Marcin Robak

Efektowne przełamanie! Śląsk pokonał Piasta Gliwice 4:1
0

Śląsk Wrocław wreszcie się przełamał i wygrał mecz w Ekstraklasie, do tego w mocnym stylu. Jego ofiarą padł Piast Gliwice, który do Wrocławia przyjechał jako faworyt, ale Śląsk pokonał go aż 4:1.

2018-09-23 19:02 Autor: Łukasz Maślanka
Jak oni to zremisowali? Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3 [RELACJA]
0

W ten wieczór na stadionie piłkarskim w Sosnowcu zabrakło tylko trzęsienia ziemi, gradobicia i wichury. Miejscowe Zagłębie zremisowało ze Śląskiem Wrocław 3:3, choć do przerwy przegrywało 0:2, a w drugiej połowie zdołało nawet wyjść na prowadzenie!

2018-08-27 20:19 Autor: prochu, Łukasz Maślanka
Czas na przełamanie. Śląsk zagra z Pogonią Szczecin [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwóch porażkach z rzędu, każda drużyna chce koniecznie się odkuć i wreszcie zgarnąć pełną pulę. Zwłaszcza, jeśli na drodze staje teoretycznie słabszy rywal. W takiej sytuacji jest Śląsk Wrocław, który zagra z ostatnią w tabeli Ekstraklasy Pogonią Szczecin.

2018-08-19 18:00 Autor: Łukasz Maślanka
Marcin Robak zapisał się na kartach historii Śląska
0

Napastnik Śląska Wrocław, Marcin Robak, zdobywając w Kielcach bramkę, stał się najstarszym strzelcem gola w ekstraklasie dla WKS-u w historii klubu. Tym samym przebił dzierżącego ten rekord Łukasza Madeja.

2018-08-16 14:04 Autor: prochu
Kolejny nieudany wyjazd Śląska. WKS przegrał z Koroną Kielce 1:2 [RELACJA]
0

Drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie i drugi raz bez zwycięstwa. Śląsk Wrocław rozczarował w Kielcach, przegrywając z Koroną 1:2. Jedynego gola dla wrocławian strzelił Marcin Robak.

2018-08-13 20:11 Autor: Łukasz Maślanka
Tadeusz Pawłowski: Pierwszą połowę zagraliśmy zbyt bojaźliwie [WIDEO]
0

Śląsk Wrocław zremisował z Lechią Gdańsk 1:1 w spotkaniu 2. kolejki Lotto Ekstraklasy. Gola dla WKS-u znów strzelił Piotr Celeban. - Gra była zadowalająca, chłopcy pokazali charakter. Z punktu też należy się cieszyć - mówił po spotkaniu szkoleniowiec WKS-u Tadeusz Pawłowski.

2018-07-29 20:35 Autor: prochu
Pewne zwycięstwo na koniec sezonu. Śląsk - Piast Gliwice 3:1 [RELACJA]
0

To było godne i całkiem efektowne pożegnanie piłkarzy Śląska Wrocław ze swoją publicznością. W ostatnim meczu sezonu Ekstraklasy na Stadionie Wrocław pokonali Piasta Gliwice 3:1.

2018-05-12 19:06 Autor: Łukasz Maślanka
Serio, trwaj! Śląsk pokonał Pogoń Szczecin i zaliczył już szósty mecz bez porażki [RELACJA]
0

To był już szósty mecz Śląska Wrocław bez porażki w Lotto Ekstraklasie z rzędu. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego tym razem pokonali Pogoń Szczecin 2:0, choć mieli ułatwione zadanie, bo od 12. minuty grali w przewadze po czerwonej kartce dla bramkarza Portowców, Łukasza Budziłka. Znów świetny mecz rozegrał Jakub Kosecki, a tym razem gole dla WKS-u zdobyli Michał Chrapek i Arkadiusz Piech.

2018-05-08 23:14 Autor: Łukasz Maślanka, prochu
Tadeusz Pawłowski: Budujemy drużynę na przyszły sezon
0

- Mecz z Pogonią to dla nas fajny sprawdzian, bo spotkają się dwie drużyny, które ostatnio grają bardzo dobrze - mówi szkoleniowiec Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski.

2018-05-08 11:04 Autor: prochu
Śląsk Wrocław podejmie Pogoń Szczecin. Przedostatni mecz sezonu na Stadionie Wrocław [ZAPOWIEDŹ]
0

To będzie mecz drużyn, które swoją robotę w grupie spadkowej Ekstraklasy wykonały tak, jak należy i na pewno nie spadną z ligi. Śląsk Wrocław podejmie Pogoń Szczecin.

2018-05-07 19:00 Autor: Łukasz Maślanka