Krzysztof Ostrowski

Krzysztof Ostrowski wraca do Śląska Wrocław
0

Były piłkarz WKS-u - Krzysztof Ostrowski - wraca na Oporowską. Sytuacja kadrowa Śląska jest bardzo zła, ale doświadczony obrońca nie wzmocni pierwszego zespołu, a sztab szkoleniowy Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, w którym będzie pełnić funkcję trenera indywidualnego.

2018-02-07 13:40 Autor: prochu
Krzysztof Ostrowski żegna się ze Śląskiem Wrocław
0

Trzech piłkarzy żegna się ze Śląskiem Wrocław

Trener Śląska Wrocław Mariusz Rumak czyści skład drużyny. Klub ogłosił właśnie, że rozstanie się z trzema piłkarzami. Ze Śląskiem żegna się Krzysztof Ostrowski, Konrad Kaczmarek i Ukrainiec Ihor Tyszczenko.

2016-06-29 14:26 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Piłkarze Śląska z odwiedzinami u małych pacjentów
0

Piłkarze Śląska sprawili mikołajkowy prezent chorym dzieciom

Z okazji zbliżających się Mikołajek piłkarze Śląska Wrocław przekazali pluszowe zabawki chorym dzieciom. Uroczyste wręczenie maskotek nastąpiło w czwartek w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej.

2015-12-04 12:41 Autor: jg
W niedzielnym meczu Śląska z Legią Warszawa walki na pewno nie zabraknie
0

Trudny rywal, duża stawka. Śląsk Wrocław przed meczem z Legią Warszawa

Bez większej przesady napiszemy, że to będzie mecz na sportowe śmierć i życie. Jeśli Śląsk Wrocław przegra, niemal na pewno pożegna się z marzeniami o medalu Ekstraklasy. A jeśli przegra Legia Warszawa, prawdopodobnie straci tytuł mistrza Polski.

2015-05-15 13:49 Autor: ŁM
Fani byli bardzo zadowoleni
0

Pierwsi kibice bliżej Śląska Wrocław [ZDJĘCIA]

Środowym wieczorem w klubowym budynku przy ul. Oporowskiej 62 odbyło się pierwsze spotkanie z serii „Bądź Bliżej Śląska”. Z kibicami zielono-biało-czerwonych rozmawiali trener Tadeusz Pawłowski, Piotr Celeban i Krzysztof Ostrowski.

2015-01-16 10:50 Autor: jg
To była świetna jesień w wykonaniu Flavio Paixao. Czy Portugalczyk zwieńczy ją golem strzelonym GKS-owi Bełchatów?
0

Śląsk żegna 2014 rok. W ostatnim meczu jesieni chce pokonać GKS Bełchatów

Jeszcze tylko jeden mecz we Wrocławiu i żegnaj do lutego przyszłego roku, Ekstraklaso. Piłkarze Śląska Wrocław piłkarski rok 2014 zamkną spotkaniem z GKS-em Bełchatów. Dla wrocławian stawką tego meczu będzie nie tylko rewanż na tym rywalu za porażkę w rundzie jesiennej. Przed zimową przerwą Śląsk może też umocnić się na fotelu wicelidera ligi.

2014-12-11 20:35 Autor: Łukasz Maślanka
To był dobry mecz Sebastiana Mili. Harował jak wół, a po jego strzale w ostatniej minucie Śląsk zapewnił sobie zwycięstwo.
0

Dramatyczny mecz we Wrocławiu. Śląsk pokonał Górnika Łęczna dzięki bramce strzelonej w ostatniej minucie gry!

Takiego meczu we Wrocławiu nie było już dawno. Piłkarze Śląska w starciu z Górnikiem Łęczna musieli gonić rywala, a gola na wagę zwycięstwa zdobyli w doliczonym czasie gry, dosłownie w ostatniej akcji meczu. Zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego pokonał beniaminka z Łęcznej 2:1, po golach Krzysztofa Ostrowskiego i Sebastiana Mili.

2014-09-26 23:35 Autor: Łukasz Maślanka
Kamil Dankowski to jeden z najlepiej rokujących młodych piłkarzy Śląska Wrocław.
0

Trwają letnie porządki w kadrze Śląska Wrocław

Sezon Ekstraklasy jeszcze się nie skończył, a w Śląsku Wrocław na dobre rozpoczęły się letnie porządki w składzie drużyny. Klubowi działacze namówili do przedłużenia kontraktów dwóch piłkarzy - Kamila Dankowskiego i Krzysztofa Ostrowskiego.

2014-05-31 11:10 Autor: ŁM
W meczu z Zawiszą Dudu Paraiba na pewno nie zagra
0

Poważne osłabienia defensywy Śląska przed meczem z ekipą Ryszarda Tarasiewicza

Dwóch obrońców Śląska Wrocław Dudu Paraiba oraz Krzysztof Ostrowski nie zagrają w niedzielnym meczu z Zawiszą Bydgoszcz z powodu zawieszenia za kartki.

2014-03-27 12:40 Autor: jg/slaskwroclaw.pl
Piotr Ćwielong w meczu z Flotą popisał się wejściem smoka. Dziesięć minut gry i gol na wagę zwycięstwa.
0

Puchar Polski: Śląsk pokonał Flotę Świnoujście po pełnym emocji meczu

To był mecz, na jaki kibice czekają przychodząc na stadion. W 1/4 finału Pucharu Polski Piłkarze Śląska Wrocław, po pełnej zwrotów akcji i emocji potyczce, pokonali Flotę Świnoujście 3:2, zwycięstwo zapewniając sobie dopiero w doliczonym czasie gry.

2013-02-27 19:45 Autor: jagr