Omar diaz

2

Gonili, ale nie dogonili. Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1:2

Drużyna Widzewa Łódź zdobyła twierdzę Wrocław. Łódzka ekipa bezlitośnie wypunktowała Śląsk w pierwszej połowie, strzelając dwa gole. I zespół gości nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa, choć Śląsk - po golu Sebastiana Mili w drugiej połowie - do ostatniej sekundy gry oblegał bramkę rywala. Niestety, oblężenie bramki Macieja Mielcarza efektów nie przyniosło i Śląsk musi przełknąć gorycz pierwszej w tym sezonie porażki, na dodatek poniesionej na własnym boisku.

2011-08-28 16:23 Autor: Łukasz Maślanka
0

Śląsk wygrał na wyjeździe z Ruchem Chorzów po strzale Diaza w 89 minucie

To był ciężki mecz. Ruch Chorzów wysoko zawiesił poprzeczkę piłkarzom Oresta Lenczyka. Jeszcze pięć minut przed końcem spotkania wydawało się, że skończy się ono bezbramkowym remisem, ale na minutę przed końcem kontratak rozpoczęty przez Waldemara Sobotę, po idealnym podaniu Sebastiana Mili piękną podcinką wykończył Omar Diaz. Śląsk wywalczył trzy punkty i został liderem ekstraklasy.

2011-08-12 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
2

Nasza analiza: wszystko przed Śląskiem

Wystarczyła jedna porażka, by niektórzy przekreślili Śląsk Wrocław i podnieśli larum, że wielka szansa na europejskie puchary została zmarnowana. Ale trudno oprzeć się wrażeniu, że to zwykłe czarnowidztwo. Zwłaszcza, że do końca sezonu Ekstraklasy pozostał prawie miesiąc i w lidze wiele jeszcze zdarzyć się może.

2011-04-21 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Cristian Diaz znowu kontuzjowany

Pech nie opuszcza napastnika Śląska, Cristiana Omara Diaza. Ledwo Argentyńczyk wyleczył jedną kontuzję, a już doznał kolejnego urazu. I nie wiadomo, kiedy Diaz wróci do gry.

2011-03-29 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Omar Diaz wrócił po kontuzji i strzelił gola z karnego.
1

Śląsk na remis z Dynamem Mińsk

Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali sparingowy mecz z Dynamem Mińsk 2:2. Jedną z bramek dla wrocławian strzelił wracający po kontuzji Argentyńczyk Cristian Omar Diaz.

2011-02-12 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Śląsk nie zagra jutro z Jagiellonią

Z liderem ekstraklasy, Jagiellonią Białystok, Śląsk nie zagra w piątek o 20, jak planowano, ale dopiero wiosną. Winna jest oczywiście pogoda. Oznacza to, że ostatnim meczem ligowym naszych piłkarzy było starcie z Arką w Gdyni. Nasz klub pokazał dwa oblicza: otarł się o dno – by potem zadziwić wszystkich.

2010-12-02 00:00 Autor: bk, łm
0

Kup taniej bilety na mecz Zagłębiem Lubin

Od poniedziałku w kasach stadiony przy ulicy Oporowskiej są dostępne bilety na mecz WKS-u z  Zagłębiem Lubin.

2010-10-18 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Śląsk na własne życzenie przegrał z Koroną

Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze. WKS Śląsk nie jest może jeszcze piłkarską reprezentacją Hiszpanii, ale po kolejnym przegranym meczu – tym razem 1:2 z Koroną w Kielcach – to powiedzenie zdaje się pasować. Wrocławianie mogli i powinni poradzić sobie z rywalem, ale do szatni znów schodzili pokonani.

2010-09-25 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik