Lechia Gdańsk

Czy Śląsk powinien zaproponować Sebastianowi Mili kontrakt do końca jego kariery?
2

Sebastian Mila odejdzie ze Śląska Wrocław do Lechii Gdańsk?

Sebastianowi Mili w czerwcu 2013 roku wygasa kontrakt ze Śląskiem. Do końca tego roku kalendarzowego ma się rozstrzygnąć kwestia, czy kapitan wrocławskiego zespołu odejdzie czy zostanie. Zawodnik nie ukrywa, że chciałby karierę zakończyć w Lechii Gdańsk. Włodarze Śląska nie chcą jednak rezygnować z Mili.

2012-10-22 00:00 Autor: mw
Rok Elsner strzelił w Gdańsku gola na wagę trzech punktów
0

Piłkarze Śląska: Takie zwycięstwa smakują najlepiej

Piłkarze Ślaska po dramatycznym meczu pokonali na wyjeździe Lechię 3:2. Wrocławianie po 50 minutach przegrywali już 0:2. - Pokazaliśmy charakter - mówi Waldemar Sobota.

Sebastian Mila w Gdańsku pokazał, że jest liderem Śląska Wrocław przez duże ''L''.
0

Świetny mecz Śląska w Gdańsku - pokonał Lechię 3:2

Hasło jednej z najsłynniejszych reklam ostrzegało: “Never say no to Panda”. Po meczu w Gdańsku do listy popularnych ostrzeżeń można dołożyć: nigdy nie lekceważ Śląska Wrocław. Mistrzowie Polski przegrywali nad Bałtykiem już 0:2, ale w ciągu niecałego kwadransa odwrócili losy meczu i schodzili z boiska ze zwycięstwem.

2012-10-21 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Z Polonią Śląsk zagrał bardzo dobrze, ale nie ustrzegł się błędów. I ciągle widać braki fizyczne. W Gdańsku będzie lepiej?
0

Trener Śląska przed meczem z Lechią: waham się nad wyborem niektórych piłkarzy

W niedzielę piłkarze Śląska zmierzą się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. - Zdajemy sobie z siły przeciwnika - mówi Stanislav Levy, trener wrocławskiego zespołu.

2012-10-19 00:00 Autor: mw
Tym razem na wyjazdowy mecz Śląsk nie pojedzie klubowym autokarem
2

Nocny pociąg Śląska do Gdańska

W niedzielę piłkarze Śląska zmierzą się na wyjeździe z Lechią. Co ciekawe, wrocławianie pojadą do Gdańska pociągiem.

2012-10-18 00:00 Autor: mw
1

Paweł Janas: Kelemen bronił wspaniale

Z remisu w Gdańsku żadna z drużyn nie mogła być zadowolona. Bliżej wygranej był Śląsk, ale Lechia miała więcej sytuacji. Świetnie we wrocławskiej bramce spisywał się Marian Kelemen. Docenił to również trener gdańszczan - Paweł Janas.

2012-04-22 00:00 Autor: mw
0

Trener Orest Lenczyk: Uszanujcie piłkarzy

Śląsk po dramatycznym meczu zremisował z Lechią w Gdańsku 1:1. Wrocławianie od 14 minuty musieli grać w dziesiątkę, bo czerwoną kartką został upomniany Tadeusz Socha. - Ta bitwa nie dała nikomu satysfakcji - podsumował spotkanie trener Orest Lenczyk

0

Pech ponownie dopadł Śląsk. Stracili gola ze spalonego

Śląsk po dramatycznym meczu zremisował w Gdańsku z Lechią 1:1. Wrocławianie od 14 minuty musieli grać w dziesiątkę. Gospodarze gola zdobyli w końcówce spotkania ze spalonego.

2012-04-22 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
0

Orest Lenczyk: Trudno się dziwić negatywnej opinii naszych kibiców

W niedzielę piłkarze Śląska zmierzą się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Dla obu drużyn to arcyważny pojedynek. - Pamiętajmy, że wciąż mamy szansę nie tylko powtórzyć wynik sprzed roku, ale również uzyskać nawet więcej niż w minionym sezonie - zauważa trener Orest Lenczyk.

2012-04-21 09:00 Autor: mw
0

To nie będzie mecz przyjaźni. Śląsk Wrocław przed potyczką z Lechią Gdańsk

Dla kibiców mecz przyjaźni, dla piłkarzy walka o dużą stawkę - niedzielny mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław zapowiada się ciekawie. Kto w Trójmieście wygra, ten może solidnie ułatwić sobie życie w ostatnich trzech kolejkach T-Mobile Ekstraklasy, a remis nie urządzi ani graczy Lechii, ani piłkarzy Śląska.

2012-04-20 22:00 Autor: Łukasz Maślanka