KPS Siedlce

Ależ było blisko! Gwardia Wrocław zmarnowała meczbole i minimalnie przegrała z rewelacją rozgrywek
0

Mało kto potrafi w tym sezonie dostarczać takich emocji jak Gwardia Wrocław. Po kolejnym w tej kampanii wyrównanym, pięciosetowym pojedynku, Gwardziści ulegli 2:3 kapitalnie spisującemu się w tym roku KPS Siedlce. Wrocławianie mają czego żałować, bowiem nie wykorzystali dwóch piłek meczowych.

2021-11-21 12:00 Autor: Bartosz Królikowski
Dobre złego początki. Gwardia przegrywa w Siedlcach
0

Szósta porażka z rzędu na wyjeździe siatkarzy eWinner Gwardii Wrocław. Kolejny raz sprawdza się scenariusz, w którym Gwardziści dobrze zaczynają mecz, żeby w dalszej części spotkania prezentować już zupełnie inne oblicze. Tym razem sposób na drużynę trenera Krzysztofa Janczaka znalazł KPS Siedlce.

2021-01-15 18:57 Autor: ah
Wygrać na wyjeździe. eWinner Gwardia zagra z KPS Siedlce
0

Jeden cel przyświeca siatkarzom eWinner Gwardii Wrocław przy okazji meczu z KPS Siedlce. Wyjazdowa batalia będzie szóstą z rzędu, w której drużyna trenera Krzysztofa Janczaka będzie szukać... przełamania w roli przyjezdnych. Gwardziści po serii dobrych meczów we Wrocławiu zagrają o pełną pulę przed kamerami Polsatu Sport.

2021-01-14 17:05 Autor: ah
Zwycięski powrót eWinner Gwardii do rozgrywek. Wrocławianie nadal bez porażki
0

Udanie do rozgrywek TAURON 1. Ligi powrócili siatkarze eWinner Gwardii Wrocław. Drużyna trenera Krzysztofa Janczaka wygrała w czterech setach z KPS Siedlce, notując szóste ligowe zwycięstwo. MVP spotkania został wybrany Mateusz Frąc, autor 20 punktów dla gospodarzy.

2020-11-09 17:47 Autor: ah
eWinner Gwardia wraca do gry po długiej przerwie. Wrocławianie podejmą KPS Siedlce
0

Siatkarze eWinner Gwardia Wrocław wracają do gry w TAURON 1. Lidze. Drużyna trenera Krzysztofa Janczaka ma przed sobą do rozegrania zaległe spotkanie trzeciej kolejki, w Hali Orbita, z KPS Siedlce. Czy przyszedł czas na szóste zwycięstwo z rzędu?

2020-11-07 22:04 Autor: ah
KFC Gwardia pokonuje przed własną publicznością KPS Siedlce [RELACJA]
0

Udało się. Siatkarze KFC Gwardii pokonali u siebie KPS Siedlce i są na najlepszej drodze do zajęcia czwartego miejsca po fazie zasadniczej KRISPOL 1. Ligi. Za tydzień ostatnie starcie z SPS Chrobrym Głogów.

2020-03-08 23:02 Autor: ah
KFC Gwardia podejmie KPS Siedlce w przedostatnim meczu fazy zasadniczej [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed KFC Gwardią Wrocław już przedostatni mecz w fazie zasadniczej sezonu KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Ich przeciwnikiem będzie KPS Siedlce. Mazowiecka drużyna nie walczy już o nic w tabeli, wrocławianie natomiast wciąż walczą o czołową czwórkę.

2020-03-06 16:25 Autor: ah
KFC Gwardia Wrocław wraca z Siedlec bez punktów [RELACJA]
0

Siatkarzom KFC Gwardii Wrocław nie udało się przywieźć z Siedlec choćby punktu. Podopieczni Krzysztofa Janczaka przegrali z tamtejszym KPS-em 0:3. Mimo że walki nie zabrakło, zwłaszcza z w pierwszym secie, to z pewnością nie jest to wynik, który zadowalałby wrocławską drużynę.

2019-12-01 17:11 Autor: ah
KPS - Gwardia 3:0. Bolesna lekcja wywieziona z Siedlec [RELACJA]
0

To nie był dzień zespołu Piotra Lebiody. Porażka w trzech setach z KPS-em Siedlce i powrót do Wrocławia bez zdobyczy punktowej. Walki nie zabrakło, jedynie ryzyka w polu serwisowym, które pomogłoby zniwelować dobre przyjęcie gospodarzy.

2019-01-17 10:00 Autor: prochu
KPS Siedlce - Gwardia. Problemy na bok, czas na walkę o ligowe punkty [ZAPOWIEDŹ]
0

Po świetnym meczu przeciwko Tauron AZS-owi Częstochowa przed siatkarzami Gwardii nowe wyzwanie. Kolejny tydzień nie pozwoli zbyt długo cieszyć się ze zwycięstwa, bo już w środę zagrają w odległych Siedlcach z tamtejszym KPS-em.

2019-01-16 06:35 Autor: prochu