Michał Latoś

Dwóch nowych futbolistów dołącza do Panthers Wrocław
0

Panthers Wrocław nie zwalniają tempa. Po ogłoszeniu prawdziwego transferowego hitu, jakim było sprowadzenie do Wrocławia Jakuba Mazana, do ekipy mistrzów Polski dołączyło dwóch kolejnych futbolisów - Hubert Chudy i Cezary Tarkowski.

2019-07-28 11:22 Autor: prochu
Transferowy hit Panthers. Najlepiej punktujący zawodnik ligi we Wrocławiu
0

Jakub Mazan, lider Seahawks Gdynia i jeden z najlepszych zawodników Ligi Futbolu Amerykańskiego, został zawodnikiem Panthers Wrocław.

2019-07-18 09:56 Autor: prochu
Kolejni zawodnicy z kontraktami w Panthers Wrocław
0

Panthers Wrocław podpisali kontrakty z kolejnymi zawodnikami. W sezonie 2020 w ekipie mistrzów Polski nadal będzie występował Tony Dawson, a kolejnym wzmocnieniem jest Stanisław Piela, który ostatnio grał w Armii Poznań?

2019-07-15 14:50 Autor: prochu
Panthers Wrocław budują skład na nowy sezon. Dwóch zawodników z kontraktami
0

Nie minęły jeszcze dwa tygodnie od zdobycia złotego medalu przez Panthers Wrocław, a klub przeprowadził już trzy transfery. Po Robercie Szmielaku do stolicy Dolnego Śląska trafili Szymon Grzebieniak oraz Łukasz Gembara.

2019-07-09 12:27 Autor: prochu
Panthers już myślą o kolejnym sezonie. Pierwsze wzmocnienie mistrzów Polski
0

Panthers Wrocław to świeżo upieczeni mistrzowie Polski - w Polish Bowl XIV wrocławianie wygrali z Lowlanders Białystok 28:14. O tym, że filozofia Panter jest długofalowa może świadczyć fakt, że pierwszego transferu dokonali... jeszcze przed finałem. Nowym zawodnikiem Panthers został Robert Szmielak, który ostatnio występował w Towers Opole.

2019-07-04 23:08 Autor: prochu
Złoto zostaje we Wrocławiu! Tak Panthers zdobywali mistrzostwo Polski [ZDJĘCIA]
0

Panthers Wrocław wrócili na mistrzowski tron. W wielkim finale - Polish Bowl XIV - rozgrywanym na Stadionie Olimpijskim wrocławianie pokonali Lowlanders Białystok 28:14. Zobaczcie galerię zdjęć z tego spotkania autorstwa Łukasza Skwiota.

2019-07-02 06:52 Autor: prochu
Puchar wraca do Wrocławia! Panthers mistrzami Polski
0

Do trzech razy sztuka! Futboliści Panthers Wrocław w sobotę rozgrywali trzeci finał krajowych mistrzostw w swoim mieście w ostatnich latach i po dwóch porażkach - w 2015 i 2018 roku - w końcu wygrali. Pantery pokonały w Polish Bowl XIV Lowlanders Białystok 28:14.

2019-06-30 11:57 Autor: prochu
Pantery walczą o odzyskanie złota. W sobotę Polish Bowl XIV
0

W ostatnią sobotę czerwca odbędzie się finał Ligi Futbolu Amerykańskiego - Polish Bowl XIV. Drugi raz z rzędu w meczu decydującym o mistrzostwie Polski na Stadionie Olimpijskim zmierzą się Panthers Wrocław i Lowlanders Białsytok. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie drużyna z Podlasia, która w Polish Bowl XIII triumfowała 14:13, zdobywając tym samym pierwsze w swojej historii mistrzostwo Polski. Białostoczanie będą chcieli powtórzyć ten sukces, ale nie będą faworytami tej potyczki - za tych uchodzą żądni finałowego rewanżu wrocławianie.

2019-06-28 20:37 Autor: prochu
Demolka w półfinale. Panthers Wrocław zagrają w Polish Bowl
0

Półfinałowe spotkanie Ligi Futbolu Amerykańskiego okazało się meczem bez historii. Panthers Wrocław zdeklasowali na Stadionie Olimpijskim Seahawks Gdynia, wygrywając aż 52:6.

2019-06-17 00:18 Autor: prochu
Panthers Wrocław na drodze do złota. Futbolowy klasyk w półfinale
0

Panthers Wrocław wkraczają w kluczową fazę sezonu Ligi Futbolu Amerykańskiego. W meczu półfinałowym ich rywalem będą odwieczni rywale z Seahawks Gdynia, z którymi Pantery aż czterokrotnie mierzyły się w finale ligi. Początek spotkania w niedzielę (16 czerwca) o godzinie 13:30 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

2019-06-16 10:00 Autor: prochu