Otwórz oczy

Wrocławskie akcenty w „Erotice 2022”. Oceniamy pierwszy polski film Netflixa
Współautorką jednego ze scenariuszy jest noblistka Olga Tokarczuk, a jedną z filmowych nowel wyreżyserowała utalentowana reżyserka Jagoda Szelc, która pochodzi z Wrocławia. Nic więc dziwnego, że oczekiwania względem pierwszego polskiego filmu Netflixa, zatytułowanego „Erotica 2022”, były bardzo duże. Niestety rezultat jest rozczarowujący.
2020-11-29 15:58
"Czasy, w których kobiety są produktem". Film Netflixa z wrocławskimi akcentami [WIDEO]
Bohaterami pierwszego polskiego filmu Netflixa są kobiety, które "próbują odnaleźć się w świecie patriarchalnej dominacji i emocjonalnej represji". Do internetu trafił zwiastun produkcji „Erotica 2022", nad którą pracowały m.in. związane z Wrocławiem artystki. Premiera filmu odbędzie się 25 listopada.
2020-11-19 09:57![Firma z Wrocławia produkuje serial Netflixa. „To tajemnicza historia z gatunku SF” [ZDJĘCIA]](/htimg/display/homenews/?relativePath=/news/57614/otworzoczy1_5fb50a72064b71_60810007.jpg)
Firma z Wrocławia produkuje serial Netflixa. „To tajemnicza historia z gatunku SF” [ZDJĘCIA]
„Otwórz oczy” – tak zatytułowany będzie nowy serial Netflixa. To tajemnicza historia z gatunku science-fiction opowiadająca o losach nastoletniej Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. Serial produkuje wrocławska firma MediaBrigade, a reżyserują go związani z Wrocławiem twórcy - Anna Jadowska i Adrian Panek.
2020-11-18 12:47Najczęściej czytane
-
Od 1 stycznia 2021 MPK Wrocław będzie darmowe dla kolejnej grupy. Inni zapłacą więcej
80837 -
Wypadek we wrocławskim zoo. Nie żyje roczny gibon
45082 -
Wrocław: Te przychodnie będą szczepić na koronawirusa [LISTA PLACÓWEK]
30445 -
Wrocławski ginekolog żądał łapówek za usługi w szpitalu. Prokuratura szuka jego pacjentek
16351 -
Od 2021 wzrosły nie tylko ceny biletów MPK Wrocław, ale i kary za jazdę „na gapę”
14961
Najczęściej komentowane
-
Wrocław znów w czołówce najbardziej zanieczyszczonych miast na świecie
2 -
Coraz więcej domów, zbyt wąska ulica. Rozbudowy nie będzie: miasto spowolniło ruch [ZDJĘCIA]
2 -
Od 1 stycznia 2021 MPK Wrocław będzie darmowe dla kolejnej grupy. Inni zapłacą więcej
2 -
Koronawirus na Dolnym Śląsku. Zmarło 11 zakażonych, tylko 1 miał choroby współistniejące [21.01.2021]
1 -
Seniorzy do punktu szczepień COVID-19 pojadą taksówkami za darmo
1
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert