Pałac bydgoszcz

Twardo walczyły, lecz poległy w tie-breaku. Porażka Volley Wrocław z Pałacem Bydgoszcz
0

Wrocławskie siatkarki postawiły rywalkom trudne warunki, wygrały dwa sety, ale w tie-breaku nie miały szans. Zawodniczki Volley Wrocław przegrały na wyjeździe z Polskie Przetwory Pałacem Bydgoszcz 2:3.

2021-02-09 14:43 Autor: Bartosz Królikowski
Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 3:0. Faworyt lepszy w końcówkach [RELACJA]
0

Trudno odmówić ambicji i woli walki siatkarkom Volley Wrocław, ale w końcówce każdego seta lepiej prezentowały się zawodniki bydgoskiego Pałacu. I choć podopieczne Marka Solarewicza były bliskie wygranej w każdej partii, ostatecznie do Wrocławia wracają bez punktów i bez ugranego seta.

2019-02-23 15:30 Autor: prochu
Z wizytą w Pałacu. Volley Wrocław walczy o punkty w Bydgoszczy [ZAPOWIEDŹ]
0

Siatkarki Volley Wrocław ostatnio nieco odbiły się od dna ligowej tabeli. Przed podopiecznymi Marka Solarewicza kolejne trudne zadanie - w piątek (22 lutego) zagrają na wyjeździe z bydgoskim Pałacem. Faworytem tej potyczki są gospodynie, ale wrocławianki będą chciały sprawić niespodziankę.

2019-02-22 15:07 Autor: Aleksander Hutyra, prochu
Gościnne wrocławianki. Pałac Bydgoszcz wygrywa w Orbicie [RELACJA]
0

Hala Orbita wciąż czeka na premierowe zwycięstwo wrocławskich siatkarek. Środowe spotkanie Volley z Pałacem Bydgoszcz stało na wysokim poziomie, godnym najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak zakończyło się szczęśliwie dla bydgoszczanek, które wygrały 3:1.

2018-12-13 07:12 Autor: Aleksander Hutyra
Walka o pierwsze zwycięstwo w Orbicie. Volley podejmuje Pałac Bydgoszcz [ZAPOWIEDŹ]
0

Wygraną w ostatnim wyjazdowym meczu w Legionowie siatkarki Volley Wrocław przerwały passę trzech porażek z rzędu. W środowym spotkaniu - w ramach 9. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet - wrocławianki zagrają przed własną publicznością z Pałacem Bydgoszcz.

2018-12-12 08:30 Autor: Aleksander Hutyra
Przełamanie w idealnym momencie. Impel wygrywa za trzy punkty!
0

Siatkarki Impelu Wrocław zakończyły serię sześciu ligowych porażek z rzędu i w 15. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet pewnie pokonały Pałac Bydgoszcz 3:0. Cieszyć może nie tylko samo trzypunktowe zwycięstwo, ale też styl, w jakim zostało odniesione. Tytuł MVP meczu powędrował do Tamary Gałuchy.

2018-01-27 18:43 Autor: prochu
Impel gra o
0

Impel gra o "6 punktów". Sąsiedzka bitwa o ważną wygraną [ZAPOWIEDŹ]

W ramach 15. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Impel Wrocław podejmie Pałac Bydgoszcz. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli i obie drużyny z chęcią opuściłyby strefę barażową, a do tego potrzebne będzie zwycięstwo w starciu z bezpośrednim rywalem. Początek spotkania w sobotę (27 stycznia) o godzinie 17 w Jelczu-Laskowicach.

2018-01-26 15:41 Autor: prochu
Kolejna wrocławska debiutantka. Pierwszy mecz Weroniki Wołodko w Lidze Siatkówki Kobiet
0

Weronika Wołodko, młoda rozgrywająca, zadebiutowała w sobotę w barwach Impelu Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet.

2017-10-25 09:54 Autor: prochu
Trzy punkty zostają w Bydgoszczy. Pałac lepszy od Impelek [RELACJA]
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały w drugiej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet z Pałacem Bydgoszcz 1:3. Najskuteczniejszymi Impelkami były Julia Szczurowska (czternaście zdobytych punktów) oraz Natalia Murek (trzynaście).

2017-10-22 12:38 Autor: prochu
Pałacowa rywalizacja Impelu. Wrocławianki jadą do Bydgoszczy [ZAPOWIEDŹ]
0

Sezon Ligi Siatkówki Kobiet wystartował na dobre. Po inauguracyjnej wygranej (3:1 z PTPS-em Piła) przed Impelkami kolejne wyzwanie. Tym razem na wyjeździe wrocławska drużyna zmierzy się z Pałacem Bydgoszcz. Mecz rozpocznie się w sobotę, 21 października o godzinie 18.

2017-10-21 11:02 Autor: prochu