Maciej krakowczyk

Maciej Krakowczyk żegna się z koszykarskim Śląskiem
0

Kontrakt Macieja Krakowczyka z FutureNet Śląskiem Wrocław został rozwiązany za porozumieniem stron. Zawodnik nie miał zbyt wielu okazji do gry, a w poszukiwaniu większej liczby minut przeniósł się do GKS-u Tychy.

2018-12-06 10:27 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u walczą o dobre rozpoczęcie nowego roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Po krótkiej przerwie koszykarze Śląska wracają na pierwszoligowe parkiety. Zwycięstwo z Astorią Bydgoszcz było doskonałym świątecznym prezentem dla kibiców, a teraz czas, by z przytupem wejść w 2018 rok. Jest na to tylko jeden sposób - zwycięstwo z Polfarmexem Kutno. Początek spotkania w niedzielę (7 stycznia) o godzinie 18.

2018-01-06 07:00 Autor: prochu
Śląsk jedzie do Warszawy. Koszykarze WKS-u znów chcą podbić stolicę [ZAPOWIEDŹ]
0

W najbliższym meczu ligowym Śląsk Wrocław zmierzy się z KK Warszawa. To rywal, z którym walczył o awans do I ligi na przełomie kwietnia i maja, a wspomnienia ze stolicy wrocławianie mają zdecydowanie dobre, bo z nożem na gardle wywieźli z Ursynowa zwycięstwo. Jak będzie tym razem? Początek spotkania w niedzielę (8 października) o 15.

2017-10-08 10:42 Autor: prochu / wks-slask.pl
Derby dla WKS-u! Koszykarski Śląsk zwycięża przed własną publicznością
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali Zetkama Doral Nysę Kłodzko 70:56 w spotkaniu 2. kolejki pierwszej ligi. Najwięcej punktów dla WKS-u zdobył młody center Aleksander Dziewa - trzynaście. Początek meczu derbowego należał do rywali, ale wrocławianie rozkręcali się z minuty na minutę i ostatecznie zasłużenie odnieśli premierowe zwycięstwo na pierwszoligowych parkietach.

2017-10-01 08:01 Autor: prochu
Zbliża się domowa inauguracja koszykarskiego Śląska. Na początek derby! [WIDEO]
0

W sobotę koszykarze Śląska Wrocław zagrają pierwszy mecz przed własną publicznością w tym sezonie. Pierwszym domowym rywalem WKS-u będzie drużyna trenera Radosława Hyżego Zetkama Doral Nysa Kłodzko.

2017-09-27 14:22 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u nieznacznie gorsi od spadkowicza z PLK
0

Śląsk Wrocław przegrał w kolejnym przedsezonowym sparingu z Polfarmeksem Kutno 74:81.

2017-08-28 14:27 Autor: prochu
Udana Pogoń WKS-u. Śląsk wygrywa w kolejnym sparingu
0

Koszykarze Śląska Wrocław wygrali w drugim przedsezonowym sparingu z Pogonią Prudnik 76:68. Najwięcej punktów dla wrocławian zdobyli Marcin Pławucki i Maciej Krakowczyk.

2017-08-23 22:17 Autor: prochu
Śląsk bezlitosny dla Sudetów [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław odniósł szesnaste zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem podopieczni Dominika Tomczyka i Jacka Krzykały zdeklasowali mocny zespół, jakim są czwarte w tabeli Sudety Jelenia Góra, wygrywając różnicą aż 51 punktów - 96:45!

2017-01-09 19:30 Autor: prochu