Mathieu scalet

Koniec sezonu to rozstań czas. Ci piłkarze opuszczą Śląsk Wrocław
0

Zakończenie sezonu jak zawsze oznacza też koniec współpracy z kilkoma piłkarzami w niemal każdym klubie. Nie inaczej jest w Śląsku Wrocław. WKS kilkadziesiąt minut po zakończeniu meczu ze Stalą Mielec ogłosił listę pięciu zawodników, którzy pożegnają się z wrocławskim zespołem.

2021-05-17 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Pierwsza umowa Śląska w przerwie zimowej. Mathieu Scalet z profesjonalnym kontraktem
0

Choć piłkarska ekstraklasa nie zakończyła jeszcze grania przed przerwą zimową, to Śląsk Wrocław pochwalił się już pierwszym kontraktem. Profesjonalną umowę z klubem podpisał bohater niedawnych derbów Dolnego Śląska - Mathieu Scalet. Nowa umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2020 roku, zawiera także opcję przedłużenia o kolejny rok.

2017-12-18 16:34 Autor: prochu
Derby dla Śląska! Wrocławianie górą po golu w ostatnich sekundach! Śląsk - Zagłębie Lubin 1:0 [RELACJA]
0

Kibice Śląska Wrocław już powoli godzili się z tym, że ich ulubieńcy nie pokonają Zagłębia Lubin w wielkich derbach regionu. Futbol to jednak sport nieobliczalny, o czym przekonaliśmy się właśnie podczas starcia Śląska z Zagłębiem. To wrocławianie wyszli z niego zwycięsko, wygrywając 1:0 po golu zdobytym w ostatniej minucie gry.

2017-11-26 20:20 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka, prochu