Maciej Janowski

Maciej Janowski wygrał Grand Prix Wielkiej Brytanii!
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław Maciej Janowski zwyciężył w sobotnim turnieju Grand Prix Wielkiej Brytanii. Dla Polaka był to drugi triumf z rzędu w tym sezonie, bowiem przed miesiącem triumfował w duńskim Horsens. Drugi z wrocławian - Tai Woffinden - był dziewiąty.

2017-07-24 07:23 Autor: Paweł Prochowski
Żużlowe podsumowanie tygodnia - juniorzy ze zmiennym szczęściem, Lebiediew pędzi po tytuł IME
0

Cały Wrocław żyje obecnie Igrzyskami Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017. Zmagania żużlowe TWG odbędą się dopiero za tydzień, ale nie oznacza to, że zawodnicy Betard Sparty Wrocław mają wolne. Wręcz przeciwnie - za nimi bardzo intensywny tydzień.

2017-07-23 15:57 Autor: Paweł Prochowski
Adam Roczek: Organizacyjnie nic nam nie umknie [WYWIAD]
0

W czwartek odbędzie się Ceremonia Otwarcia Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The Word Games 2017. O stopniu przygotowań do rozpoczynającego się na dniach wielkiego sportowego święta rozmawiamy z Adamem Roczkiem wiceprezesem zarządu Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego.

2017-07-19 12:04 Autor: Paweł Prochowski
The World Games 2017 na żywo zobaczy ponado sto tysięcy kibiców!
0

Na mniej niż tydzień przed startem 10. Światowych Igrzysk Sportowych rozeszło się ponad 100 tysięcy biletów! Impreza rozpocznie się już 20 lipca o godzinie 19 na Stadionie Wrocław.

2017-07-15 15:36 Autor: prochu
Biało-Czerwoni kręcili kółka na Olimpijskim. Żużlowa kadra trenowała przed TWG 2017
0

W czwartek - 13 lipca - żużlowa kadra Polski trenowała na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek, którzy w minioną sobotę wygrali leszczyński finał Drużynowego Pucharu Świata, 29 lipca z pewnością także będą się liczyć w walce o medale Igrzysk Sportów Nieolimpijskich.

2017-07-13 19:49 Autor: prochu
Złoty Janowski! Drużynowy Puchar świata znów dla Polski!
0

Reprezentacja Polski zwyciężyła w sobotnim finale Drużynowego Pucharu Świata, który rozgrywany był na torze w Lesznie. Drugie miejsce przypadło Szwedom, którzy do samego końca próbowali gonić Biało-Czerwonych, a na najniższym stopniu podium stanęli Rosjanie.

2017-07-09 14:58 Autor: Paweł Prochowski
Kosmiczny Janowski! Polak potwierdza wysoką formę w Szwecji
0

Maciej Janowski jest ostatnio w gazie. W sobotę wygrał Grand Prix Danii w Horsens, dzień później był liderem Betard Sparty w wygranym 49:41 wyjazdowym meczu z Get Well Toruń, a w poniedziałek i wtorek odnotował dwa dobre występy w lidze szwedzkiej.

2017-06-28 15:55 Autor: Paweł Prochowski
Maciej Janowski wygrywa GP Danii, Andrzej Lebiediew wprowadza Łotwę do DPŚ
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław Maciej Janowski wygrał sobotnią rundę Grand Prix Danii, rozgrywaną na torze w Horsens. Wrocławianin w finale pokonał Emila Sajfutdinowa, Patryka Dudka i Jasona Doyle'a. Drugi ze Spartan, Tai Woffinden, był szósty. Dzień później, w zawodach kwalifikacyjnych Drużynowego Pucharu Świata świetnie spisał się Andrzej Lebiediew, który poprowadził swoją reprezentację do pewnego zwycięstwa.

2017-06-27 08:20 Autor: Paweł Prochowski
Historyczny wyczyn Vaclava Milika w Grand Prix Czech!
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław, Vaclav Milik zajął trzecie miejsce podczas sobotniej Grand Prix Czech w Pradze. Dzięki temu rezultatowi na stałe wpisał się do historii czeskiego speedwaya, bowiem nigdy wcześniej reprezentant gospodarzy nie zajął miejsca na podium podczas turniejów Grand Prix rozgrywanych w stolicy naszych południowych sąsiadów.

2017-06-11 17:39 Autor: prochu
TWG 2017: Mocna obsada turnieju żużlowego!
0

W środę poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy 29 lipca wystąpią w rywalizacji żużlowców podczas The World Games 2017. W reprezentacji Polski znalazł się oczywiście Maciej Janowski, jeden z ambasadorów imprezy i zawodnik miejscowego Betardu Sparty.

2017-06-07 12:35 Autor: daf