Odra Opole

Vitezslav Lavicka: Były dobre rzeczy, ale też i błędy
0

Śląsk Wrocław w pierwszym sparingu w tym okresie przygotowawczym wygrał z Odrą Opole 2:1. - Było widać, że dla zawodników to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym - mówił po spotkaniu szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-06-23 13:07 Autor: prochu
Bezbłędni przy rzutach karnych. Śląsk wygrywa w pierwszym sparingu
0

Piłkarze Śląska Wrocław mają za sobą pierwszy w tym okresie przygotowawczym sparing. Wrocławianie pokonali w sobotę w Trzebnicy Odrę Opolę 2:1, a oba gole dla WKS-u padły po rzutach karnych - w pierwszej połowie jedenastkę wykorzystał Michał Chrapek, a dziesięć minut przed końcem spotkania Robert Pich.

2019-06-22 22:45 Autor: prochu
Ślęza przegrywa w sparingu z pierwszoligowcem
0

W kolejnym meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej, piłkarze Ślęzy Wrocław przegrali w Opolu z Odrą 0:3. I choć wynik wskazuje na łatwą wygraną opolan, to przez długi czas mecz był bardzo wyrównany, a różnica dwóch poziomów rozgrywkowych nie była aż tak widoczna, zwłaszcza w pierwszej połowie.

2019-02-05 01:03 Autor: prochu
Kolejny sparing, kolejne zwycięstwo. Śląsk - Odra 2:1
0

Śląsk Wrocław w drugim zimowym sparingu znów był zwycięski. Tym razem wrocławianie przy Oporowskiej po bramkach Roberta Picha i Mateusza Radeckiego wygrali 2:1 z Odrą Opole.

2019-01-18 17:34 Autor: prochu
Odra we Wrocławiu. Śląsk przed drugim sparingiem
0

Przed Śląskiem drugi sparing podczas zimowych przygotowań. A zarazem ostatni przed wylotem na zgrupowanie w Turcji. W piątek (18 stycznia), o godzinie 13, WKS na stadionie przy ul. Oporowskiej 62 podejmie Odrę Opole.

2019-01-18 09:21 Autor: prochu
Sparingowa przegrana piłkarzy Ślęzy Wrocław
0

Ślęza Wrocław przegrała we wtorkowym sparingu z pierwszoligową Odrą Opole 0:4.

2018-08-15 01:36 Autor: prochu
Pierwszy transfer 1KS-u. Ślęza Wrocław ma nowego bramkarza
0

19-letni bramkarz - Damian Ziarko - jest pierwszym w 2018 roku piłkarzem, który dołączył do zespołu Ślęzy Wrocław.

2018-01-23 18:15 Autor: prochu
Ślęza odebrała bolesną lekcję futbolu w pierwszym sparingu
0

W swoim pierwszym w tym roku sparingu, piłkarze Ślęzy Wrocław doznali wysokiej porażki. Z jednej strony porażka 2:6 może być powodem do niepokoju, ale trzeba podkreślić, że żółto-czerwoni mierzyli się z czołowym zepołem zaplecza Lotto Ekstraklasy - Odrą Opole.

2018-01-15 14:11 Autor: prochu
Niezła gra, wynik słabszy - Ślęza przegrywa w kolejnym sparingu
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław w sobotę rozegrali drugi sparing w tym okresie przygotowawczym. Rywalem podopiecznych Grzegorza Kowalskiego była pierwszoligowa Odra Opole. Rywal był zdecydowanie silniejszy i wygrał zasłużenie, ale wrocławianie zaprezentowali się przyzwoicie.

2017-07-23 21:10 Autor: prochu, źródło: slezawroclaw.pl