Mateusz Cetnarski

Mateusz Cetnarski (z prawej) w meczu z Koroną strzelił oba gole dla Śląska Wrocław.
1

Śląsk Wrocław nie dał szans Koronie Kielce

Nowy sezon T-Mobile Ekstraklasy we Wrocławiu zaczął się dla Śląska tak, jak powinien, przynajmniej jeśli chodzi o sam wynik meczu. Mistrzowie Polski nie dali szans grającej przez niemal całe spotkanie w dziewiątkę Koronie Kielce, wygrywając 2:0. Oba gole dla wrocławian padły po rzutach karnych, a na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Mateusz Cetnarski.

2012-08-26 17:30 Autor: Łukasz Maślanka
0

Piłkarz Śląska: Nie zgadzam się z trenerem Lenczykiem

W środę piłkarze Śląska zmierzą się w rewanżowym pojedynku z Helsingborgiem w eliminacjach Ligi Mistrzów. Trener Orest Lenczyk traktuje to spotkania jak zło konieczne. Tymczasem zawodnicy chcą w Szwecji powalczyć o jak najlepszy wynik.

2012-08-05 00:00 Autor: mw
Paweł Garyga popisał się doskonałym podaniem przy golu Johana Voskampa.
1

Wysoka wygrana Śląska w sparingu

Śląsk pokonał MKS Oława 5:1 (3:1) w spotkaniu sparingowym rozegranym na stadionie przy Oporowskiej. Wrocławianie zagrali bez zawodników, którzy dużo czasu spędzili na boisku podczas ostatniego starcia w eliminacjach Ligi Mistrzów.

2012-07-27 00:00 Autor: mw
0

Mateusz Cetnarski podglądał Hiszpanów i Włochów

Po wtorkowych badaniach w środę Mateusz Cetnarski trenował już z zespołem. Zawodnik przyznaje, że zregenerował siły po wyczerpującym sezonie, ale zupełnie od piłki nie uciekł. - Euro w Polsce zdarza się raz na całe życie i nie można tego przepuścić - zdradza Cetnarski.

2012-06-21 07:00 Autor: mw
0

Piłkarze po derbach: Wynik poszedł w świat

Piłkarze Śląska po emocjonującym pojedynku pokonali w derbach Dolnego Śląska Zagłębie Lubin 2:1. Jedną z bramek dla Śląska zdobył Mateusz Cetnarski. - Wynik poszedł w świat - cieszył się po spotkaniu szczęśliwy strzelec.

2012-04-29 00:00 Autor: mw
Kolejny świetny mecz zanotował bramkarz Śląska Marian Kelemen (pierwszy z prawej).
1

Walka o mistrzostwo potrwa do samego końca. Śląsk - Zagłębie Lubin 2:1

Derby Dolnego Śląska dla wrocławskiego Śląska! Zespół trenera Oresta Lenczyka pokonał Zagłębie Lubin 2:1, ale o zwycięstwo musiał drżeć do ostatnich minut niedzielnej potyczki. Szczęście jednak uśmiechnęło się mocniej do wrocławskiej jedenastki i zostawiło wygraną po jej stronie. Wygraną o tyle cenną, że dającą Śląskowi powrót na fotel lidera T-Mobile Ekstraklasy. Niestety, tylko na chwilę, bo swój mecz zremisowała Legia Warszawa.

2012-04-29 18:10 Autor: Łukasz Maślanka
0

Co mówią piłkarze i trenerzy po przegranym meczu Śląska z Koroną

Piłkarski Śląsk nadal pozostaje bez zwycięstwa w rundzie jesiennej. Wrocławianie polegli z Koroną Kielce 1:2. Jak mecz ocenili trenerzy i zawodnicy obu zespołów?

2012-03-11 00:00 Autor: mw
Mateusz Cetnarski: Nie graliśmy słabo do tej pory (VIDEO)
0

W niedzielę (godzina 17) Śląsk zmierzy się u siebie z Koroną. Zespół z Kielce jeszcze w tej rundzie nie stracił gola i punktu. Wrocławianie muszą jednak wygrać, bo szansa na mistrzostwo Polski zacznie się coraz bardziej oddalać.

2012-03-09 17:00 Autor: slaskwroclaw/mw
Mateusz Cetnarski: - Szkoda, że nie wykorzystaliśmy więcej szans z pierwszej połowy
0

Spotkanie Śląsk - Ruch w ocenie piłkarzy

W meczu Śląsk - Ruch padł, wydaje się, sprawiedliwy remis 1:1. Pierwsza połowa należała do wrocławian, a druga do gości. Zawodnicy obu zespołów czuli jednak po końcowym gwizdku pewien niedosyt.

2012-02-18 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Podanie Przemysława Kaźmierczaka otworzyło Śląskowi drogę do bramki chorzowskiego Ruchu.
5

Remis po meczu walki. Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1:1

Rodowity Dolnoślązak zabrał piłkarzom Śląska Wrocław zwycięstwo w meczu otwierającym piłkarską wiosnę T-Mobile Ekstraklasy. Po wyrównującym golu pochodzącego ze Świdnicy Arkadiusza Piecha, potyczka drużyny trenera Oresta Lenczyka z Ruchem Chorzów zakończyła się remisem 1:1.

2012-02-18 21:40 Autor: Łukasz Maślanka