Marian Kelemen

Łukasz Madej (z lewej): Byliśmy zespołem lepszy.
0

Łukasz Madej: Byliśmy lepszym zespołem

Piłkarze Śląska przegrali w Poznaniu z Lechem 0:2. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył samobójczym trafieniem Piotr Celeban. Drugiego Lech zdobył już w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Jak spotkanie oceniają piłkarze obu zespołów?

2012-03-26 00:00 Autor: mw
Waldemar Sobota: To był mecz o trzy punkty. Walka o mistrzostwo trwa dalej.
3

Spotkanie Śląsk - Legia w ocenie zawodników

W szlagierowym pojedynku Śląsk przegrał z Legią 0:4. Goście wyszli na prowadzenie już w 36 sekundzie spotkania. Po 25 minutach było 0:3 i gospodarze grali w dziesiątkę. - Nie tak to sobie wyobrażaliśmy - komentowali zawodnicy Śląska.

2012-02-26 20:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Waldemar Sobota wraca do gry po pauzie za nadmiar żółtych kartek.
3

Na Oporowskiej żyją już meczem z Legią

W niedzielę w szlagierze kolejki, a może nawet rundy, Śląsk zmierzy się na Stadionie Miejskim z Legią Warszawa. W klubie na Oporowskiej już się właściwie o niczym innym nie mówi, jak tylko o zbliżającym się wielkimi krokami starciu.

2012-02-23 07:00 Autor: mw
Marian Kelemen wierzy, że dostanie jeszcze szansę gry w reprezentacji swojego kraju.
0

Marian Kelemen i jego niespełnione marzenie

Gra dla Słowacji to moje wielkie i niestety niespełnione marzenie. Nie było mi to nigdy dane, choć występowałem w Turcji, Grecji czy Hiszpanii - opowiada Marian Kelemen, bramkarz piłkarskiego Śląska Wrocław.

2012-02-11 09:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Sebastian Mila na razie nie gra z powodu lekkiego urazu.
0

Zobacz gole Śląska w meczu z Mordowiją

W pierwszym meczu kontrolnym podczas zgrupowania na Cyprze Śląsk pokonał Mordowiję 2:1. Gole dla wrocławskiej drużyny zdobyli Piotr Ćwielong i Waldemar Sobota.

2012-02-01 07:00 Autor: slaskwroclaw/mw
Cristian Diaz je w wigilię wieprzowinę z kanapkami z serem i szynką
0

O wigilii w swoich krajach opowiadają zagraniczni piłkarze Śląska Wrocław

Zagraniczni piłkarze Śląska opowiadają jak spędza się święta Bożego Narodzenia w ich kraju. Podpatrz ten niezwykły czas u Cristiana Diaza z Argentyny, Amira Spahicia z Bośni, Słowaka Mariana Kelemena, Holendra Johana Voskampa i Słoweńca Roka Elsnera.

2011-12-24 00:00 Autor: slaskwroclaw.pl/jg
0

Śląsk wygrał na wyjeździe z Ruchem Chorzów po strzale Diaza w 89 minucie

To był ciężki mecz. Ruch Chorzów wysoko zawiesił poprzeczkę piłkarzom Oresta Lenczyka. Jeszcze pięć minut przed końcem spotkania wydawało się, że skończy się ono bezbramkowym remisem, ale na minutę przed końcem kontratak rozpoczęty przez Waldemara Sobotę, po idealnym podaniu Sebastiana Mili piękną podcinką wykończył Omar Diaz. Śląsk wywalczył trzy punkty i został liderem ekstraklasy.

2011-08-12 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
Mateusz Cetnarski (z lewej) przez trzy lata będzie piłkarzem Śląska Wrocław.
0

Cetnarski i Pietrasiak w Śląsku, Kelemen i Sztylka zostają w klubie

Poniedziałek przyniósł kibicom Śląska Wrocław tyle radości, ile dzieciom przynoszą Mikołajki. Klub wzmocnili dwaj nowi piłkarze, Mateusz Cetnarski i Dariusz Pietrasiak, a umowy przedłużyli Marian Kelemen i Dariusz Sztylka.

2011-06-27 20:04 Autor: Łukasz Maślanka
Piotr Celeban (z lewej) i Amir Spahić o miejsce w Śląsku nie muszą się martwić.
1

Transferowe przymiarki w Śląsku Wrocław

W nowym sezonie drużynę piłkarskiego Śląska Wrocław czekają duże wyzwania. To walka w europejskich pucharach, a także o obronę tytułu wicemistrza Polski. By im sprostać, zespół musi zostać wzmocniony. I dla kilku zawodników może zabraknąć miejsca w składzie.

2011-06-06 00:07 Autor: Łukasz Maślanka
0

Kelemen chodzi o kulach, Łukasiewicz i Pawelec kontuzjowani

Gracz kwietnia, bramkarz, który wiele razy wyciągał Śląsk z kłopotów ma skręconą kostkę. Marian Kelemen chodzi o kulach, żeby był w stanie zagrać w środę z Ruchem Chorzów. Kontuzjowani są także Antoni Łukasiewicz i Mariusz Pawelec. Do tego słychać plotki o starciach Diaza i Spahica z trenerem Lenczykiem.

2011-05-23 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik