Czy koszykarze Śląska sięgną po upragnione 18. mistrzostwo Polski?
1

Koszykarski Śląsk z licencją na grę w ekstraklasie. O tytuł łącznie powalczy 12 drużyn

Zarząd Polskiej Ligi Koszykówki pozytywnie rozpatrzył dokumenty weryfikacyjne złożone przez WKS Śląsk Wrocław, w związku z czym nasz klub otrzymał licencję okresowa na występy w Tauron Basket Lidze w sezonie 2013/14.

2013-07-27 17:57 Autor: jg
Polsko-czeski mecz gwiazd zakończył się zwycięstwem reprezentantów Tauron Basket Ligi
0

Koszykarze polskiej ligi lepsi od Czechów w meczu gwiazd w Hali Stulecia

Reprezentanci Tauron Basket Ligi okazali się lepsi od swoich kolegów zza południowej granicy i po wyrównanym spotkaniu wygrali w polsko-czeskim meczu gwiazd 109:104. Nie zabrakło atrakcji towarzyszących - w przerwach kibice oglądali m.in. efektowne wsady do kosza, rzuty z połowy boiska i popisy w żonglowaniu piłkami, a koszykarskie popołudnie swoim śpiewem umilała Halina Mlynkova.

2013-02-24 00:00 Autor: tm
Koszykarzy WKK czeka pierwszy w tym roku mecz w roli gospodarzy
0

Koszykarze WKK grają w weekend pierwszy raz w tym roku we własnej hali

Przed koszykarzami WKK Wrocław pierwszy mecz w nowym roku we własnej hali. W poprzedniej kolejce wrocławianie bez trudu pokonali w Kłodzku miejscowy Doral i umocnili się na 3 miejscu w tabeli.

2013-01-11 00:00 Autor: jg