zamknij

MCKiS Jaworzno

MCKiS Jaworzno niespodziewanie lepszy od Gwardii [RELACJA]
0

To nie był wieczór wrocławskiej Gwardii. W hali przy Krupniczej niespodziewanie triumfował MCKiS Jaworzno, pokonując niepokonanych od czterech meczów u siebie gospodarzy 3:1. Po dwóch zaciętych setach przyjezdni prowadzili 2:0, wrocławianie przebudzili się w trzeciej partii, którą wygrali do 20, ale MCKiS kropkę nad i postawił w czwartym secie.

2018-12-02 16:14 Autor: Aleksander Hutyra
Zrehabilitować się i bronić własnego terenu. Gwardia podejmuje MCKiS Jaworzno [ZAPOWIEDŹ]
0

Niemoc wyjazdowa Gwardii Wrocław niestety nie została przerwana w ubiegły weekend. Młody zespół AZS-u AGH Kraków pokonał gwardzistów 3:1. Zawodnicy Piotra Lebiody niezadowoleni wrócili do Wrocławia, a w sobotę staną przed szansą na rehabilitację i budowanie twierdzy przy Krupniczej, gdzie zmierzą się z MCKiS-em Jaworzno.

2018-12-01 07:36 Autor: prochu