Kszo ostrowiec świętokrzyski

Volley wraca z Ostrowca Świętokrzyskiego na tarczy
0

Volley Wrocław znów kończy mecz bez zdobyczy punktowej. W sobotę podopieczne Marka Solarewicza przegrały w Ostrowcu Świętokrzyskim z miejscowym KSZO 1:3. Pierwsza partia padła łupem wrocławianek, ale w kolejnych lepsze były gospodynie.

2018-12-02 15:08 Autor: prochu
Wygrana Volley na ostatniej prostej przygotowań do sezonu
0

W ostatnim sparingu w przedsezonowych przygotowaniach siatkarki Volley Wrocław wygrały z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1. Inauguracja sezonu już w pierwszy weekend listopada - wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z Radomką Radom.

2018-10-29 15:13 Autor: prochu
Impelki na dziesiątym miejscu. Koniec sezonu wrocławskich siatkarek
0

Siatkarki Impelu Wrocław zakończyły już rozgrywki ligowe w tym sezonie. W drugim meczu rywalizacji o dziewiąte miejsce przegrały z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 i ostatecznie uplasowały się na dziesiątym miejscu w tabeli.

2018-04-17 00:26 Autor: prochu
Nieznaczna porażka Impelu Wrocław w pierwszym meczu o 9. miejsce
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały 2:3 w pierwszym meczu o 9. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczne Marka Solarewicza przegrywały już w setach 0:2, ale podniosły się i doprowadziły do wyrównania, jednak w decydującej partii lepsze były rywalki.

2018-04-16 01:49 Autor: prochu
Impel znów zwycięski! Kolejna pięciosetówka wrocławianek [RELACJA, WIDEO]
0

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 w spotkaniu 5. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP tego starcia została wybrana wrocławska libero Maria Stenzel. Podopieczne Marka Solarewicza prowadziły w setach już 2:0, jednak pozwoliły rywalkom wrócić do gry i do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break.

2017-11-13 02:36 Autor: prochu
Impel walczy o ligowe punkty z KSZO. Kolejne odmłodzenie składu wrocławianek [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed Impelkami kolejne trudne zadanie. W niedzielę zmierzą się z "czarnym koniem" pierwszych kolejek obecnego sezonu - zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Jednak po niespodziewanym zwycięstwie w Bielsku-Białej wrocławskie siatkarki udowodniły, że nie boją się żadnego rywala. Początek starcia o 20 w Hali Orbita.

2017-11-12 13:36 Autor: prochu
Nasze siatkarki udanie zakończyły rok
0

Okazałe zwycięstwo wrocławskiego zespołu w ostatnim meczu w tym roku

Siatkarki Impela Wrocław bez większych problemów pokonały swojego ostatniego rywala w 2015 roku. W Ostrowcu Świętokrzyskim, podobnie jak dwa miesiące temu we Wrocławiu, padł wynik korzystny dla naszych. Spotkanie zakończyło się wygraną bez straty seta.

2015-12-15 10:20 Autor: jg