Mickiewicz kluczbork

Do zera po raz pierwszy. Gwardia Wrocław pewnie pokonała Mickiewicza Kluczbork
0

Siedem kolejek musiała czekać wrocławska Gwardia na zwycięstwo bez straty seta, ale wreszcie się doczekali. Zawodnicy Rainera Vassiljeva nie dali w Hali Orbita szans Mickiewiczowi Kluczbork, pokonując ich 3:0. To trzeci triumf Gwardzistów w tym sezonie.

2021-11-01 10:42 Autor: Bartosz Królikowski
Czarna seria wreszcie przerwana. Gwardia Wrocław wygrywa z Mickiewiczem Kluczbork
0

Pięć porażek z rzędu i wystarczy. Siatkarze Gwardii Wrocław przełamali fatalną serię, pokonując w Hali Orbita UKS Mickiewicz Kluczbork 3:0. Dla wrocławian to pierwszy triumf od 13 listopada.

2020-12-13 14:35 Autor: Bartosz Królikowski
Wygrać za wszelką cenę. eWinner Gwardia podejmuje Mickiewicz Kluczbork
0

Dwa ostatnie ligowe mecze w roku – oba w Hali Orbita. Siatkarze eWinner Gwardii Wrocław wkraczają na ostatnią prostą, zamykającą pierwszą rundę fazy zasadniczej. Wyzwaniem numer jeden będzie pokonanie rozpędzonego rywala z Kluczborka. UKS Mickiewicz ma za sobą pięć wygranych meczów, gwardziści – wręcz przeciwnie…

2020-12-12 08:11 Autor: ah/mat.pras
KFC Gwardia pokonuje Mickiewicza Kluczbork i awansuje w tabeli [RELACJA]
0

Za nami kolejne emocjonujące spotkanie w Hali Orbita. Siatkarze KFC Gwardii Wrocław wygrali z UKS Mickiewiczem Kluczbork. Tym samym ekipa ze stolicy Dolnego Śląska powróciła na 4. miejsce w tabeli.

2020-01-13 10:36 Autor: ah
Pokonać Mickiewicza. KFC Gwardia Wrocław wraca do Orbity [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed siatkarzami KFC Gwardii Wrocław kolejne wyzwanie. Już w niedzielę podejmą przed własną publicznością, sąsiadów w tabeli - UKS Mickiewicza Kluczbork. Wrocławianie staną przed szansą na zdobycie pierwszych punktów w tym roku.

2020-01-10 22:47 Autor: ah
KFC Gwardia wygrała w Kluczborku. Wrocławianie na podium tabeli
0

Po bardzo dobrym meczu KFC Gwardia Wrocław pokonała na wyjeździe Mickiewicza Kluczbork 3:0. Tym samym wrocławska drużyna awansowała na trzecie miejsce w tabeli Krispol 1. Ligi.

2019-10-07 01:17 Autor: prochu
Gwardia zgarnęła w Kluczborku pełną pulę [RELACJA]
0

Drugie zwycięstwo z rzędu w delegacji zanotowali siatkarze Gwardii Wrocław. Po dwóch punktach wywiezionych z Sulęcina, tym razem podopieczni trenera Piotra Lebiody zgarnęli pełną pulę w Kluczborku. Wygrana 3:1 praktycznie zapewniła udział siatkarzy z Wrocławia w play-off.

2019-02-04 00:22 Autor: prochu
Pójść za ciosem. Gwardia gra w Kluczborku z Mickiewiczem [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę Gwardia Wrocław rozegra kolejne spotkanie w ramach 22. kolejki rozgrywek 1. ligi siatkówki mężczyzn. Podopieczni Piotra Lebiody wybierają się do Kluczborka, by tam zmierzyć się z niżej notowanym Mickiewiczem.

2019-02-02 13:13 Autor: Aleksander Hutyra
Rehabilitacja za nieudane wojaże. Gwardia pewnie wygrywa z Mickiewiczem [RELACJA]
0

Może nie był to spektakl, który oglądało się z zapartych tchem, ale trzy punkty zostały we Wrocławiu. Gwardia Wrocław pokonała ostatniego w tabeli Mickiewicza Kluczbork, utrzymując tym samym kontakt z najlepszymi w lidze. Zespół z Opolszczyzny największy opór stawiał w pierwszym secie, którego przy odrobinie szczęścia mógł nawet wygrać, ale później dominacja wrocławian nie podlegała już dyskusji.

2018-11-18 20:50 Autor: prochu
Outsider, którego nie można lekceważyć. Gwardia gra z Mickiewiczem Kluczbork [ZAPOWIEDŹ]
0

Po meczu na trudnym terenie wicelidera tabeli, znów pora na solidną dawkę siatkarskich emocji przed własną publicznością. Na Krupniczą, by zmierzyć się z Gwardią, przyjedzie Mickiewicz Kluczbork, rywal zajmujący ostatnie miejsce w lidze.

2018-11-17 12:56 Autor: prochu