Mistrzostwa Polski

Obrońca tytułu zbyt mocny. Juniorki Impelu Wrocław przegrywają w drugim meczu mistrzostw Polski
0

Juniorki Impelu Wrocław w środę rozpoczęły zmagania w turnieju finałowym mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. Zawody młodych siatkarek rozgrywane są w Dębicy, a potrwają do niedzieli. W pierwszym meczu Impel pokonał Szóstkę Mielec 3:1, ale w kolejnym musiał uznać wyższość Legionovii Legionowo.

2018-04-05 22:20 Autor: prochu
Wrocławscy koszykarze w finale mistrzostw Polski u-20
0

Dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK - wywalczyły w weekend awans do finałów koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20. Śląsk wygrał wszystkie trzy mecze w grupie półfinałowej, natomiast WKK zakończył rywalizację z bilansem 2-1.

2018-02-12 10:00 Autor: prochu
Mistrzostwa dla polskich Indiana Jonesów
0

W dniach 27-28 października we Wrocławiu odbędzie się finał I Międzynarodowych Mistrzostw Polski Escape Rooms. To pierwsza okazja do oficjalnej rywalizacji dla pasjonatów tej formy rozrywki.

2017-10-24 08:00 Autor: mh
Siedem medali wrocławian na mistrzostwach Polski w judo
0

Wielki sukces wrocławskich judoków! Sportowcy reprezentujący cztery kluby ze stolicy Dolnego Śląska - AZS AWF, Śląsk, Juvenia i Gwardia - indywidualnie wywalczyli na opolskich Mistrzostwach Polski Seniorów sześć medali. Ponadto, w rywalizacji drużynowej, zawodniczki AZS AWF Wrocław zajęły drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

2017-09-27 10:21 Autor: prochu
MP U-14 w futsalu: Ślęza siódmym zespołem w Polsce
0

Zespół Ślęzy Wrocław zajął siódme miejsce na rozegranych w Warszawie Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet do lat 14.

2017-03-06 14:00 Autor: prochu
Młode piłkarki Ślęzy zagrają w Mistrzostwach Polski w futsalu
0

W sobotę i niedzielę (4-5 marca) w Warszawie odbędzie się finałowy turniej młodzieżowych mistrzostw Polski w futsalu kobiet do lat 14. W rywalizacji udział wezmą młode piłkarki Ślęzy Wrocław.

2017-03-03 17:32 Autor: prochu
Siedem medali wrocławian w mistrzostwach Polski w judo
0

W miniony weekend w Katowicach odbyły się 60. mistrzostwa Polski seniorów w judo. Zawodnicy z Wrocławia wywalczyli na nich siedem medali.

2016-10-25 07:55 Autor: prochu
0

IX Mistrzostwa Polski w K1 we Wrocławiu już za tydzień!

Już w przyszłym tygodniu w dniach od 9-12 czerwca, do Wrocławia przyjadą najlepsi kickbokserzy z całego kraju, aby wziąć udział w IX Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w K1. Organizatorami imprezy są klub Fighter 1992 Wrocław oraz Polski Związek Kickboxingu.

2016-06-05 17:07 Autor: Aleksander Hutyra
0

Kadetki Ślęzy Wrocław z brązowym medalem mistrzostw Polski!

Koszykarki MKS MOS Elektrotim Ślęzy Wrocław zdobył brązowy medal mistrzostw Polski kadetek podczas turnieju, który w ubiegłym tygodniu odbył się w Gnieźnie. To kolejny duży sukces podopiecznych trenerów Romualda Krauzego i Janusza Wierzbickiego.

2016-05-31 20:00 Autor: DAF
Radość młodych zawodników WKK po zwycięstwie
0

Młodzi koszykarze z Wrocławia najlepsi w Polsce!

Wrocławscy koszykarze podczas tegorocznej edycji Mistrzostw Polski Juniorów do lat 18 wywalczyli aż dwa medale! W spotkaniu finałowym zawodnicy WKK Wrocław pokonali lokalnego rywala - Exact Systems Śląsk Wrocław 69:64.

2016-05-23 19:14 Autor: Bartosz Senderek