Legia Warszawa

Waldemar Sobota (z prawej) był jednym z niewielu wyróżniających się piłkarzy Śląska w meczu z Legią.
2

Lekcja futbolu w wydaniu warszawskim. Śląsk - Legia 0:4

To miał być mecz, w którym piłkarze Śląska Wrocław mieli zrobić wielki krok do mistrzostwa Polski. Zamiast tego, zostali upokorzeni przed własną publicznością przez Legię Warszawa. Zespół trenera Oresta Lenczyka przegrał aż 0:4, co gorsza prezentując fatalny styl gry i statystując rywalowi przez większą część meczu.

2012-02-26 18:20 Autor: Łukasz Maślanka
Czy po meczu z Legią piłkarze Śląska będą mogli cieszyć się z wielkiego kroku do mistrzostwa Polski?
0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa: to będzie mecz o sześć punktów

Piłkarska wiosna jeszcze nie zdążyła nabrać rumieńców, a na piłkarzy Śląska Wrocław już czeka szlagierowy pojedynek. W najbliższą niedzielę zespół trenera Oresta Lenczyka zmierzy się z Legią Warszawa. Mecz ten nie dość, że będzie pojedynkiem na ligowym szczycie, to może mieć ogromne znaczenie na koniec sezonu i zdecydować nawet o tym, kto będzie strzelał korkami od szampana po zdobyciu mistrzostwa Polski.

2012-02-24 07:00 Autor: Łukasz Maślanka
Dodatkowe autobusy i tramwaje dowiozą kibiców na mecz Śląska z Legią
2

Sprawdź, jak dojedziesz na niedzielny mecz Śląska z Legią

W niedzielę na Stadionie Miejskim w być może najważniejszym meczu rundy wiosennej Śląsk Wrocław zmierzy się z Legią Warszawa. Magistrat uruchomi specjalne linie autobusowe i tramwajowe, które dowiozą kibiców na stadion i rozwiozą ich do domów po zakończeniu spotkania. Początek szlagieru T-Mobile Ekstraklasy zaplanowano na 14.30.

2012-02-25 07:00 Autor: tm
Łukasz Madej zdobył swojego drugiego gola w tym sezonie w rozgrywkach ekstraklasy
1

Śląsk Wrocław wygrał z Legią w Warszawie 2:1 (2:0)

Drugi raz z rzędu Śląsk pod wodzą Oresta Lenczyka wygrał mecz z Legią w Warszawie. Tym razem bramki zdobywali Łukasz Madej i Johan Voskamp. Choć końcówka meczu była nerwowa i gospodarze zdobyli gola kontaktowego w 77 minucie, to WKS nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa.

2011-08-21 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
1

Piłkarze Śląska Wrocław spróbują znów zdobyć stolicę

Jeszcze nie opadł kurz po czwartkowej solidnej porażce Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt, a już na wrocławian czeka kolejny trudny rywal. Zespół Oresta Lenczyka w niedzielę zmierzy się w Warszawie z solidną w tym sezonie Legią.

2011-08-20 21:50 Autor: Łukasz Maślanka
0

Młody Śląsk poszedł w ślady pierwszego zespołu

Piłkarze Śląska Wrocław rozgrywający swoje spotkania w Młodej Ekstraklasie powrócili na boisko. Podopiecznie trenera Becelli doskonale spisali się na murawie stadionu przy Oporowskiej kopiujac wynik pierwszego zespołu i zwyciężając Legię Warszawa 2:0.

2011-03-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Gol Sebastiana Mili zapewnił Śląskowi zwycięstwo
0

Śląsk Wrocław ograł Legię

Piłkarze Śląska Wrocław potwierdzili, że wiosną są w świetnej formie. Ich ofiarą padł bardzo mocny rywal. W piątek wrocławianie pokonali Legię Warszawa na jej stadionie 2:1. A mogli jeszcze wyżej, ale zmarnowali rzut karny.

2011-03-12 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
1

Będzie niespodzianka w Warszawie?

Szykuje się prawdziwa uczta dla kibiców Śląska Wrocław. W piątek podopieczni zmierzą się z Legią Warszawa. I wcale nie będą w tym meczu na straconej pozycji.

2011-03-11 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

WKS: Diaz rozpoczyna rehabilitację

Po przerwie spowodowanej kontuzją odniesiona w meczu z Legią napastik wrocławskiego Śląska - Cristian Diaz został pozbawiony gipsowego opatrunku, który towarzyszył mu przez ostatni miesiąc.

2010-11-25 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Orest Lenczyk po powrocie na Oporowską ma do tej pory na koncie trzy remisy i jedną porażkę
1

Piłka nożna: pierwsza przegrana Lenczyka, 1:2 z Legią

Jeszcze osiem minut przed końcem meczu na stadionie przy Oporowskiej pachniało co najmniej dogrywką. Niestety, tylko przez chwilę. Śląsk Wrocław przegrał we wtorek z Legią Warszawa 1:2 i pożegnał się z Pucharem Polski.

2010-10-27 00:00 Autor: Łukasz Maślanka