Maksym drabik

Maksym Drabik wicemistrzem świata juniorów
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik został wicemistrzem świata juniorów. Młodzieżowiec zajął czwarte miejsce w piątkowym finale rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach, co dało mu srebrny medal. Nowym czempionem został Bartosz Smektała.

2018-09-29 00:09 Autor: prochu
Dwóch muszkieterów. Woffinden i Janowski zapewniają brąz Betard Sparcie!
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław przegrali z ForBET Włókniarzem Częstochowa 41:49 w rewanżowym spotkaniu o 3. miejsce PGE Ekstraligi. Przed tygodniem Spartanie na Stadionie Olimpijskim pokonali częstochowian 51:39 i to oni mogli cieszyć się z brązowych medali Drużynowych Mistrzostw Polski.

2018-09-23 18:13 Autor: prochu
Zwycięskiego składu się nie zmienia. Betard Sparta gotowa na drugą odsłonę walki o brąz
0

W niedzielę poznamy medalistów PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław nie wywalczy mistrzostwa Polski, ale ma ogromną szansę na brązowy medal, bo pierwszy mecz o 3. miejsce wygrała 51:39. Wyjazdowy rewanż z Włókniarzem Częstochowa już w niedzielę - 23 września - o godzinie 16.

2018-09-21 18:12 Autor: prochu
Żużlowcy Betard Sparty nominowani do nagród PGE Ekstraligi
0

Trzech żużlowców Betard Sparty Wrocław, Maciej Janowski, Tai Woffinden i Maksym Drabik, trafiło na listę nominowanych do nagrody dla Bohaterów sezonu PGE Ekstraligi 2018. O laur powalczy też Rafał Dobrucki, trener Spartan z Wrocławia.

2018-08-29 19:16 Autor: Łukasz Maślanka
Polska z Maksymem Drabikiem ze złotem Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów
0

Reprezentacja Polski wywalczyła kolejny złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem turniej finałowy odbywał się w duńskim Outrup, a wygrana Biało-Czerwonym nie przyszła łatwo. 11 punktów dla Polski zdobył żużlowiec Betard Sparty Maksym Drabik, a trenerem złotej reprezentacji jest szkoleniowiec wrocławskiego zespołu - Rafał Dobrucki.

2018-08-19 02:33 Autor: prochu
Maksym Drabik nie pomoże Betard Sparcie w najbliższych meczach? Klub uspokaja
0

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja, jakoby jeden z liderów Betard Sparty - Maksym Drabik - nie mógł wystartować w dwóch najbliższych meczach PGE Ekstraligi. Wszystko przez absencję w zawodach o Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwo Ekstraligi (IMME). Byłoby to ogromne osłabienie wrocławian w decydującej części sezonu, ale na szczęście WTS dementuje te plotki i zapewnia, że Drabik pojedzie i w Gorzowie Wielkopolskim i w starciu z Get Well Toruń we Wrocławiu.

2018-08-08 12:08 Autor: prochu
Maksym Drabik z brązowym medalem mistrzostw Polski juniorów
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław Maksym Drabik zdobył brązowy medal Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach rozgrywanych na torze w Częstochowie wrocławianin przegrał jedynie z Danielem Kaczmarkiem z Get Well Toruń i Bartoszem Smektałą z Fogo Unii Leszno. Szesnaste miejsce w turnieju zajął inny ze Spartan - Patryk Wojdyło.

2018-08-04 15:38 Autor: prochu
Maksym Drabik mknie po kolejne złoto mistrzostw świata juniorów
0

Młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik - nie ma sobie równych w tegorocznym cyklu zawodów o Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów. W drugim półfinale, który był rozgrywany na torze w Lesznie, wrocławianin wygrał z kompletem 21 punktów.

2018-07-25 02:14 Autor: prochu
Spartanie znów na podium Grand Prix. Tai Woffinden drugi w Cardiff, Maciej Janowski trzeci
0

Zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyła się brytyjska odsłona tegorocznego cyklu Grand Prix. Dwa kolejne miejsca w zawodach zajęli żużlowcy Betard Sparty Wrocław - Tai Woffinden był drugi, a Maciej Janowski trzeci. Liderem klasyfikacji cyklu GP pozostaje Tai Woffinden, który ma już 20 (!) punktów przewagi nad drugim Fredrikiem Lindgrenem.

2018-07-23 10:30 Autor: prochu
Maciej Janowski wygrał Grand Prix Szwecji, Tai Woffinden czwarty
0

Zwycięstwem Macieja Janowskiego zakończyła się sobotnia runda Grand Prix Szwecji, rozgrywana na torze w Hallstavik. Drugi z wrocławian - Tai Woffinden - zajął w finale czwarte miejsce i choć nie stanął na podium, to i tak powiększył swoją przewagę nad rywalami w klasyfikacji generalnej.

2018-07-09 08:40 Autor: prochu