Madej

Łukasz Madej zdobył swojego drugiego gola w tym sezonie w rozgrywkach ekstraklasy
1

Śląsk Wrocław wygrał z Legią w Warszawie 2:1 (2:0)

Drugi raz z rzędu Śląsk pod wodzą Oresta Lenczyka wygrał mecz z Legią w Warszawie. Tym razem bramki zdobywali Łukasz Madej i Johan Voskamp. Choć końcówka meczu była nerwowa i gospodarze zdobyli gola kontaktowego w 77 minucie, to WKS nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa.

2011-08-21 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
Marian Kelemen znów był bohaterem Śląska.
8

Horror w Sofii. Śląsk wygrywa z Lokomotivem w rzutach karnych dzięki Kelemenowi

Nie wystarczył im pierwszy mecz we Wrocławiu, nie wystarczyło 90 minut w Sofii, ani nawet dogrywka. O awansie do czwartej rundy Ligi Europejskiej przesądziły dopiero rzuty karne. W nich bohaterem został Marian Kelemen, który obronił dwie "jedenastki" graczy z Bułgarii. I Śląsk gra dalej w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej. Kolejnego rywala poznamy już dziś. Tottenham Hotspur, Athletic Bilbao, AS Roma? Lista potencjalnych przeciwników Śląska prezentuje się ciekawie.

2011-08-04 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
1

Dobra passa przerwana: Śląsk przegrywa z Koroną Kielce 0:1

Jak mawiają, już byli w ogródku i witali się z gąską, a przyszło im przełknąć gorycz porażki. W niedzielę piłkarze Śląska Wrocław przegrali z Koroną Kielce 0:1 i zmarnowali szansę na to, by wskoczyć na podium Ekstraklasy. To koniec długiej serii meczów Śląska bez porażki.

2011-04-17 00:00 Autor: Łukasz Maślanka, bk
0

Śląsk ponownie remisuje z FC Hradec Kralove

Niemal tysiąc kibiców, którzy w piątek zgromadzili się na stadione przy ulicy Oporowskiej nie zobaczyło goli. Drugi w tym roku sparing między wrocławskiego Śląska z zespołem FC Hradec Kralove ponownie zakończył się bezbramkowym remisem.

2011-03-28 06:50 Autor: Piotr Kolisko
0

Młody Śląsk poszedł w ślady pierwszego zespołu

Piłkarze Śląska Wrocław rozgrywający swoje spotkania w Młodej Ekstraklasie powrócili na boisko. Podopiecznie trenera Becelli doskonale spisali się na murawie stadionu przy Oporowskiej kopiujac wynik pierwszego zespołu i zwyciężając Legię Warszawa 2:0.

2011-03-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Mariusz Pawelec był testowany jako defensywny pomocnik
0

Piłka nożna: Kolejna wygrana Śląska w sparingu

Śląsk Wrocław pokonał pierwszoligowy ŁKS Łódź 1:0 w meczu sparingowym, który rozegrano w Jarocinie.

2011-02-07 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Piłka nożna: Śląsk lepszy od Zagłębia Sosnowiec

Piłkarze Śląska Wrocław pokonali Zagłębie Sosnowiec 3:1 w sparingowym meczu rozegranym w Kleszczowie. To pierwsza testowa potyczka podczas zimowego okresu przygotowawczego.

2011-01-27 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Jest już nowy kalendarz piłkarskiego Śląska

Tegoroczna odsłona kalendarza piłkarskiego Śląska jest już dostępna. Tym razem piłkarze przedstawieni są na tle wizualizacji nowego stadionu.

2011-01-04 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Śląsk powalczy o punkty w Gdyni

W przedostatnim w tym roku spotkaniu o ligowe punkty wrocławski Śląsk zmierzy się na wyjeździe z zespołem Arki Gdynia.

2010-11-26 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKS: Ruch pokonany dwukrotnie

Piłkarze Śląska grający w Młodej Ekstraklasie wzięli przykład z pierwszego zespołu i pokonali w wyjazdowym meczu Ruch Chorżów 2:0.

2010-11-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko