MECZ GWIAZD

Mecz Gwiazd wraca do Wrocławia
0

Już w sobotę do Wrocławia powróci mecz gwiazd koszykarskich lig DALK i ALK Wro Basket. Będzie to 3. edycja wydarzenia, organizowanego przez Dolnośląską Amatorską Ligę Koszykówki wraz z Dolnośląskim Związkiem Koszykówki oraz Amatorską Ligą Koszykówki Wro-Basket. Jak co roku na uczestników czekają sportowe emocje i liczne atrakcje.

2020-02-05 14:05 Autor: Aleksander Hutyra
Polsko-czeski mecz gwiazd zakończył się zwycięstwem reprezentantów Tauron Basket Ligi
0

Koszykarze polskiej ligi lepsi od Czechów w meczu gwiazd w Hali Stulecia

Reprezentanci Tauron Basket Ligi okazali się lepsi od swoich kolegów zza południowej granicy i po wyrównanym spotkaniu wygrali w polsko-czeskim meczu gwiazd 109:104. Nie zabrakło atrakcji towarzyszących - w przerwach kibice oglądali m.in. efektowne wsady do kosza, rzuty z połowy boiska i popisy w żonglowaniu piłkami, a koszykarskie popołudnie swoim śpiewem umilała Halina Mlynkova.

2013-02-24 00:00 Autor: tm
Wielka koszykówka znów wraca do Hali Stulecia
0

Wrocławianie wystąpią na koszykarskim meczu gwiazd w Hali Stulecia

Pawła Kikowskiego, Adriana Mroczka-Truskowskiego oraz szkoleniowiec Śląska Tomasza Jankowskiego zobaczymy 24 lutego przed wrocławską widownią zgromadzoną w Hali Stulecia podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie koszykarski polsko-czeski Mecz Gwiazd 2013.

2013-02-15 00:00 Autor: jg
Wielki basket wraca do Hali Stulecia
0

Ruszyła sprzedaż biletów na lutowy Mecz Gwiazd w Hali Stulecia

Można już kupić bilety na koszykarski Mecz Gwiazd, w którym zagrają najlepsi zawodnicy ligi polskiej i czeskiej. Wybrani przez kibiców oraz władze Tauron Basket Ligi i Mattoni National Basketball League koszykarze staną naprzeciw siebie we wrocławskiej Hali Stulecia w niedzielę 24 lutego o godzinie 14:00.

2013-01-25 00:00 Autor: jg/plk.pl
Mecz gwiazd ligi polskiej i czeskiej będzie wielkim wydarzeniem
0

Wielka koszykówka wraca do Hali Stulecia. Ależ to będzie mecz [TRAILER]

Takiego meczu koszykówki jeszcze w Polsce nie było. 24 lutego zostanie rozegrany mecz gwiazd ligi polskiej i czeskiej. Czyli Tauron Basket Liga kontrai Mattoni NBL

2012-12-13 00:00 Autor: mw
Robert Skibniewski jest głównym kandydatem do występu w Meczu Gwiazd Tauron Basket Ligi.
0

TBL: Rozgrywający Śląska zagra w Meczu Gwiazd

Największe koszykarskie święto Tauron Basket Ligi zbliża się wielkimi krokami. Mecz Gwaizd zostanie rozegrany już 14 stycznia 2012 roku w katowickim Spodku.

2011-12-21 00:00 Autor: Piotr Kolisko