Piłkarz Śląska Wrocław, Maciej Pałaszewski został wypożyczony do końca sezonu do pierwszoligowego Stomilu Olsztyn.

- Dlaczego nasza gra defensywna wygląda lepiej? Nie powiem nic nowego, bo to jest najpierw ciężka praca, potem dyscyplina i jedność w zespole oraz sztabie - zaznacza obrońca Śląska Wrocław Igors Tarasovs przed piątkowym pojedynkiem z Piastem Gliwice.

2019-03-01 09:46 Autor: Aleksander Hutyra
Piast Gliwice - Śląsk. Trudny mecz na niewygodnym terenie
0

Piast Gliwice to jeden z tych zespołów, które mają za co zrewanżować się Śląskowi Wrocław w tym sezonie. Wrocławianie zaś, po wygranych derbach Dolnego Śląska z Zagłębiem Lubin, chcą pójść za ciosem i potwierdzić rosnącą formę. To wszystko zapowiada, że mecz Piasta ze Śląskiem dostarczy kibicom sporo wrażeń.

2019-02-28 23:40 Autor: Łukasz Maślanka
Vitezslav Lavicka przed meczem z Piastem: Wykrystalizowała się podstawowa jedenastka
0

- Wiemy o tym, że przed nami mecz z Piastem i tylko na tym spotkaniu się koncentrujemy. Chcemy powtórzyć wynik z poprzedniego meczu, ale zdajemy sobie sprawę, że Piast ma dobrą drużynę - mówi przed piątkowym pojedynkiem z gliwiczanami trener Śląska Vitezslav Lavicka.

2019-02-28 13:06 Autor: Aleksander Hutyra
Stałe fragmenty silną bronią piłkarzy Śląska
0

Śląsk Wrocław w derbach pokonał 2:0 KGHM Zagłębie Lubin. Zielono-biało-czerwoni wiosną straszą rywali stałymi fragmentami gry. Teraz znów udało się skorzystać z tej broni.

2019-02-27 23:49 Autor: red
Głęboki oddech Śląska. Lavicka: Wygraliśmy derby, atmosfera w szatni jest świetna
0

W derbach Dolnego Śląska lepszy był Śląsk Wrocław, który pokonał 2:0 KGHM Zagłębie Lubin. Zielono-biało-czerwoni bardzo potrzebowali trzech punktów przed kolejnymi, bardzo trudnymi spotkaniami.

2019-02-26 10:10 Autor: red.
Vitezslav Lavicka: Lubambo Musonda ma w sobie duży potencjał
0

Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin w meczu 23 kolejki Lotto Ekstraklasy 2:0. - Wygraliśmy derby i atmosfera w szatni jest świetna, ale w pierwszych minutach mieliśmy spore problemy - podsumował poniedziałkowy mecz szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-02-25 22:27 Autor: Artur Gołdyn
Śląsk rządzi w regionie! Czy to najlepszy mecz WKS-u w tej rundzie? [WIDEO]
0

Słaba pierwsza i świetna druga połowa Śląska Wrocław w derbowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Vitezslava Lavicki zasłużenie wygrali 2:0 - bramki strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak.

2019-02-25 23:21 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś / wideo: Mariusz Huk
Derby dla WKS-u! Śląsk pewnie pokonuje Zagłębie Lubin [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali z Zagłębiem Lubin 2:0 w spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy, a bramki dla WKS-u strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak. Przewaga Śląska - zwłaszcza w drugiej połowie - nie podlegała dyskusji, a dwubramkowa przegrana jest dla lubinian najniższym wymiarem kary.

2019-02-25 20:25 Autor: Artur Gołdyn