LENCZYK

0

Śląsk ponownie remisuje z FC Hradec Kralove

Niemal tysiąc kibiców, którzy w piątek zgromadzili się na stadione przy ulicy Oporowskiej nie zobaczyło goli. Drugi w tym roku sparing między wrocławskiego Śląska z zespołem FC Hradec Kralove ponownie zakończył się bezbramkowym remisem.

2011-03-28 06:50 Autor: Piotr Kolisko
Gol Sebastiana Mili zapewnił Śląskowi zwycięstwo
0

Śląsk Wrocław ograł Legię

Piłkarze Śląska Wrocław potwierdzili, że wiosną są w świetnej formie. Ich ofiarą padł bardzo mocny rywal. W piątek wrocławianie pokonali Legię Warszawa na jej stadionie 2:1. A mogli jeszcze wyżej, ale zmarnowali rzut karny.

2011-03-12 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
W potyczce z Czechami od pierwszej minuty grał <b>Remigiusz Jezierski</b>, a zmienił go <b>Tomasz Szewczuk</b>. Zabrakło za to <b>Cristiana Diaza</b>
0

Piłka nożna: porażka Śląska na pożegnanie Cypru

Prowadząca w czeskiej ekstraklasie Wiktoria Pilzno okazała się za mocna dla piłkarzy Śląska Wrocław. Sparingowy mecz obu ekip zakończył się wygraną Czechów 3:2.

2011-02-20 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Piłka nożna: Śląsk poleciał na Cypr

Piłkarze Śląska Wrocław wyruszą na wyspę... Afrodyty. Na Cyprze o zabawach i hulankach nie będzie jednak mowy. Sportowcy mają w planach mecze sparingowe.

2011-02-08 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Mariusz Pawelec był testowany jako defensywny pomocnik
0

Piłka nożna: Kolejna wygrana Śląska w sparingu

Śląsk Wrocław pokonał pierwszoligowy ŁKS Łódź 1:0 w meczu sparingowym, który rozegrano w Jarocinie.

2011-02-07 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Piłka nożna: Kowal nie jest już graczem Śląska
0

Kolejny piłkarz opuścił szeregi wrocławskiego Śląska przed nadchodzącą rundą wiosenną.

2011-02-01 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Ekstraklasa wróci w lutym

Wiemy, kiedy piłkarze Śląska Wrocław rozpoczną boje w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Na Oporowskiej po raz pierwszy zagrają w piątek, 4 marca. Klub rozmawia jeszcze z władzami Ekstraklasy o zmianie godziny rozpoczęcia pierwszej w tym roku ligowej potyczki we Wrocławiu.

2011-01-19 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Kolejne treningi wrocławskich piłkarzy odbędą się już na obiektach w Spale.
0

WKS: Piłkarze będą trenowali w Spale

Aspirujący do gry w Śląsku Wrocław Marko Krasic nie znalazł uznania w oczach szkolniowca wrocławskiego Śląska, Oresta Lenczyka. Inaczej sytuacja ma się z Robertem Arzumanjanem, który wyjedzie z zespołem na zgrupowanie w Spale.

2011-01-17 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Rafał Gikiewicz to nowy bramkarz wrocławskiego Śląska.
0

WKS: Zespół powraca do treningów

Przerwa w rozgrywkach piłkarskich sprzyja wszelkiego rodzaju zmianom kadrowy. Tak też jest w Śląsku Wrocław, który wzmocnił się takimi piłkarzami jak Rok Elsner i Rafał Gikiewicz. Już wkrótce do grona "nowych graczy WKS-u" może dołączyć Marko Krasić.

2011-01-12 00:00 Autor: Piotr Kolisko