Konrad Poprawa i Grzegorz Kotowicz będą nadal grać w Śląsku Wrocław. Klub przedłużył kontrakty z utalentowanymi piłkarzami odpowiednio do czerwca 2021 i 2022 roku.

W niedzielę - 30 czerwca - piłkarze Śląska Wrocław wyruszyli w drogę do słoweńskiej Rogli, gdzie spędzą najbliższe 10 dni. Trener Vitezslav Lavicka zabrał na obóz 27 piłkarzy.

Oficjalnie: Przemysław Płacheta w Śląsku Wrocław

Młodzieżowy reprezentant Polski, Przemysław Płacheta, oficjalnie został przedstawiony jako nowy piłkarz Śląska. Skrzydłowy podpisał z wrocławskim klubem trzyletni kontrakt.

2019-06-30 11:05 Autor: prochu
Śląsk ma nowego bramkarza. Matus Putnocky podpisał roczny kontrakt
0

Matus Putnocky bramkarzem Śląska Wrocław. Słowak podpisał roczną umowę z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Taki ruch oznacza, że lada moment oficjalnie z Oporowską pożegna się Jakub Słowik.

2019-06-29 13:35 Autor: prochu
Śląsk przegrywa w sparingu z Ruzomberokiem
0

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali 1:2 z MFK Ruzomberok w drugim meczu trwającego okresu przygotowawczego. W pierwszej połowie trener Vitezslav Lavicka wystawił bardziej doświadczonych zawodników, a druga część gry należała do młodych piłkarzy. Jedyną bramkę dla WKS-u zdobył Daniel Szczepan.

2019-06-29 00:01 Autor: prochu
Utalentowany skrzydłowy trafi do Śląska Wrocław
0

Śląsk Wrocław wkrótce będzie miał nowego skrzydłowego. Klub dopina szczegóły transferu 21-letniego Przemysława Płachety i lada dzień powinien go zaprezentować jako swojego zawodnika.

2019-06-28 09:31 Autor: prochu
Śląsk znalazł następcę Marcina Robaka. Erik Exposito nowym napastnikiem WKS-u
0

Śląsk ma nowego napastnika. Kontrakt z wrocławskim klubem podpisał 23-letni Erik Exposito. Hiszpan związał się z WKS-em trzyletnią umową.

2019-06-26 19:02 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka: Były dobre rzeczy, ale też i błędy
0

Śląsk Wrocław w pierwszym sparingu w tym okresie przygotowawczym wygrał z Odrą Opole 2:1. - Było widać, że dla zawodników to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym - mówił po spotkaniu szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-06-23 13:07 Autor: prochu
Bezbłędni przy rzutach karnych. Śląsk wygrywa w pierwszym sparingu
0

Piłkarze Śląska Wrocław mają za sobą pierwszy w tym okresie przygotowawczym sparing. Wrocławianie pokonali w sobotę w Trzebnicy Odrę Opolę 2:1, a oba gole dla WKS-u padły po rzutach karnych - w pierwszej połowie jedenastkę wykorzystał Michał Chrapek, a dziesięć minut przed końcem spotkania Robert Pich.

2019-06-22 22:45 Autor: prochu