuciła aż 34 punkty! Wrocławianki zanotowały niesamowity powrót, bowiem jeszcze pod koniec trzeciej kwarty przegrywały różnicą 13 "oczek".

2017-04-13 15:00 Autor: Paweł Prochowski
Mateusz Stawiak: To jest magia play-offów
0

Koszykarze Śląska Wrocław są na najlepszej drodze do awansu do pierwszej ligi. Po pierwszym meczu ćwierćfinałowym wrocławianie prowadzą z Syntex Księżakiem Łowicz 1:0 w rywalizacji do dwóch zwycięstw. - W drugim meczu chcemy przypieczętować awans - zapowiada skrzydłowy Śląska Mateusz Stawiak.

2017-04-11 08:00 Autor: Paweł Prochowski
Blokiem w Księżaka! Śląsk wygrywa pierwszy ćwierćfinał [RELACJA, GALERIA]
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali Syntex Księżak Łowicz 89:79 w pierwszym meczu ćwierćfinałówym drugiej ligi. Wynik nie do końca oddaje przebiegu gry, bowiem wrocławianie mieli zdecydowaną przewagę, a kluczem do ważnego zwycięstwa była postawa w obronie.

2017-04-08 20:51 Autor: Paweł Prochowski
Kolejna trudna przeszkoda koszykarskiego Śląska [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę (8 kwietnia) koszykarski Śląsk Wrocław rozpoczyna kolejny etap walki o awans do pierwszej ligi. Podopieczni Dominika Tomczyka i Jacka Krzykały w ćwierćfinale drugoligowych rozgrywek zmierzą się z Syntex Księżakiem Łowicz.

2017-04-07 19:55 Autor: Paweł Prochowski
Opolska przeszkoda WKS-u na drodze do awansu [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarze Śląska Wrocław walczą o ćwierćfinał drugiej ligi. W kolejnej rundzie play-off podopieczni Dominika Tomczyka mierzyć się będą z Weegree AZS-em Politechnika Opolska.

2017-03-25 10:10 Autor: red
WroBasket: Mistrz rozpoczyna od zwycięstwa
0

Aktualny mistrz ligi WroBasket - TST Kogeneracja SA - wygrał w pierwszym meczu sezonu po dogrywce z Tłustymi Szczurami 45:39. Zwycięstwa odnotowali również spadkowicze z ekstraligi - Centrum-Naczep.com oraz Hurtownia Impali.

2017-03-23 11:54 Autor: prochu
Niespodzianka we Wrocławiu! Ślęza przegrywa po dogrywce! [RELACJA, GALERIA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w pierwszym meczu play-off z Basketem 90 Gdynia 74:79. Wrocławianki jeszcze w czwartej kwarcie przegrywały siedemnastoma (!) punktami, ale zdołały doprowadzić do dogrywki. W niej lepsze okazały się koszykarki Basketu 90.

2017-03-18 22:07 Autor: prochu
Rozpoczyna się kolejny sezon ALK Wro-Basket!
0

Po nieco ponad miesiącu przerwy swoje rozgrywki wznawia Amatorska Liga Koszykówki Wro-Basket, organizowana przez Dolnośląski Związek Koszykówki. W weekend 18-19 marca odbędą się pierwsze spotkania 34. sezonu.

2017-03-18 14:23 Autor: prochu