Mecz Śląska

Plaga kontuzji w Śląsku Wrocław. Urban nie będzie miał kim się bronić?
0

Pech nie opuszcza piłkarskiego Śląska Wrocław. Wszystko wskazuje na to, że kolejnego zawodnika czeka długa przerwa na leczenie poważnej kontuzji. Tym razem urazu nabawił się obrońca Djordje Cotra.

2017-11-13 10:12 Autor: Łukasz Maślanka Twitter: @Lukasz_Maslanka
Ślask pokonuje Wisłę Kraków w sosnowieckim sparingu. Złoty gol Picha
0

Śląsk Wrocław pokonał Wisłę Kraków 1:0 w meczu sparingowym, rozgrywanym w Sosnowcu. Jedynego gola dla WKS-u strzelił Robert Pich.

2017-11-12 12:21 Autor: prochu
Świetna inicjatywa Śląska. Marcin Robak odnalazł swojego wiernego fana [WIDEO]
0

Marcin Robak sprawił niespodziankę swojemu młodemu kibicowi i spotkał się z nim w siedzibie klubu. 7-letni Franek na długo zapamięta ten dzień!

2017-11-10 15:26 Autor: prochu
Piłkarze Śląska zagrają sparing z Wisłą Kraków
0

W Lotto Ekstraklasie trwa przerwa na mecze narodowych reprezentacji - w piątek Polska zagra z Urugwajem, a w poniedziałek z Maksykiem. Piłkarze Śląska Wrocław nie próżnują, a oprócz cięższych treningów, zmierzą się w sparingowym starciu z Wisłą Kraków.

2017-11-09 11:41 Autor: prochu
Jan Urban: Dalej musimy czekać na przełamanie
0

- Nie ma co długo opowiadać o tym spotkaniu. Korona wygrała zasłużenie - podsumował piątkowe spotkanie w Kielcach szkoleniowiec Śląska Wrocław Jan Urban.

2017-11-04 18:05 Autor: prochu
Bez bramki, bez zwycięstwa, bez punktów. Śląsk bezradny w Kielcach [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali w Kielcach z Koroną 0:3 w spotkaniu 15. kolejki Lotto Ekstraklasy. Pierwszego gola podopieczni Jana Urbana stracili w 26. minucie, kiedy arbiter w kontrowersyjnej sytuacji podyktował rzut karny dla kielczan, a kolejne już w drugiej połowie. Śląsk tym samym pozostaje jedynym zespołem ekstraklasy, który w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe.

2017-11-03 20:34 Autor: prochu
Sześciu zawodników Śląska powołanych do narodowych reprezentacji
0

W piątek Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Koroną Kielce, a potem czeka nas dwutygodniowy odpoczynek od ligowych rozgrywek ze względu na mecze reprezentacji. Aż sześciu piłkarzy WKS-u otrzymało powołanie do kadry.

2017-11-02 13:22 Autor: prochu
Jan Urban: Zwycięstwo najlepszym lekiem na porażkę
0

- Mecz może się skomplikować w dwie-trzy minuty. Nie odważyłem się na szybsze zmiany, bo widziałem, że Pogoń wciąż nam zagraża - mówił po spotkaniu ze szczecińską Pogonią szkoleniowiec WKS-u Jan Urban.

2017-10-30 16:38 Autor: prochu
WKS w końcu skuteczny! Wrocławianie zlali Pogoń Szczecin 3:0 [RELACJA]
0

Wygląda na to, że Śląsk Wrocław krótki kryzys ma już za sobą. Zespół trenera Jana Urbana bez większych problemów pokonał Pogoń Szczecin 3:0. I kto wie, czy nie pozbawił pracy trenera “Portowców” Macieja Skorżę.

2017-10-28 09:31 Autor: Łukasz Maślanka Twitter: @Lukasz_Maslanka
Jan Urban: Pojawia się kłopot, zastanawiamy się co zrobić
0

Śląsk Wrocław w poniedziałek przegrał z Wisłą Płock 1:4, a już w piątek zmierzy się przed własną publicznością z Pogonią Szczecin. - Zawodnicy chcą się szybko zrewanżować. Najlepszą receptą po takim spotkaniu jak w Płocu, jest jak najszybsze rozegranie kolejnego meczu - mówi szkoleniowiec WKS-u Jan Urban, który w środę spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

2017-10-25 15:00 Autor: prochu