Mecz Impela

Impel wygrywa w hicie Orlen Ligi! [RELACJA]
0

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały Chemik Police 3:1 w zaległym spotkaniu 22. kolejki Orlen Ligi. Wrocławianki tym samym podtrzymały swoją serię meczów bez porażki - wtorkowa wygrana była już szesnastym zwycięstwem z rzędu. MVP spotkania została Katarzyna Konieczna.

2017-03-22 12:00 Autor: prochu
Starcie siatkarskich gigantów w Orbicie [ZAPOWIEDŹ]
0

We wtorek - 21 marca - Impel Wrocław podejmie zespół Chemika Police. Spotkanie to określane jest jako hit Orlen Ligi, bo trudno inaczej nazwać starcie mistrza Polski, który poniósł w tym sezonie tylko jedną porażkę, z drużyną z serią piętnastu zwycięstw z rzędu.

2017-03-20 20:00 Autor: prochu
Piętnaste zwycięstwo Impelu z rzędu [RELACJA]
0

Impel Wrocław wygrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 3:1. Rywalki wrocławianek tylko w pierwszej partii, którą wygrały, potrafił nawiązać wyrównaną walkę, w kolejnych setach Impel był stroną przeważającą.

2017-03-17 07:59 Autor: prochu
Przystawka Impelek przed ligowym hitem [ZAPOWIEDŹ]
0

Za niespełna tydzień siatkarki Impelu Wrocław zmierzą się u siebie w hitowym spotkaniu z liderującym w tabeli Chemikiem Police. Zanim jednak dojdzie do tego pojedynku, w czwartek wrocławianki zmierzą się na wyjeździe z zespołem z zupełnie przeciwległego bieguna - Legionovią Legionowo.

2017-03-16 08:40 Autor: prochu
Ambitny Pałac postraszył Impelki [RELACJA]
0

Impel Wrocław podtrzymuje zwycięską serię! Impelki w 24. kolejce Orlen Ligi pokonały Pałac Bydgoszcz, ale zdecydowanie nie było to łatwe spotkanie - by odnieść kolejny ligowy sukces, podopieczne Marka Solarewicza potrzebowały aż pięciu setów.

2017-03-13 13:14 Autor: prochu
Pałac na drodze rozpędzonych Impelek [ZAPOWIEDŹ]
0

W 24. kolejce Orlen Ligi Impel Wrocław zagra w Jelczu-Laskowicach z Pałacem Bydgoszcz. Każdy inny rezultat niż trzypunktowa wygrana wrocławianek będzie można traktować w kategorii sporej niespodzianki.

2017-03-11 14:55 Autor: prochu
Kolejne szybkie zwycięstwo Impelu [RELACJA]
0

Impel znów wygrywa za trzy! W sobotni wieczór wrocławianki nie dały większych szans siatkarkom PTPS-u Piła i zasłużenie wygrały na wyjeździe 3:0. Warto dodać, że w pierwszym secie podopieczne Marka Solarewicza pozwoliły zdobyć rywalkom zaledwie siedem punktów!

2017-03-05 08:10 Autor: prochu
Koniec przerwy! Impelki wracają do gry [ZAPOWIEDŹ]
0

Po niespełna dwutygodniowej przerwie Impelki wracają do rywalizacji w Orlen Lidze - w 23. kolejce czeka je podróż do Piły. Pierwszym rywalem w marcu będzie Enea PTPS, a bezsprzecznym faworytem tej potyczki będzie zespół z Wrocławia.

2017-03-03 16:32 Autor: prochu
Wrocławski walec rozjechał Muszyniankę [RELACJA]
0

Impel Wrocław nie zwalnia tempa! Impelki potrzebowały zaledwie trzech setów, by odnieść kolejne - już dwunaste z rzędu - zwycięstwo w Orlen Lidze. Wrocławianki wygrały na wyjeździe z Polski Cukier Muszynianką Enea Muszyna 3:0. MVP spotkania została Katarzyna Konieczna.

2017-02-19 21:00 Autor: prochu
Osłabiony Impel jedzie do Muszyny [ZAPOWIEDŹ]
0

W ramach 21. kolejki Orlen Ligi Impel Wrocław zagra na wyjeździe z Polski Cukier Muszynianką Muszyna. Będzie to zarazem ostatni mecz Impelek w lutym, bowiem spotkanie z Chemikiem Police - zaplanowane na przyszłą sobotę - zostało przełożone na marzec.

2017-02-18 11:55 Autor: prochu