10 lat temu - 28 października 2008 roku - powstał Klub Kibiców Niepełnosprawnych Śląska Wrocław. Przed dekadę działalności KKN pokazał, że dosłownie nie ma dla nich żadnych barier.

2018-10-29 09:42 Autor: prochu
Jedna dogrywka to za mało. Ślęza lepsza w hicie kolejki [RELACJA]
0

Hit 5. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet spełnił wszelkie oczekiwania związane ze swoją wagą. Zamiast standardowych 40 minut, Arka Gdynia i Ślęza Wrocław rozegrały 50 - do rozstrzygnięcia doszło dopiero po dwóch dogrywkach. Ostatecznie Ślęza wygrała 98:91 i nadal pozostaje jedną z dwóch niepokonanych ekip w rozgrywkach.

2018-10-28 23:19 Autor: prochu
Fajerwerki w Legnicy. Śląsk rozgromił Miedź aż 5:0!
0

Piłkarze Śląska Wrocław znów zadziwili, lecz tym razem - dla odmiany - pozytywnie. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rozgromili na wyjeździe Miedź Legnica aż 5:0. Dwie bramki strzelił Marcin Robak, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Chrapek, Djordje Cotra i Mateusz Radecki.

2018-10-26 20:00 Autor: prochu
Tadeusz Pawłowski: Mieliśmy w tym sezonie ogromnego pecha
0

- Jesteśmy w innym miejscu niż byśmy chcieli, ale mamy cel i plan, by go osiągnąć. Chcemy przebudować Śląsk na zdrowych zasadach, inwestować w młodszych zawodników - mówi szkoleniowiec Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski przed piątkowym spotkaniem z Miedzią Legnica.

2018-10-26 07:45 Autor: prochu
Djordje Cotra: Nie ma różnicy czy gramy z Miedzią, czy z Legią
0

W piątek, w spotkaniu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica. - Potrzebujemy dobrego wyniku, żeby nasza gra poszła do przodu - mówi przed tym pojedynkiem obrońca WKS-u Djordje Cotra.

2018-10-24 16:17 Autor: prochu
Tadeusz Pawłowski: To już jest ostatni dzwonek, cel nam ucieka
0

- Musimy zacząć wygrywać. Kolejna porażka i zdajemy sobie sprawę, że ten nasz cel nam ucieka. To ostatni dzwonek - ostrzega szkoleniowiec Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski po porażce 1:2 z Arką Gdynia.

2018-10-24 00:02 Autor: prochu
Druga z rzędu porażka Śląska u siebie. Pierwsza ósemka się oddala [KOMENTARZ]
1

Śląsk Wrocław poniósł kolejną porażkę przed własną publicznością - w sobotę przegrał z Arką Gdynia 1:2. Przedsezonowy cel wrocławian, jakim był awans do czołowej ósemki, znacznie się oddala. Spotkanie oceniają Damian Filipowski i Jan Mikoś.

2018-10-21 11:33 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś / wideo: Mariusz Huk
Tadeusz Pawłowski: Będziemy w dobrej formie fizycznej i psychicznej
0

- To, że zagramy jednym napastnikiem, nie wyrządzi nam wieklkeij krzywdy. Ale oczywiście szkoda, że nie pomoże nam Arek Piech - mówi przed sobotnim pojedynkiem z Arką Gdynia szkoleniowiec Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski.

2018-10-20 10:00 Autor: prochu
Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Arką Gdynia
0

W najbliższy weekend po przerwie na mecze reprezentacji powraca Lotto Ekstraklasa. W 12. kolejce Śląsk Wrocław podejmie Arkę Gdynia, a spotkanie to odbędzie się w sobotę, 20 października, o godzinie 18. Trwa sprzedaż biletów na ten mecz.

2018-10-16 06:33 Autor: prochu