Maciej Janowski

Maciej Janowski znów na podium Grand Prix!
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław odnotowali kolejny świetny występ w Grand Prix. Na torze w łotewskim Daugavpils Maciej Janowski był trzeci, a Tai Woffinden siódmy. Pierwszy z nich awansował na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu, a do nowego lidera - Patryka Dudka - traci zaledwie trzy punkty.

2017-05-29 08:39 Autor: prochu
Maciej Janowski drugi w Grand Prix Polski!
0

Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław odnotowali bardzo udane występy podczas sobotniej rundy Grand Prix Polski, która odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie. Maciej Janowski zajął drugie miejsce w turnieju, a Tai Woffinden był piąty.

2017-05-14 14:22 Autor: prochu
Polska pokonała Australię, niezły występ wrocławian
0

Żużlowa reprezentacja Polski pokonała w środę w Krakowie Australię 49:41. W towarzyskim meczu wzięło udział trzech żużlowców Betard Sparty Wrocław.

2017-05-04 15:54 Autor: Paweł Prochowski
Rafał Dobrucki: Wszystko nam się udało
0

Betard Sparta Wrocław pokonała w meczu 3. kolejki PGE Ekstraligi Get Well Toruń 51:39. Wrocławianie po spotkaniu nie ukrywali radości, bo pierwsze spotkanie na Stadionie Olimpijskim w tym sezonie było nie lada wyzwaniem sportowym i organizacyjnym.

2017-05-02 11:01 Autor: prochu
Przeciętny występ żużlowców Sparty w Grand Prix Słowenii
0

W sobotę w słoweńskim Krsko zainaugurowano cykl zawodów żużlowej Grand Prix, której stawką jest tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Zawodnicy Betard Sparty Wrocław - Tai Woffinden i Maciej Janowski - z pewnością nie będą mile wspominać pierwszego tegorocznego turnieju, bowiem obaj nie zakwalifikowali się do półfinałów. W zawodach zwyciężył Słowak Martin Vaculik.

2017-04-30 16:51 Autor: prochu
Maksym Drabik tuż za podium Złotego Kasku
0

Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław nie zaliczą czwartkowego finału Złotego Kasku w Zielonej Górze do udanych. Maksym Drabik zajął czwarte miejsce, choć zgromadził tylko punkt mniej niż zwycięzca zawodów, Maciej Janowski był jedenasty, a Szymon Woźniak dopiero czternasty. Turniej wygrał Przemysław Pawlicki ze Stali Gorzów.

2017-04-21 17:00 Autor: Paweł Prochowski
Przetarcie przed startem ligi. Wrocławianie pojadą o Złoty Kask
0

W czwartek - 20 kwietnia - w Zielonej Górze odbędzie się turniej finałowy Złotego Kasku. W zawodach wystartuje czterech reprezentantów Betard Sparty Wrocław.

2017-04-19 11:26 Autor: Paweł Prochowski
Stadion Olimpijski oficjalnie otwarty! [GALERIA, VIDEO]
0

Największa inwestycja na lipcowe Igrzyska Sportów Nieolimpijskich - The World Games 2017 została ukończona. W sobotę prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz oficjalnie otworzył wyremontowany Stadion Olimpijski.

2017-04-09 09:00 Autor: Paweł Prochowski
Maciej Janowski rozda zaproszenia na Grand Prix Polski
0

Za nieco ponad miesiąc - 13 maja - na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Grand Prix Polski na żużlu. W zawodach wystapi m.in. Maciej Janowski, który w najbliższy piątek (7 kwietnia) rozda kibicom zaproszenia na ten turniej.

2017-04-06 20:15 Autor: prochu
Trzech wrocławian pojedzie o Złoty Kask
0

Tylko dwóch żużlowców Betard Sparty Wrocław - Szymon Woźniak i Maksym Drabik - z powodzeniem przebrnęli przez eliminacje Złotego Kasku. Tomaszowi Jędrzejakowi zabrakło bardzo niewiele i w turnieju finałowym będzie pełnił funkcję rezerwowego, a wrocławscy juniorzy - Damian Dróżdż i Oskar Bober odpadli z dalszej rywalizacji. W zielonogórskim finale wystąpi również Maciej Janowski, który ze względu na udział w cyklu Grand Prix nie musiał brać udziału w kwalifikacjach.

2017-04-06 13:41 Autor: prochu