KRISPOL 1. liga mężczyzn

Mecz KFC Gwardii Wrocław z SPS Chrobrym Głogów jednak odwołany
0

W związku z epidemią koronawirusa sobotni mecz KFC Gwardii z SPS Chrobrym Głogów został odwołany. Póki co nie wiadomo, czy spotkanie 26. kolejki KRISPOL 1. Ligi dojdzie do skutku.

2020-03-14 17:07 Autor: Aleksander Hutyra
Ostatni mecz przed przerwą. KFC Gwardia zagra z Chrobrym Głogów [ZAPOWIEDŹ]
0

Ostatnie dni były zdominowane przez kolejne wiadomości o odwoływaniu i przesuwaniu meczów, zawodów sportowych. Siatkarze KFC Gwardii mają jednak do rozegrania ostatnią kolejkę KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn i skupiają całą energię na tym spotkaniu.

2020-03-13 13:17 Autor: ah
KFC Gwardia pokonuje przed własną publicznością KPS Siedlce [RELACJA]
0

Udało się. Siatkarze KFC Gwardii pokonali u siebie KPS Siedlce i są na najlepszej drodze do zajęcia czwartego miejsca po fazie zasadniczej KRISPOL 1. Ligi. Za tydzień ostatnie starcie z SPS Chrobrym Głogów.

2020-03-08 23:02 Autor: ah
KFC Gwardia podejmie KPS Siedlce w przedostatnim meczu fazy zasadniczej [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed KFC Gwardią Wrocław już przedostatni mecz w fazie zasadniczej sezonu KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Ich przeciwnikiem będzie KPS Siedlce. Mazowiecka drużyna nie walczy już o nic w tabeli, wrocławianie natomiast wciąż walczą o czołową czwórkę.

2020-03-06 16:25 Autor: ah
Ostatni wyjazd w rundzie zasadniczej. KFC Gwardia zagra z Norwidem [ZAPOWIEDŹ]
0

Do końca fazy zasadniczej KRISPOL 1. ligi pozostały już tylko 3 kolejki. Przed KFC Gwardią Wrocław ostatni pojedynek na wyjeździe. Rywalem wrocławian będzie Exact Systems Norwid Częstochowa.

2020-02-28 10:53 Autor: ah
KFC Gwardia wywozi punkt z trudnego terenu w Bielsku-Białej [RELACJA]
0

BBTS Bielsko-Biała to mocny zespół. Wrocławianie przekonali się o tym już dwukrotnie. W pierwszej rundzie przegrali po tie-breaku i podobnie było w drugim spotkaniu obu drużyn. Gwardia ponownie doprowadziła do piątego seta, ale ostatecznie przegrała w całym spotkaniu 2:3.

2020-02-21 15:58 Autor: ah
KFC Gwardia jedzie do Bielska-Białej po podium [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed siatkarzami KFC Gwardii kolejne pierwszoligowe wzywanie. Podbudowani zwycięstwem nad Lechią Tomaszów Mazowiecki wrocławianie do Bielska-Białej, by powalczyć o ligowe punkty z tamtejszym BBTS-em.

2020-02-18 15:33 Autor: ah
Pokonać Lechię – podejście numer 3. KFC Gwardia zagra z mocną ekipą z Tomaszowa [ZAPOWIEDŹ]
0

Już w sobotę KFC Gwardia Wrocław kolejny mecz w Orbicie. Ich rywalem będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki, z którą mierzyli się już w tym sezonie dwukrotnie. Czy wreszcie uda im się przełamać i pokonać tomaszowian?

2020-02-13 16:07 Autor: ah
Seria zwycięstw we własnej hali przerwana. KFC Gwardia przegrywa z APP Krispolem Września [RELACJA]
0

Po pełnym emocji i mocnych wymian meczu, KFC Gwardia Wrocław przegrywa w hali Orbita z świetnie dysponowanym tego dnia zespołem APP Krispolu Września 1:3. Tym samym imponująca seria wygranych Gwardii we własnej hali została przerwana.

2020-02-09 22:18 Autor: Aleksander Hutyra
Potwierdzić domową dominację. KFC Gwardia zagra u siebie z APP Krispolem Września [ZAPOWIEDŹ]
0

Już w niedzielę KFC Gwardia zagra kolejny mecz w Hali Orbita. Do Wrocławia przyjedzie APP Krispol Września. W pierwszej rundzie wrocławianie pokonali wielkopolski zespół bez większych problemów. Czy tym razem będzie podobnie?

2020-02-06 15:39 Autor: ah