Maksym drabik

Tai Woffinden najlepszy w Grand Prix Danii, Maciej Janowski dwunasty
0

Zwycięstwem zawodnika Betard Sparty Wrocław Taia Woffindena zakończyła się duńska odsłona cyklu Grand Prix. Brytyjczyk zgromadził na swoim koncie osiemnaście punktów, a w biegu finałowym pokonał Artioma Łagutę, Grega Hancocka i Jasona Doyle'a. Drugi z zawodników WTS-u - Maciej Janowski - zajął dwunaste miejsce w zawodach.

2018-07-01 13:07 Autor: prochu
Maksym Drabik rozpoczyna walkę o mistrzostwo świata od zwycięstwa
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław Maksym Drabik rozpoczał walkę o Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów z wysokiego "c". W pierwszym finale młodzieżowego czempionatu, który odbywał się na torze w łotewskim Daugavpils, junior WTS-u pewnie wygrał, gromadząc na swoim koncie 20 punktów.

2018-07-01 12:55 Autor: prochu
Posiłki z Tarnowa. Betard Sparta Wrocław na nowego zawodnika
0

Do wicemistrzów Polski na żużlu dołączył nowy zawodnik. We wtorek potwierdzony do startów w Betard Sparcie Wrocław został 20-letni Kacper Konieczny, którego wypożyczono z Unii Tarnów.

2018-06-06 10:54 Autor: prochu
Wspomnienia, wzruszenia, podziękowania - gala 25-lecia WTS-u Wrocław [ZDJĘCIA]
0

30 maja we wrocławskim hotelu Haston odbyła się gala podsumowująca 25-lecie działalności WTS-u Wrocław. Na imprezie spotkały się żużlowe pokolenia - obecna drużyna Betard Sparty i zawodnicy, którzy zdobywali mistrzostwo Polski w żółto-czerwonych barwach w latach 1993, 1994, 1995 i 2006.

2018-06-02 10:53 Autor: prochu
Spotkanie żużlowych pokoleń na Gali 25-lecia WTS Sparty
0

WTS Sparta Wrocław niedawno skończyła 25 lat. Z okazji tego jubileuszu w środę (30 maja) odbędzie się nadzwyczajna uroczystość - Gala 25-lecia WTS Sparty Wrocław. Tego dnia we wrocławskim hotelu Haston City Hotel dojdzie do spotkania kilkuset osób, które tworzyły i nadal tworzą bogatą historię wrocławskiego żużla.

2018-05-17 12:18 Autor: prochu
Świetny występ żużlowców Betard Sparty podczas GP Polski w Warszawie [ZDJĘCIA]
0

Dwójka zawodników Betard Sparty Wrocław - Tai Woffinden i Maciej Janowski - stanęła na najwyższych stopniach podium pierwszej odsłony tegorocznego cyklu Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po bardzo emocjonującej walce w finale najlepszy okazał się Woffinden, a tuż za nim przyjechał Janowski. W zawodach startował także Maksym Drabik.

2018-05-13 17:28 Autor: prochu
Betard Sparta Wrocław ze złotem Mistrzostw Polski Par Klubowych!
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław wywalczyli złote medale Mistrzostw Polski Par Klubowych. Wrocławianie w składzie Maciej Janowski, Maksym Drabik i Damian Dróżdż pięć z sześciu swoich biegów wygrali 5:1 i wyprzedzili o jedno "oczko" Falubaz Zielona Góra. Trzecie miejsce przypadło w udziale żużlowcom Włókniarza Częstochowa.

2018-05-03 18:01 Autor: prochu
Maciej Janowski piąty w finale żużlowego Złotego Kasku
0

Kapitan Betard Sparty Wrocław, Maciej Janowski, zajął piąte miejsce w finale Złotego Kasku, który w czwartek odbył się na torze w Pile. Choć zawodnik WTS-u nie wygrał, to i tak odniósł sukces, bo zajął ostatnie miejsce premiowane awansem do kwalifikacji do cyklu Grand Prix. Zawody wygrał Jarosław Hampel z Unii Leszno.

2018-04-20 20:17 Autor: prochu
Maksym Drabik awansował do finału Złotego Kasku
0

Młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław Maksym Drabik wywalczył awans do finału żużlowego Złotego Kasku. Junior zajął drugie miejsce w turnieju kwalifikacyjnym, który odbył się na torze w Poznaniu. Drugi z wrocławian - Damian Dróżdż - był szósty miejsce w tych samych zawodach i mimo pokaźnej zdobyczy (10 punktów) nie zdołał awansować do finału.

2018-04-11 12:14 Autor: prochu