Mistrzostwa

Koszykarskie MP U20: Srebrny WKK, brąz dla Śląska
0

Wrocławskie zespoły wywalczyły medale podczas koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20, które odbywały się w minionym tygodniu w Radomiu. WKK znów przegrał w finale - tym razem z Asseco Gdynia - a Śląsk nie obronił mistrzostwa, ale zajął trzecie miejsce.

2018-03-05 22:11 Autor: prochu
Koszykarskie MP U20: Wrocławskie derby w półfinale mistrzostw! [RELACJA]
0

WKK Wrocław nie dał najmniejszych szans Koronie Kraków i pewnie wygrał 97:68 w trzecim meczu grupowym podczas mistrzostw Polski do lat 20. Zwycięstwo wrocławian oznacza ich awans do półfinałów mistrzostw. Wcześniej miejsce w najlepszej czwórce zapewnił sobie Śląsk Wrocław, który przegrał z Rosą Radom 70:72. WKK zajął pierwsze miejsce w swojej grupie, a Śląsk drugie, co oznacza, że w półfinale dojdzie do pojedynku derbowego.

2018-03-02 21:03 Autor: prochu
Koszykarskie MP U20: Śląsk demoluje rywali, minimalna porażka WKK
0

Młodzi koszykarze Śląska Wrocław zdeklasowali rywali w drugim meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski do lat 20. Podopieczni Tomasza Jankowskiego pokonali UKS Gim 92 Ursynów Warszawa różnicą aż... 60 (!) punktów. Druga z wrocławskich drużyn - WKK - minimalnie przegrała z silnym Biofarm Basketem Junior Poznań.

2018-03-01 20:10 Autor: prochu
Śląsk i WKK rozpoczynają koszykarskie mistrzostwa Polski U-20 od wygranej
0

W środę w Radomiu rozpoczeły się koszykarskie mistrzostwa Polski do lat 20, w których biorą udział dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK. Wrocławianie pierwszego dnia turnieju pewnie wygrali swoje spotkania. WKK pokonał Asseco Gdynia, a Śląsk nie dał większych szans MKS-owi Dąbrowa Górnicza.

2018-03-01 11:04 Autor: prochu
Młodzi wrocławscy koszykarze rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski
0

W najbliższą środę (28 lutego) w Radomiu rozpoczyna się pięciodniowy turniej finałowy koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20. W zawodach biorą udział dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK.

2018-02-27 10:02 Autor: prochu
Koszykarze Śląska i WKK w półfinałach mistrzostw Polski do lat 20
0

Zespoły Śląska Wrocław i WKK Wrocław w piątek (9 lutego) rozpoczną rywalizację w półfinałach mistrzostw Polski do lat 20. Koszykarze WKS-u - którzy są aktualnymi mistrzami - rozpoczynają grę od półfinałów, a zawodnicy WKK wywalczyli awans wygrywając grupę ćwierćfinałową.

2018-02-05 21:48 Autor: prochu
Prace na trzech peronach - numer 1, 2 i 3 ostatnio idą szybszym tempem
8

Na dworcu walczą z czasem. Zdążą z remontem peronów przed Euro?

Na dzisiejszym posiedzeniu dolnośląskiego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy władze PKP zapewniały, że zdążą z remontem dworca na Euro. Najwięcej prac zostało na peronie 3. Jeśli z modernizacją nie uda się zdążyć na futbolowe mistrzostwa w czerwcu przyszłego roku, peron będzie otwarty tymczasowo.

2011-11-17 00:00 Autor: Jarosław Garbacz
0

Sukces wrocławskich tancerek w paryskim Pucharze Świata

Wrocławskie baleriny rozgromiły konkurentów ze 130 szkół tanecznych z 25 państw. Z zakończonego przed kilkoma dniami Tanecznego Pucharu Świata - World Dance Cup 2011 do kraju wracają z dwoma złotymi medalami i jednym brązowym.

2011-07-09 00:00 Autor: js