Pge ekstraliga

Deszcz przerwał zabawę w Gorzowie. Betard Sparta wygrywa ze Stalą i triumfuje w fazie zasadniczej!
1

Pogoda przedwcześnie przerwała ściganie, ale i tak wszystko było oczywiste. Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe Stal Gorzów 42:30 w starciu na szczycie PGE Ekstraligi. Tym samym wrocławianie zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli po fazie zasadniczej.

2021-08-01 21:24 Autor: Bartosz Królikowski
Play-off zagwarantowane! Niełatwa, ale zwycięska bitwa Betard Sparty Wrocław z Włókniarzem Częstochowa
0

Włókniarz Częstochowa postawił Betard Sparcie Wrocław trudne warunki, ale ostatecznie Spartanie raz jeszcze pokazali swą siłę i pokonali częstochowskie lwy 48:42. Zdobyte tu dwa punkty i bonus przywróciły wrocławian na pozycję lidera tabeli oraz zagwarantowały już jazdę w fazie play-off.

2021-07-25 23:49 Autor: Bartosz Królikowski
Triumfalny marsz trwa. Betard Sparta Wrocław ze wspaniałym zwycięstwem w Lesznie!
0

Oni chcą tego złota, a takimi zwycięstwami pokazują, że będą o nie walczyć jak szaleni. Żużlowcy Betard Sparty Wrocław w znakomitym stylu triumfowali na wyjeździe w ligowym szlagierze z Unią Leszno 49:41. Umocnili się tym samym na pozycji lidera PGE Ekstraligi.

2021-07-04 21:32 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejny rewanż udany. Betard Sparta Wrocław pewnie pokonuje Motor Lublin!
0

Bonusu zgarnąć się nie udało, ale zwycięstwo już jak najbardziej. Betard Sparta Wrocław prowadziła przez całe zawody i ostatecznie pokonała Motor Lublin 51:39, rewanżując się rywalom za porażkę w Lublinie.

2021-06-27 21:37 Autor: Bartosz Królikowski
Czołówka PGE Ekstraligi zmierzyła się w IMME. Wysokie miejsce Artioma Łaguty
0

Szesnastu najlepszych żużlowców obecnego sezonu PGE Ekstraligi, niestety z jednym ubytkiem w postaci kontuzjowanego Macieja Janowskiego, zmierzyło się w Toruniu w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi. Tegoroczna edycja była niezwykle wyrównana, a zwycięzcą został niespodziewanie Jason Doyle z Unii Leszno . Wysokie szóste miejsce zajął Artiom Łaguta z Betard Sparty, zaś Tai Woffinden miał naprawdę sporego pecha.

2021-06-18 22:30 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejne wysokie zwycięstwo i bonus! Znakomita Betard Sparta pewnie triumfuje w Toruniu
0

Tym razem nie 63:27, ale poziom ich dominacji był podobny. Żużlowcy Betard Sparty Wrocław pewnie i wysoko pokonali na wyjeździe Apator Toruń 54:36. Zgarnęli tym samym punkty za zwycięstwo oraz bonus, czym umocnili się na prowadzeniu w tabeli PGE Ekstraligi.

2021-06-11 19:55 Autor: Bartosz Królikowski
Mecze prawdy na horyzoncie. Nadchodzące spotkania ujawnią realia potencjału Betard Sparty Wrocław [ANALIZA]
0

Za nami już ponad połowa sezonu zasadniczego PGE Ekstraligi. Po dość rwanym, torpedowanym nierzadko przez wyjątkowo kapryśną pogodę początku, żużlowa maszyna rozkręciła się na dobre. To samo można powiedzieć o Betard Sparcie Wrocław. Spartanie początek również mieli przeciętny, ale jak się napędzili, to od końcówki kwietnia nie ma na nich mocnych i są liderami tabeli. Co możemy powiedzieć o wrocławianach po ośmiu dotychczasowych meczach? I dlaczego przed nimi może jeszcze nie najważniejszy moment sezonu, ale najbardziej miarodajny? Czas na analizę.

2021-06-10 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
„Wariant zielonogórski” powtórzony! Kolejna demolka w wykonaniu Betard Sparty!
0

Zwycięstwo 63:27 w Zielonej Górze się podobało? No to Spartanie postanowili to… powtórzyć u siebie. Dokładnie tak! Betard Sparta Wrocław zmasakrowała na Stadionie Olimpijskim GKM Grudziądz, triumfując 63:27 w drugim meczu z rzędu.

2021-06-04 20:07 Autor: Bartosz Królikowski
DE-WA-STA-CJA! Betard Sparta Wrocław zniszczyła Falubaz Zielona Góra na ich własnym torze
0

Niezwykły, a wręcz przerażający pokaz brutalnej siły urządziła sobie w Zielonej Górze Betard Sparta. Wrocławianie wygrali 12 z 15 biegów, a cały mecz aż 63:27, przeciwko bezradnemu Falubazowi. Spartanie wskoczyli tym samym na pozycję lidera, a przy okazji zadali zielonogórzanom najwyższą domową porażkę w historii.

2021-05-30 18:34 Autor: Bartosz Królikowski
Zwycięski powrót Taia Woffindena. Betard Sparta wygrywa z mistrzem Polski!
0

Powrót legendy okraszony zwycięstwem nad mistrzami kraju! Żużlowcy Betard Sparty Wrocław pokonali na Stadionie Olimpijskim Unię Leszno 47:43. Do jazdy wrócił Tai Woffinden, który mimo przerwy pokazał kawał świetnego żużla.

2021-05-23 21:18 Autor: Bartosz Królikowski