Koszykówka wrocław

W meczu 17. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza pokonała przed własną publicznością Pszczółkę AZS UMCS Lublin 80:79
0

Ślęza wzięła rewanż na Pszczółce. Wrocławianki wygrały po zaciętym meczu, potrzebna była dogrywka

W meczu 17. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza pokonała przed własną publicznością Pszczółkę AZS UMCS Lublin 80:79. O zwycięstwie wrocławianek zdecydował rzut Katarzyny Krężel oddany w ostatniej sekundzie dogrywki.

2016-02-07 19:19 Autor: tm
W półfinale turnieju Final Six Pucharu Polski w Lublinie koszykarki Ślęzy pokonały mistrza Polski i uczestnika Euroligi – Wisłę Can-Pack Kraków
0

Sensacyjne zwycięstwo koszykarskiej Ślęzy. Wrocławianki lepsze od Wisły Kraków

W półfinale turnieju Final Six Pucharu Polski w Lublinie koszykarki Ślęzy pokonały mistrza Polski i uczestnika Euroligi – Wisłę Can-Pack Kraków – 71:65.

2016-01-31 10:25 Autor: tm
Niezwykle ciężką przeprawę z Basketem 90 Gdynia miały koszykarki Ślęzy Wrocław
0

Wielki powrót koszykarskiej Ślęzy! Basket 90 Gdynia pokonany

Niezwykle ciężką przeprawę z Basketem 90 Gdynia miały koszykarki Ślęzy w sobotnim meczu 15. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet. Rywalki na początku trzeciej kwarty prowadziły różnicą 12 punktów, jednak to wrocławianki cieszyły się z 11. zwycięstwa w sezonie.

2016-01-17 13:35 Autor: tm
Koszykarki Ślęzy wróciły do treningów
0

Koszykarki Ślęzy wróciły do treningów. Lekko i przyjemnie nie było

Dokładnie tydzień trwała świąteczna przerwa w treningach koszykarek Ślęzy. W poniedziałek 28 grudnia wrocławianki, jeszcze w niepełnym składzie, wróciły do zajęć.

2015-12-29 11:04 Autor: tm
Ślęza Wrocław pokonała na własnym parkiecie wicemistrzynie Polski, zespół Artego Bydgoszcz
0

Wielki mecz Ślęzy, wielkie zwycięstwo nad Artego

W meczu siódmej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała na własnym parkiecie wicemistrzynie Polski, zespół Artego Bydgoszcz 89:67.

2015-11-01 19:01 Autor: tm
W meczu 6. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały w Lublinie z Pszczółką
0

Dogrywka i porażka w Lublinie. Ślęza znów na tarczy

W meczu 6. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały w Lublinie z Pszczółką AZS UMCS 83:88. Jeszcze w czwartej kwarcie wrocławianki prowadziła różnicą 15 punktów. Ambitne rywalki doprowadziły jednak do dogrywki, a w niej przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę.

2015-10-25 14:32 Autor: tm
Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały pierwszy mecz w sezonie
0

Pierwsza porażka Ślęzy w sezonie. Wrocławskie koszykarki przegrały z Energą Toruń

W meczu 5. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza poniosła pierwszą porażkę w sezonie. Wrocławianki przegrały przed własną publicznością z Energą Toruń 78:80.

2015-10-19 14:59 Autor: tm
Koszykarki Ślęzy Wrocław wygrały kolejny mecz
0

Kolejne zwycięstwo koszykarek Ślęzy. Wrocławianki wciąż niepokonane

W meczu czwartej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet Ślęza pokonała na wyjeździe Basket Gdynia 76:63. Wrocławianki nadal są niepokonane w tym sezonie.

2015-10-11 17:33 Autor: tm
Turniej zostanie rozegrany 26 i 27 września
0

Koszykarze Śląska powalczą we Wrocławiu w silnie obsadzonym turnieju Mieczysława Łopatki

Zaplanowany na ten weekend Międzynarodowy Turniej o Puchar Mieczysława Łopatki będzie kolejną edycją silnie obsadzonej imprezy koszykarskiej. Sztuka zorganizowania atrakcyjnego turnieju, z mocnymi uczestnikami, niewiele przed startem rozgrywek Tauron Basket Ligi, udaje się we Wrocławiu już po raz trzeci.

2015-09-24 14:50 Autor: jg
Koszykarki Ślęzy wygrały na inaugurację sezonu Tauron Basket Ligi Kobiet
0

Ślęza wygrywa na inaugurację sezonu Tauron Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki lepsze od koszykarek z Polkowic

Tak tłoczno i głośno w hali AWF-u nie było chyba jeszcze nigdy. By mecze koszykarek Ślęzy mogło oglądać w tym sezonie jak najwięcej kibiców, klub wyposażył obiekt w dodatkowe trybuny. Wszystkie zapełniły się do ostatniego miejsca, a kibicom przyszło oglądać zwycięstwo wrocławianek nad MKS-em Polkowice 67:56.

2015-09-20 14:26 Autor: tm