Orest Lenczyk

0

Trener Orest Lenczyk: Uszanujcie piłkarzy

Śląsk po dramatycznym meczu zremisował z Lechią w Gdańsku 1:1. Wrocławianie od 14 minuty musieli grać w dziesiątkę, bo czerwoną kartką został upomniany Tadeusz Socha. - Ta bitwa nie dała nikomu satysfakcji - podsumował spotkanie trener Orest Lenczyk

2012-04-22 00:00 Autor: mw
0

Orest Lenczyk: Trudno się dziwić negatywnej opinii naszych kibiców

W niedzielę piłkarze Śląska zmierzą się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Dla obu drużyn to arcyważny pojedynek. - Pamiętajmy, że wciąż mamy szansę nie tylko powtórzyć wynik sprzed roku, ale również uzyskać nawet więcej niż w minionym sezonie - zauważa trener Orest Lenczyk.

2012-04-21 09:00 Autor: mw
0

To nie będzie mecz przyjaźni. Śląsk Wrocław przed potyczką z Lechią Gdańsk

Dla kibiców mecz przyjaźni, dla piłkarzy walka o dużą stawkę - niedzielny mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław zapowiada się ciekawie. Kto w Trójmieście wygra, ten może solidnie ułatwić sobie życie w ostatnich trzech kolejkach T-Mobile Ekstraklasy, a remis nie urządzi ani graczy Lechii, ani piłkarzy Śląska.

2012-04-20 22:00 Autor: Łukasz Maślanka
8

Fani Śląska walczą nie tylko z Solorzem, ale także z piłkarzami i trenerem

Kibice Śląska są już nie tylko przeciwko właścicielowi wrocławskiego klubu Zygmuntowi Solorzowi. W Bielsku-Białej niemal przez cały mecz z Podbeskidziem obrażali swoich piłkarzy i trenera Oresta Lenczyka.

2012-04-17 07:30 Autor: mw
Śląsk najprawdopodobniej będzie musiał sobie radzić w Gdańsku bez Sebastiana Mili.
0

Już wiadomo co się stało Sebastianowi Mili

Po dokładnych badaniach już wszystko jest jasne - Sebastian Mila w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała naderwał mięsień dwugłowy. Kapitan Śląska Wrocław chce już zagrać w najbliższym meczu w Gdańsku z Lechią.

2012-04-16 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
0

Trener Orest Lenczyk: Obawialiśmy się o wynik

Piłkarze Śląska tylko zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Wrocławianie gola stracili w ostatniej minucie spotkania. Jak spotkanie oceniali trenerzy obu ekip?

2012-04-14 00:00 Autor: mw
Trener Orest Lenczyk: - Tylko zwycięstwo w Bielsku-Białej daje nam możliwość utrzymania się na drugim miejscu.
0

Trener Orest Lenczyk: Nie czas patrzeć na innych

W sobotę piłkarzy Śląska czeka wyjazdowy pojedynek z Podbeskidziem Bielsko-Biała. - Każdy kolejny mecz jest dla nas walką o miejsce, które da nam szansę ponownego pokazania się w Europie - zapowiada trener Orest Lenczyk.

2012-04-13 00:00 Autor: mw
Piłkarze Śląska Wrocław w sobotę znów zagrają na Oporowskiej.
0

Wraca Oporowska, wróci forma? Śląsk Wrocław przed meczem z GKS Bełchatów

Piłkarski Śląsk Wrocław wraca na stare śmieci. W sobotę wrocławianie na Oporowskiej zmierzą się z GKS Bełchatów. Stawka meczu jest duża: porażka może ostatecznie przekreślić marzenia Śląska o mistrzostwie Polski, a nawet pozbawić go miejsca na ligowym podium. Czy wrocławianie, wracając na Oporowską, wrócą też do formy, do której jesienią zdążyli przyzwyczaić swoich kibiców i całą T-Mobile Ekstraklasę?

2012-04-06 22:05 Autor: Łukasz Maślanka
Mecz z Legią był ostatnim, w którym Dalibor Stevanović zagrał od pierwszej minuty.
0

Dalibor Stevanovic gotowy do gry

Trener Orest Lenczyk zapowiadał na mecz z GKS-em Bełchatów (sobota, godz. 15.45) zmiany w składzie Śląska. Czy szansę od pierwszej minuty dostanie Dalibor Stevanović? Piłkarz twierdzi, że jest gotowy do gry.

2012-04-06 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Kibice Śląska będą mieli w sobotę powody do radości?
0

Orest Lenczyk: Upaść jest łatwo, trudniej się podnieść

W sobotę Śląska na Oporowskiej zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Dla obu zespołów to bardzo ważny mecz, bowiem ostatnio obie drużyny straciły punkty. Która ekipa się podniesie w sobotę (godz. 15.45)? Trener Orest Lenczyk mówi wprost: - Dla nas liczy się tylko zwycięstwo.

2012-04-06 00:00 Autor: mw