MCKiS Jaworzno

Rola faworyta udźwignięta. Gwardia Wrocław wreszcie zwycięska na wyjeździe
1

Pojechali jako murowani faworyci do wygranej i nie zawiedli. Siatkarze Gwardii Wrocław po jednostronnym pojedynku pokonali ligowego outsidera MCKiS Jaworzno 3:0. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo wrocławian w 2021 roku, a ogólnie pierwsze od połowy października 2020 roku.

2021-02-14 15:47 Autor: Bartosz Królikowski
eWinner Gwardia kontynuuje imponującą serię. Wrocławianie rozbili MCKiS Jaworzno [RELACJA]
0

Może za wcześnie jeszcze na wyrokowanie, ale na tym etapie rozgrywek można zacząć coraz bardziej realnie wierzyć w to, że po 13 latach do Wrocławia ma szansę powrócić, a właściwie zawitać PlusLiga, bowiem ostatni raz na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej (wówczas PLS-u) klub z Wrocławia widziany był w sezonie 2006/2007. Siatkarze eWinner Gwardii są póki co nie do zatrzymania w rozgrywkach Tauron 1. Ligi. Gwardziści w piątkowy wieczór zapisali na swoje konto kolejne, siódme z rzędu zwycięstwo, pokonując w trzech setach zespół MCKiS Jaworzno. Goście byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z gospodarzami jedynie w pierwszej partii.

2020-11-13 20:59 Autor: Aleksander Hutyra
Potwierdzić swoją wartość. eWinner Gwardia podejmuje MCKiS Jaworzno
0

Przed siatkarzami eWinner Gwardii Wrocław kolejne ligowe wyzwanie. Po raz drugi z rzędu wrocławski zespół zagra w Hali Orbita, a piątkowym rywalem będzie MCKiS Jaworzno. Przeciwnik niżej notowany, który do Wrocławia nie przyjeżdża w roli faworyta. Gospodarze są wiceliderem i mają apetyty na siódme zwycięstwo z rzędu.

2020-11-12 19:10 Autor: ah
Ligowy falstart siatkarzy KFC Gwardii. Wrocławianie przegrali w Jaworznie
0

To nie był dzień siatkarzy KFC Gwardii Wrocław. Drużyna trenera Krzysztofa Janczaka przegrała 1:3 z MCKiS Jaworzno na inaugurację sezonu Krispol 1. Ligi Mężczyzn. Po pierwszym, niemal perfekcyjnym secie, od drugiej partii na boisku Gwardzistom nie szło już tak dobrze. I choć trudno to logicznie wyjaśnić, to właśnie takie są uroki siatkówki i sportu ogółem.

2019-09-16 09:41 Autor: prochu
MCKiS - Gwardia 3:2. Lepiej niż w pierwszej rundzie, ale za mało, by wygrać [RELACJA]
0

Gwardia Wrocław przegrała w Jaworznie po tie-breaku i meczu, który śmiało może kandydować do miana thrillera kolejki. Gwardziści i zespół MCKiS spędzili na boisku prawie dwie i pół godziny, a piąty set zakończył się wynikiem 26:24 na korzyść gospodarzy. Do Wrocławia wraca zatem punkt i kilka wniosków z eksperymentów sztabu szkoleniowego.

2019-02-17 15:21 Autor: prochu
Po rewanż do Jaworzna. Gwardia gra z MCKiS-em [ZAPOWIEDŹ]
0

W 24. kolejce I Ligi Siatkówki Mężczyzn, zespół Gwardii zagra na wyjeździe z MCKiS Jaworzno. Dla wrocławian będzie to szansa na rewanż za porażkę z 12. kolejki i zdobycie cennych punktów przed zbliżającą się wielkimi krokami fazą play-off.

2019-02-16 13:15 Autor: Aleksander Hutyra
MCKiS Jaworzno niespodziewanie lepszy od Gwardii [RELACJA]
0

To nie był wieczór wrocławskiej Gwardii. W hali przy Krupniczej niespodziewanie triumfował MCKiS Jaworzno, pokonując niepokonanych od czterech meczów u siebie gospodarzy 3:1. Po dwóch zaciętych setach przyjezdni prowadzili 2:0, wrocławianie przebudzili się w trzeciej partii, którą wygrali do 20, ale MCKiS kropkę nad i postawił w czwartym secie.

2018-12-02 16:14 Autor: Aleksander Hutyra
Zrehabilitować się i bronić własnego terenu. Gwardia podejmuje MCKiS Jaworzno [ZAPOWIEDŹ]
0

Niemoc wyjazdowa Gwardii Wrocław niestety nie została przerwana w ubiegły weekend. Młody zespół AZS-u AGH Kraków pokonał gwardzistów 3:1. Zawodnicy Piotra Lebiody niezadowoleni wrócili do Wrocławia, a w sobotę staną przed szansą na rehabilitację i budowanie twierdzy przy Krupniczej, gdzie zmierzą się z MCKiS-em Jaworzno.

2018-12-01 07:36 Autor: prochu