Maraton Wrocław

Posypały się mandaty za parkowanie na trasie wrocławskiego maratonu
0

Prawie 38 tys. złotych wpłynie do miejskiej kasy w związku z wprowadzeniem czasowego zakazu parkowania na trasie niedzielnego Wrocław Maratonu. Straż miejska odholowała aż 61 pojazdów zaparkowanych w miejscach, gdzie na czas organizacji imprezy wprowadzono zakaz.

2016-09-12 12:03 Autor: bas
Zobacz oficjalną koszulkę wrocławskiego maratonu
2

Do 34. PKO Wrocław Maratonu pozostało już tylko nieco ponad cztery tygodnie. Organizatorzy biegu zaprezentowali oficjalną koszulkę, którą w pakiecie startowym otrzymają wszyscy zgłoszeni uczestnicy.

2016-08-12 12:00 Autor: prochu
Prawie ćwierć miliona złotych dla uczestników wrocławskiego maratonu
0

Wiadomo, o jakie nagrody powalczą uczestnicy 34. PKO Wrocław Maratonu. Najszybszy zawodnik wrześniowego biegu może otrzymać w sumie nawet 35 tys. zł. Łączna pula nagród pieniężnych, którą podzielą się biegacze to 190 tys. zł. Dodatkowo każdy, kto ukończy bieg, bęzie miał szansę wygrać samochód.

2016-08-03 10:06 Autor: bas
Biegacze powalczą o medal z Halą Stulecia
1

Wiemy już, jak będą wyglądały medale tegorocznego, 34. PKO Wrocław Maratonu. Trofea przedstawiające wizerunek Hali Stulecia, otrzymają wszyscy biegacze, którym uda się dobiec do mety.

2016-07-28 15:51 Autor: bas
1

Znamy trasę 34. PKO Wrocław Maratonu!

Uczestnicy tegorocznej edycji PKO Wrocław Maratonu będą mieli ogromne szanse na pobicie swoich życiowych rekordów. Tegoroczna trasa została poprowadzona w sposób, który pozwoli biegaczom na pokonanie odległości 42 195m w bardzo dobrym tempie, jej profil jest płaski, a większość dróg zacieniona.

2016-06-30 14:16 Autor: bas
Firma ASICS została partnerem technicznym najważniejszych imprez biegowych we Wrocławiu
1

Wrocławskie biegi mają nowego partnera. To japoński producent sprzętu sportowego

Firma ASICS została partnerem technicznym najważniejszych imprez biegowych we Wrocławiu. Japoński producent sprzętu sportowego wspierać będzie 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton oraz 34. PKO Wrocław Maraton.

2016-04-08 12:17 Autor: tm
W tym roku nocny półmaraton odbędzie się we Wrocławiu 18 czerwca
3

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Zapisało się 9 tysięcy biegaczy, a limit jest już wyczerpany

Dokładnie 22 marca po godzinie 17 został nadany dziewięciotysięczny numer startowy 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. To oznacza, że cały limit miejsc czerwcowego biegu został sprzedany w zawrotnym tempie - średnio prawie 100 chętnych dziennie!

2016-03-25 13:06 Autor: jg
Maratony może biegać w każdym wieku
0

Mistrzostwa Europy w maratonie za rok we Wrocławiu

Przyszłoroczne Mistrzostwa Europy Weteranów w Maratonie staną się częścią jubileuszowego 35. PKO Wrocław Maratonu! To nowe rozwiązanie - do tej pory zawody weteranów na królewskim dystansie rozgrywano w ramach ogólnych Mistrzostw Europy Weteranów Lekkiej Atletyki.

2016-03-23 12:23 Autor: jg
Trenerzy biegowi w komplecie
0

Dokładnie 1 marca ruszają we Wrocławiu wspólne treningi biegowe. To akademia (pół)maratonu

Akademia (pół)maratonu 21K.pl zaprasza do wspólnego biegania. Nowy program biegowy ma na celu profesjonalne przygotowanie biegaczy o różnym poziomie wytrenowania do startów w półmaratonie i maratonie. Pierwszy trening odbędzie się 1 marca o godzinie 19.00 w parku Południowym.

2016-02-26 11:33 Autor: jg
We wrocławskich parkach można biegać na wiele sposobów
0

Od marca we Wrocławiu startuje nowa inicjatywa dla biegaczy

Na biegowej mapie Wrocławia pojawiła się nowa inicjatywa – Akademia (pół)maratonu 21K.pl. Głównym celem przedsięwzięcia jest profesjonalne przygotowanie zarówno tych, którzy już biegają, jak i początkujących biegaczy do startów w półmaratonie i maratonie. Program rusza 1 marca o godz. 19.00. Pierwsze zajęcia będą odbywały się w parku Południowym. Natomiast od 29 marca miejscem spotkań będzie park Grabiszyński.

2016-02-12 11:17 Autor: jg