Oficjalnie: WKK Wrocław zagra w pierwszej lidze!

Koszykarze WKK Wrocław nowy sezon rozpoczną na zapleczu Polskiej Ligi Koszykówki. Wrocławianie awansowali poprzez wykupienie tzw. "dzikiej karty".

2018-08-04 15:22 Autor: prochu
Koszykarskie MP U20: Srebrny WKK, brąz dla Śląska
0

Wrocławskie zespoły wywalczyły medale podczas koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20, które odbywały się w minionym tygodniu w Radomiu. WKK znów przegrał w finale - tym razem z Asseco Gdynia - a Śląsk nie obronił mistrzostwa, ale zajął trzecie miejsce.

2018-03-05 22:11 Autor: prochu
Koszykarskie MP U20: Wrocławskie derby w półfinale mistrzostw! [RELACJA]
0

WKK Wrocław nie dał najmniejszych szans Koronie Kraków i pewnie wygrał 97:68 w trzecim meczu grupowym podczas mistrzostw Polski do lat 20. Zwycięstwo wrocławian oznacza ich awans do półfinałów mistrzostw. Wcześniej miejsce w najlepszej czwórce zapewnił sobie Śląsk Wrocław, który przegrał z Rosą Radom 70:72. WKK zajął pierwsze miejsce w swojej grupie, a Śląsk drugie, co oznacza, że w półfinale dojdzie do pojedynku derbowego.

2018-03-02 21:03 Autor: prochu
Koszykarskie MP U20: Śląsk demoluje rywali, minimalna porażka WKK
0

Młodzi koszykarze Śląska Wrocław zdeklasowali rywali w drugim meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski do lat 20. Podopieczni Tomasza Jankowskiego pokonali UKS Gim 92 Ursynów Warszawa różnicą aż... 60 (!) punktów. Druga z wrocławskich drużyn - WKK - minimalnie przegrała z silnym Biofarm Basketem Junior Poznań.

2018-03-01 20:10 Autor: prochu
Śląsk i WKK rozpoczynają koszykarskie mistrzostwa Polski U-20 od wygranej
0

W środę w Radomiu rozpoczeły się koszykarskie mistrzostwa Polski do lat 20, w których biorą udział dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK. Wrocławianie pierwszego dnia turnieju pewnie wygrali swoje spotkania. WKK pokonał Asseco Gdynia, a Śląsk nie dał większych szans MKS-owi Dąbrowa Górnicza.

2018-03-01 11:04 Autor: prochu
Młodzi wrocławscy koszykarze rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski
0

W najbliższą środę (28 lutego) w Radomiu rozpoczyna się pięciodniowy turniej finałowy koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20. W zawodach biorą udział dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK.

2018-02-27 10:02 Autor: prochu
Finały MP koszykarzy U18: Śląsk gromi w derbach
0

Spotkanie mistrza z wicemistrzem Polski powinno być emocjonujące i trzymające w napięciu do ostatnich sekund. Jednak w derbowym starciu Śląska z WKK w turnieju finałowym mistrzostw Polski do lat 18 emocji było jak na lekarstwo. Koszykarze WKS-u pewnie pokonali aktualnych mistrzów, podtrzymując swoją serię meczów bez porażki.

2017-05-26 10:29 Autor: Paweł Prochowski
Śląsk Wrocław młodzieżowym mistrzem Polski!
0

Koszykarze Śląska Wrocław wywalczyli w niedzielę w Gdyni mistrzostwo Polski do lat 20. W trwającym od środy wielkim finale turnieju finałowego WKS pokonał rywala zza miedzy, zespół WKK Wrocław 70:57.

2017-02-27 08:15 Autor: prochu