Krzysztof Hołowczyc

BASF ma już 150 lat
2

Największa chemiczna firma na świecie świetuje we Wrocławiu 150 lat istnienia. Na uroczystościach Dutkiewicz i Hołowczyc

BASF – największe firma chemiczna na świecie – w czwartek świętuje swój jubileusz 150-lecia istnienia na rynku. Na miejsce uroczystego spotkania wybrała Kampus Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.

2015-11-19 11:20 Autor: jg
Martin Kaczmarski na trasie jednego z morderczych etapów
0

Wrocławski kierowca wskoczył do pierwszej dziesiątki rajdu Dakar!

Wszystko wskazuje na to, że cenne rady doświadczonego Krzysztofa Hołowczyca trafiły na dobrą glebę. Martin Kaczmarski, uczeń z programu Lotto Team, kolejny raz pokazał na co go stać. Na metę 10. odcinka specjalnego przyjechał z bardzo dobrym 13. czasem. Był drugi wśród Polaków, za swoim mistrzem - „Hołkiem”. Uczy się jeździć, podpatruje najlepszych na świecie, a przy tym osiąga bardzo dobry wynik. Po dzisiejszym odcinku trafił do pierwszej dziesiątki w klasyfikacji generalnej!

2014-01-16 10:24 Autor: jg
Efektowny przejazd wrocławianina w trakcie jednego z etapów rajdu
0

Martin Kaczmarski złapał drugi oddech na morderczym Dakarze

Po dniu przerwy, zawodnicy rajdu Dakar mieli do pokonania ponad 500-kilometrową trasę. Martin Kaczmarski nie rozleniwił się podczas dnia wolnego, ale złapał drugi oddech i pełen zapału stawił czoła kolejnemu odcinkowi. Był dziś drugim Polakiem na mecie. Do lidera odcinka stracił jedynie 27m40s. Był to 12. czas tego OSu, a zarazem drugi wśród Polaków. Lepiej od niego pojechał jedynie jego Mistrz z Lotto Team - Krzysztof Hołowczyc, który ukończył odcinek z 5. czasem i stratą 10min51s.

2014-01-13 12:16 Autor: jg
Martin Kaczmarski, mimo debiutu jedzie bardzo dobrze
0

Piekło Dakaru trwa, wrocławski rajdowiec świetnie sobie jednak radzi

Czwarty dzień tegorocznego Dakaru to bardzo trudny, a zarazem najdłuższy etap dzienny odkąd rajd rozgrywany jest w Ameryce Południowej. Dla Martina Kaczmarskiego kierowcy Lotto Team to był bardzo trudny odcinek, ale mimo kryzysu ukończył go jako 21 zawodnik i w ogólnym zestawieniu jest 14. Trudności na trasie i słabszy czas sprawiły, że jego mistrz, Krzysztof Hołowczyc spadł w klasyfikacji generalnej na 9 miejsce.

2014-01-09 09:35 Autor: jg
Martin Kaczmarski na trasie tegorocznego Dakaru
0

Wrocławianin coraz śmielej radzi sobie w rajdzie Dakar, mimo że jest najmłodszym kierowcą

Trzeci dzień zmagań podczas rajdu Dakar był dla zawodników Lotto Team i uczestników programu „Mistrz i Uczeń” niezwykle szczęśliwy. Mistrz Krzysztof Hołowczyc był dziś drugi i do lidera Naniego Romy stracił zaledwie 1m7s. Uczeń Martin Kaczmarski, debiutujący w  tym roku w rajdzie Dakar, był drugim Polakiem kończącym odcinek, zajmując 12 pozycję i tracąc do  pierwszego czasu 13m17s.

2014-01-08 11:15 Autor: jg
Martin Kaczmarski z pilotem Felipe Palmeiro
0

Wrocławianin ściga się w Dakarze. Pnie się w górę i jest przed Adamem Małyszem

Drugi dzień zmagań zawodników Lotto Team podczas rajdu Dakar za nami. Najszybciej z Polaków pokonali ten etap Marek Dąbrowski i Jacek Czachor tracąc do lidera Stephane Peterhansela 31m48s. Debiutujący w tym roku wrocławianin Martin Kaczmarski ukończył drugi odcinek na 18 pozycji ze stratą 51m28s. W klasyfikacji generalnej po dwóch odcinkach zajmuje aktualnie 16 miejsce i jest trzecim Polakiem.

2014-01-07 11:49 Autor: jg
Załoga na podium portugalskiego rajdu
0

Życiowy sukces wrocławianina w rajdach terenowych. Na podium tuż za Hołowczycem

Rajd BAJA Portalegre 500 przyniósł olbrzymi sukces dla uczestników programu Lotto Team. Mistrz, Krzysztof Hołowczyc wygrał rajd, zdobywając tym samym Puchar Świata FIA w rajdach Cross Country 2013. A jego uczeń - wrocławianin Martin Kaczmarski podczas rajdu Portugalii wygrał trzeci odcinek specjalny, a w klasyfikacji generalnej po rajdzie zajął 2 miejsce, tym samym osiągając swój życiowy rezultat.

2013-11-06 11:06 Autor: jg